کد خبر: ۲۸۹۴
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۰

با توجه به آغاز فصل تابستان و حضور بيشتر مردم در تفرجگا‌ه‌ها و پارك‌ها، پليس به صورت ويژه‌تري تفرجگاه‌ها را كنترل خواهد كرد كه در اين راستا پليس در پارك‌هاي بزرگ، اقدام به ايجاد ايستگاه‌هاي ثابت و در پارك‌هاي كوچك اقدام به گشت‌زني خواهد كرد.

رييس پليس امنيت اخلاقي نيروي انتظامي كشور از اجراي طرح ويژه كنترل تفرجگاه‌هاي كشور از اول تير امسال خبر داد.

به گزارش ايسنا، سردار احمد روزبهاني امروز در حاشيه جلسه 197 در جمع خبرنگاران گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و حضور بيشتر مردم در تفرجگا‌ه‌ها و پارك‌ها، پليس به صورت ويژه‌تري تفرجگاه‌ها را كنترل خواهد كرد كه در اين راستا پليس در پارك‌هاي بزرگ، اقدام به ايجاد ايستگاه‌هاي ثابت و در پارك‌هاي كوچك اقدام به گشت‌زني خواهد كرد.

وي با بيان اين كه بر اساس اين طرح پليس در پارك‌ها و تفرجگاه‌ها با افرادي كه براي خانواده‌ها ايجاد مزاحمت مي‌كنند، برخورد مي‌كند، گفت: كساني كه در سال‌هاي قبل در پارك‌ها اقدام به فروش سي‌دي‌هاي غيراخلاقي، مواد مخدر و مشروبات الكلي مي‌كردند، شناسايي شده‌اند و تحت كنترل قرار مي‌گيرند.

سردار روزبهاني با اعلام ممنوعيت ‌استفاده از فروشندگان مرد در لباس فروشي‌هاي زنانه، افزود: در اين رابطه جلسات مختلفي با اصناف داشتيم كه در حال پيگيري اين موضوع هستند. اما اگر پليس با مواردي برخورد كند حتما پس از تذكر و جريمه، مغازه فرد متخلف را پلمپ خواهد كرد.

رييس پليس امنيت اخلاقي ناجا درباره بلوتوث‌هاي منتشر شده از افراد مشهور در جامعه، گفت: نيروي انتظامي با دريافت اين بلوتوث‌ها اقدام به شناسايي عوامل تكثير و توليد كننده مي‌كند و پس از شناسايي، آن‌ها را به مراجع قضايي تحويل مي‌دهد.

وي با بيان اين كه انتشار اين نوع بلوتوث‌ها نسبت به گذشته كاهش يافته است، عنوان كرد: نيروي انتظامي در رابطه با افراد مشهور در ابتدا تحقيقاتي در رابطه با تشخيص هويت فرد مشهور انجام مي‌دهد و در مراحل بعد در صورت شكايت، فرد به مقامات قضايي معرفي مي‌شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار