کد خبر: ۲۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۹

به کلیه علاقمندان فوتبال این مژده را می‌دهم که پاکسازی لازم در فوتبال ایران انجام خواهد شد و همه افرادی که منشاء آلودگی در زمینه دوپینگ، دلالی و سایر مسائل غیراخلاقی هستند از فوتبال کنار گذاشته می‌شوند."

در حالی‌که علی کفاشیان در مصاحبه‌ای متفاوت با یکی از خبرگزاری‌های رسمی کشور اعلام کرد خبر محرومیت شش مربی ایرانی صحت ندارد،رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت:" مربیان متخلف فوتبال در صورت اثبات شدن جرمشان تا پایان عمر از مربیگری محروم خواهند شد."

به گزارش شبکه ایران، مجتبی شریفی درباره خبر ممنوع الفعالیت شدن چند مربی در فصل آینده توضیح داد:" توقع عموم هواداران از کمیته انضباطی انجام امور زیرساختی و زیربنایی است که این توقع به جا و در خور توجه است. در همین راستا ما تحقیقات زیادی را درباره دوپینگ، دلالی و سایر جریانات سوء اخلاقی آغاز کرده‌ایم. حدود 10 روز است که به صورت متمرکز، روزانه چند نفر از افراد آگاه و مطلع به کمیته انضباطی فراخوانده می‌شوند. تمام اطلاعات و آگاهی‌های آنها پیرامون سوء جریانات مالی و دیگر زشتی‌های مرتبط با فوتبال استماع و ثبت و ضبط می‌شود. "

شریفی در ادامه گفت:" به اسامی مرجعی رسیده‌ایم که نقطه عطفی برای برخورد انضباطی تلقی می‌شود.مسلما با کامل شدن تحقیقات افراد خاطی که منشاء سوء جریانات مالی و یا تحقق روابط غیراخلاقی در فوتبال هستند شناخته خواهد شد. در صورتی که تخلف این مربیان ثابت شود آنها برای همیشه از گردونه فعالیت‌های مرتبط با فوتبال کنار گذاشته خواهند شد. "

شریفی با تاکید بر اینکه هدف کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال پاکسازی این رشته ورزشی است، یادآور شد:" به کلیه علاقمندان فوتبال این مژده را می‌دهم که پاکسازی لازم در فوتبال ایران انجام خواهد شد و همه افرادی که منشاء آلودگی در زمینه دوپینگ، دلالی و سایر مسائل غیراخلاقی هستند از فوتبال کنار گذاشته می‌شوند."

نوع سخنان رئیس کمیته نشان‌دهنده این واقعیت است که علی‌کفاشیان هیچ اطلاعی از پرونده مربیان متخلف ندارد و برای اینک هاز غافله خبری دور نماند موضوع ممنوعیت فعالیت آنها را تکذیب کرده تا وی هم به عنوان یکی از چهره‌های خبرساز این پرونده نام بگیرد غافل از این که این اظهارنظر غیرکارشناسانه رئیس غیر فوتبالی فدراسیون فوتبال کاملا به سود منتقدان اوست نه به نفع او!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۱۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۳
0
0
اميدوارم كميته انضباطي بطور اساسي وزيربنائي اقدام به پاكسازي فوتبال كند حتي اگر اين اقدامات منجر به محروميت تعداد زيادي ازمربيان ومسئولين فدراسيون ناموفق فعلي شود.حق مسلم مردم است كه فوتبالي پاك وبه تبع آن محيطهاي ورزشي پاك داشته باشند.
آخرین اخبار