کد خبر: ۲۹۲۸۱۹
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۳ - ۱۶:۰۸
به اتهام اعمال منافی عفت

منابع حقوق بشری و فعالین معارض بشار اسد در گزارش اخیر خود در پایان این هفته، هشدار دادند که دو گروه عمده تروریستی وهابی موجود در سوریه در راقبت با یکدیگر برای جذب هواداران دارای افکار سلفی، روز به روز بر جنایات خود به نام اسلام می افزایند ...

سرویس بین الملل شفاف: گروه تروریستی داعش، دو جوان سوری را به اتهام «تمایلات همجنس گرایانه» سنگسار کرد و همزمان جبهه النصره نیز یک نوجوان سوری را به اتهام «توهین به پیامبر» به صلیب کشید!

داعش دو پسر را سنگسار کرد
تنها تصویر منتشره از سنگسار جوان 20 ساله در شهر المیادین
یکی از کاربران عضو داعش در توئیتر، با انتشار عکس زیر نوشته است:
«این است سرنوشت همجنس بازی در دولت خلافت اسلامی»

به گزارش سرویس بین الملل شفاف به نقل از شبکه خبری سی ان ان، منابع حقوق بشری و فعالین معارض بشار اسد در گزارش اخیر خود در پایان این هفته، هشدار دادند که دو گروه عمده تروریستی وهابی موجود در سوریه در راقبت با یکدیگر برای جذب هواداران دارای افکار سلفی، روز به روز بر جنایات خود به نام اسلام می افزایند و در این راه حتی ابایی از "سرعت عمل در مجازات" نیز ندارند.

داعش دو پسر را سنگسار کرد
داعش پیش از این نیز نسبت به اجرای حکم سنگسار افتخار کرده است؛ اما این برای نخستین بار است که مردان نیز از سوی این گروه سنگسار می شوند.

بر پایه گزارش سازمان دیده بان حقوق بشر سوریه، داعش طی یک هفته اخیر یکی از جوانان سوری با بیست سال سن را در میدان «البکره» در شهر بزرگ «المیادین» واقع در استان دیر الزور، در ملأ عام سنگسار کرده است. طبق اعلام رسمی سخنگوی داعش در این منطقه، جرم این جوان «تمایلات همجنس گرایانه» اعلام شده و از جوانان و کودکان دعوت کرده است که با پرتاب سنگ های خود به سمت این فرد 20 ساله، او را در میان سنگ ها در داخل چاه تعبیه شده دفن کنند. به نظر می رسد، این یک الگوی جدید از مجازات سنگسار است که داعش بر اجرای آن اصرار دارد.

داعش دو پسر را سنگسار کرد
بخشی از فیلم منتشر شده در مورد سنگسار یک متهم به همجنس بازی در شهر دیر الزور

همین منبع، یک گزارش تصویری نیز از یک جنایت مشابه در خیابان «التکایا» در محله «حمیدیه» شهر «دیر الزور» منتشر کرده است. در فیلمی که به وسیله موبایل از سوی یکی از فعالین معارض بشار اسد به صورت پنهانی منتشر شده است، ابتدا یک جوان را سوار بر ماشین آژیردار در خیابان می چرخانند تا توجه شهروندان و اهل محل جلب شود. سپس وی را در حالی که کیسه ای بر صورتش کشیده اند از ماشین پیاده کرده و می گویند او به یک پسر در این خیابان تجاوز کرده است. پس از گرداندن این جوان، جمعیت دور وی جمع شده و اقدام به فحاشی می کنند. سرباز داعش نیز مژده می دهد که وی را در انتهای همین خیابان، «سنگسار» خواهیم کرد و از شهروندان دعوت می کند تا در اجرای حکم مزبور "سهیم" باشند! البته دوربین مزبور تا همین جا موفق به فیلمبرداری شده و فیلمبردار در ادامه با ذکر تاریخ فیلمبرداری (یکشنبه همین هفته) می گوید: «به جهت خطرهای امنیتی نمی توانم جمعیت را تا پایان خیابان همراهی کنم.»

داعش دو پسر را سنگسار کرد
جبهه النصره نیز با صدور اعلامیه ای، از "تیرباران" یک جوان در شهر عربین به جرم "سب النبی" خبر داد

همزمان با داعش، گروه تروریستی-تکفیری جبهه النصره نیز در شمال غرب سوریه اقدامات شنیع خود را به نام اسلام انجام می دهد! در بیانیه ای که این گروه به صورت رسمی منتشر کرده است، صبح دیروز (چهارنشبه) یک جوان در شهر «عربین» تیرباران شد؛ زیرا «به پیامبر اسلام توهین کرده است»!

معلوم نیست گروهک های تکفیری وهابی در ادامه رقابت خویش، چه اقداماتی را به نام اسلام انجام می دهند؛ در حالی که در دین رحمانی اسلام، پیامبر اکرم به صراحت هدف از بعثت خود را «اتمام مکارم اخلاق» عنوان کرده است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۲
در انتظار بررسی: ۲۵
غیر قابل انتشار: ۷
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
5
74
زنازاده ها
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
11
45
درایران سنگسار نیست
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۸
سنگسار از احكام شرع است براي جلوگيري از فساد و هرج و مرج و حفظ نواميس، ولي سنگسار اين ملعونها براي قلع و قمع مخالفانشان است نه براي اجراي احكام شرع . اگر چنين است سران اينها هم بايد سنگسار شوند
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
14
49
همه این عربها سر و ته یک کرباسند .
داود
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
6
39
داعشی های خونخوار فکر نکنند دنیا بر وفق مراد آنها خواهد چرخید عن قریب این خونها گریبانشان راخواهد گرفت و هم این دنیا و هم دنیای آخرتشان سیاه خواهد شد
جمشید
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
4
20
سنگسار جزو قوانین اسلام است در اوایل مسلمان شدن اعراب هم بهکرات تکرار شده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۶
5
8
سلاح ها همه تازه !۱
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۸ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
4
26
دلم به حال اون جمعیتی می سوزه که با این حرارت میان تماشا می کنن و شعار می دن...
علی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۷
1
27
لعنت خدا بر داعش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
0
11
لعنت خدا برشماای قوم ستمگر
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۳/۰۹/۰۹
4
10
برای اونایی که به نظر بنده منفی دادن متاسفم
مدینه کاظمی
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۵
0
1
خدا نسل داعش روبرداره انشاالله