کد خبر: ۲۹۴۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۹

سیدتقی سهرابی عصر روز گذشته دوشنبه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از مرتضی احمدی، هنرمند پیشکسوت کشور، عیادت کرد.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی به نیابت از رییس سازمان صدا و سیما از مرتضی احمدی هنرمند پیشکسوت رادیو و تلویزیون عیادت کرد.

سیدتقی سهرابی عصر روز گذشته دوشنبه با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از مرتضی احمدی، هنرمند پیشکسوت کشور، عیادت کرد.

مرتضی احمدی دهم آذرماه به علت مشکلات قلبی در بخش ICU بستری شد، اما با تلاش پزشکان به بهبود نسبی رسید و به بخش عمومی انتقال یافت. در حال حاضر، حال عمومی این هنرمند مساعد اعلام شده است.

سیدتقی سهرابی در این ملاقات که خانواده این هنرمند نیز حضور داشتند ضمن پیگیری مراحل درمان، در گفتگو با وی، سلام محمد سرافراز، رییس سازمان صدا و سیما را به مرتضی احمدی ابلاغ کرد.

استاد مرتضی احمدی نیز از توجه رییس رسانه ملی به هنرمندان قدردانی کرد و گفت: خیلی دوست داشتم شرایط جسمی‌ام اجازه می داد و برای عرض تبریک به آقای سرافراز در صدا و سیما حضور می‌یافتم.

سهرابی در پایان این ملاقات با خوب توصیف کردن حال عمومی این هنرمند محبوب گفت: رسیدگی لازم برای بهبود او انجام شده است و امیدواریم تا چند روز دیگر استاد احمدی سلامت کامل خود را بازیابند.

وی یادآور شد: امروز همچنین پیگیر سلامت آقای بهزاد فراهانی بودیم و دریافتیم به حمدالله او بیمارستان را ترک کرده و به منزل رفته است. به همین منظور همکاران روابط عمومی با وی در منزل ملاقات کردند. استاد بهزاد فراهانی نیز در این ملاقات از توجه رسانه ملی، به ویژه رییس سازمان صدا و سیما به هنرمندان پیشکسوت قدردانی کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: