کد خبر: ۲۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۲:۱۶

استقبال مردم شهرهاي مذهبي قم و مشهد از فيلم «اخراجي‌ها 2» شگفت انگيز بوده است.

مسعود ده‌نمكي از آغاز كار نگارش فيلمنامه فيلم سينمايي «اخراجي‌ها 3» خبر داد.

به گزارش فارس، مسعود ده‌نمكي شب گذشته در حاشيه سفر به قم و نمايش فيلم «اخراجي‌ها 2» در سينما شهر آفتاب قم در گفتگو با خبرنگاران در سخناني اظهار داشت: استقبال مردم شهرهاي مذهبي قم و مشهد از فيلم «اخراجي‌ها 2» شگفت انگيز بوده است.

وي ادامه داد: نوع استقبالي كه مردم قم و مشهد از اين فيلم داشته‌اند نشان داده است كه مخاطبان مذهبي نيز از فيلم «اخراجي‌ها 2» راضي بوده‌اند.

وي ادامه داد: بر خلاف جوسازي‌هاي انجام شده در كشور فيلم «اخراجي‌ها 2» به بحث ترويج اعتقادات توجه داشته است.

كارگردان فيلم «اخراجي‌ها 2» تصريح كرد: خوشبختانه استقبال از فيلم اخراجي‌ها بسيار مناسب بوده است و طبق آمارها در استان قم 10 درصد از مردم و همچنين در كل كشور نيز بيش از شش ميليون نفر به تماشاي فيلم «اخراجي‌ها 2» نشسته‌اند.

وي با اشاره به ساخت فيلم «اخراجي‌ها 3»در آينده اظهار داشت: ما در حال نگارش فيلم «اخراجي‌ها 3»هستيم و بزودي اين كار انجام خواهد شد.

ده‌نمكي در پاسخ به سوالي مبني بر نظرش در ارتباط با پخش نسخه‌هاي فيلم «اخراجي‌ها 2» در بازار بيان داشت: فعلا در مورد پخش نسخه فيلم در بازار حرفي نمي‌زنم.

مدير سينما شهر آفتاب قم نيز در اين خصوص اظهار داشت: مسعود ده‌نمكي با ساخت فيلم «اخراجي‌ها 2» روحي تازه در سينماي ايران دميد.

برقعي با اشاره به استقبال مردم قم از فيلم «اخراجي‌ها 2» تصريح كرد: فيلم «اخراجي‌ها 2»علاوه بر فروشي كه داشت، مردم را با سينماي ايران آشتي داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۳
0
0
نميدانيم آقاي ده نمكي چندتا اخراجي ميخواهند بسازند .شايد تا موقعي كه ايشان را از كارگرداني اخراج نمايند ! به نظر ميرسد ايشان فيلم ديگري غير از عنوان اخراجي ها نميتوانند بسازند .