کد خبر: ۲۹۶۰
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۳:۲۰

از دريچه برادري و خيرخواهي از شما حاميان و هواداران سياست‌‌هاي آقاي احمدي‌نژاد مي‌خواهم كه در كارها، حمايت‌ها و رفتارهاي سياسي‌تان تأمل و سپس تجديدنظر كنيد. مطمئنا تأمل عميق شما در اين باب، تجديد نظرتان را رقم خواهد زد.

یکی از رسانه های مکتوب حامی محسن رضایی که روز گذشته، خواستار انصراف احمدی نژاد از عرصه انتخابات شده بود، امروز هم حامیان احمدی نژاد را مخاطب خود قرار داده و از آنها خواسته است تا در تصمیم خود در حمایت از احمدی نژاد تجدید نظر کنند.

به گزارش«فردا» فرهنگ آشتی در سرمقاله خود که به قلم رئیس شورای سیاستگذاری با تیتر «حامیان امروز، نادمان فردا» نوشته شده پس از بیان مقدماتی، تاکید کرده است: از دريچه برادري و خيرخواهي از شما حاميان و هواداران سياست‌‌هاي آقاي احمدي‌نژاد مي‌خواهم كه در كارها، حمايت‌ها و رفتارهاي سياسي‌تان تأمل و سپس تجديدنظر كنيد. مطمئنا تأمل عميق شما در اين باب، تجديد نظرتان را رقم خواهد زد.

دوستان! به كجا مي‌رويد؟ به قول قرآن كريم «اين تذهبون؟». شرايط كشور و ميزان عقب‌افتادگي ما از اصول و برنامه‌هاي سند چشم‌انداز 20 ساله آنقدر پرسش‌برانگيز است كه جايي براي اين بازي‌ها باقي نمي‌گذارد. وقت و زمان تنگ است و كاستي‌ها بسيار.

از سر انصاف به اين بينديشيد كه از چه چيز داريد حمايت مي‌كنيد؟ از ناتواني دولت نهم در كنترل تورم؟ از حمايت‌هاي بي‌دريغ آقاي احمدي‌نژاد از امثال مشايي و كردان؟ از تخلف در واريز ميلياردها دلار پول مازاد فروش نفت و عدم واريز آن به صندوق ذخيره ارزي؟ از شكست‌هاي پي‌درپي و تأسف برانگيز تيم‌هاي ورزشي ايران در گودهاي رقابت منطقه‌اي و جهاني؟ از ناتواني سياست‌هاي دولت نهم در كنترل و كاهش قيمت مسكن؟ از آمارهاي خلاف واقع؟ از تنگ‌تر شدن دايره خودي‌ها؟ از بي‌حرمتي به شخصيت‌هاي انديشمند نظام؟ از معضل پابرجاي بيكاري؟ از ريخت و پاش‌ها و پول‌ پاشي‌هاي عاري از تدبير؟ از چه حمايت مي‌كنيد دوستان؟

هر دولتي هر چقدر هم ضعيف باشد به واسطه در دست داشتن كانال‌هاي اجرايي، بالاخره خدماتي هم دارد اما آيا شما به همين خدمات اندك قانع شده ايد يا موضوع چيز ديگري است؟

مگر دين روشنگر اسلام به ما ياد نداده و از ما نخواسته تا زماني كه بهتر هست به خوب قانع نباشيم. مگر پيامبر اسلام (ص) تاكيد نكردند كه «كلهم راع و كلهم مسئول عن رعيته»؟

با اين اوصاف، در صورت ادامه اينگونه رفتارها و حمايت‌هاي احساسي، متعصبانه و تخريبي شما از دولت نهم و شخص آقاي احمدي‌نژاد، ناچارم بگويم كه «روزي پشيمان و نادم خواهيد شد كه خيلي دير است» و ديگر «آب رفته به جوي باز نخواهد گشت»، پس چرا عاقل كند كاري كه باز آرد پشيماني؟!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: