کد خبر: ۲۹۶۲۲۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۳ - ۰۲:۵۹

شایعه مردن یک زن بیمار در بیمارستان اندیمشک و رها کردن آن در قبرستان این شهر به سوژه روز تبدیل شده هر چند که مسوولان بیمارستان اندیمشک آن را تکذیب می کنند.

اخیرا هم این موضوع در نشست شورای اسلامی شهر اندیمشک مطرح شده که اعضای شورا اسلامی شهر بر پیگیری موضوع تا روشن شدن نتیجه بسیار اصرار کردند.

بر پایه این شایعه در هفته گذشته یک زن بیمار حدودا 40 ساله که در بیمارستان اندیمشک فوت کرده است در وضعیتی بسیار نامناسب در قبرستان شهر اندیمشک رها شده است.

بر اساس این شایعات این زن به دلیل بیماری در بیمارستان امام علی (ع) اندیمشک بستری بوده اما پس از چند روز بستری در بیمارستان بدون اینکه کاملا درمان شده و بهبود یابد در وضعیتی نامناسب به دلیل اینکه کسی حاضر به تحویل گرفتن وی نبوده در قبرستان این شهر رها شده است.

گفته شده این بیمار ابتدا به وسیله آمبولانس به منزل منتقل شده و سپس برای تعیین تکلیف به یک کلانتری نیروی انتظامی منتقل شده که به دلیل نداشتن مکان برای نگهداری نهایتا در قبرستان اندیمشک در وضعیتی نامناسب رها شده است.

'رعنا میرعالی' عضو شورای شهر اندیمشک در این زمینه گفت: به عنوان نماینده مردم در شورا این حرکت را محکوم کرده و از دادستان بعنوان مدعی العموم درخواست رسیدگی هرچه سریعتر با خاطیان این ماجرا را دارم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اندیمشک با رد شایعات و برخی اظهارنظرها در خصوص مرگ یک زن بیمار گفت: فرد مورد ادعا که در بیمارستان امام علی بستری بوده است تحت کامل درمان بوده و این بیمارستان قصوری نداشته است.

'احمد مجیدی' عصر سه شنبه در نشست با خبرنگاران افزود:15 آذرماه این بیمار به بیمارستان مراجعه کرده و به تشخیص پزشک دو واحد خون دریافت کرده است . 

وی با ارائه کلیه مستندات حضور این بیمار در بیمارستان امام علی(ع) اندیمشک افزود:نامبرده به هیج وجه بستری نشده و ساعت 10 صبح روز 16 آذر از بخش اورژانس بیمارستان ترخیص شده است.

وی گفت:فرد مذکور از آنجا که پولی برای کرایه تاکسی نداشته با خودرو یکی از کارکنان بیمارستان تا درب منزل منتقل شده است.

مجیدی گفت:طبق مستندات بیمارستان این فرد در طول سال 11 بار به بیمارستان مراجعه کرده و حتی تحت عمل جراحی نیز قرار گرفته است.

وی با انتقاد از اظهار نظر صورت گرفته از سوی شورای اسلامی شهر اندیمشک در این خصوص افزود:فرد مذکور اصلا در بیمارستان بستری نشده که در حق وی کوتاهی شده باشد. 

وی علت عدم حضور در جلسه شورای اسلامی شهر اندیمشک در این رابطه را ' نحوه نامناسب دعوت این شورا' عنوان کرد.

گفته می شود این زن بیمار که 'الف - ج ' نام دارد چند روز پیش در منزل خود در اثر بیماری در گذشت. 

برچسب ها: مرده سوژه شایعه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار