کد خبر: ۲۹۹۸
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۰:۴۰

در حین این بازرسی، شماری از سربازان که لباس غیرنظامی به تن داشتند موفق شدند به پایگاه فوق وارد شوند، سپس وارد اتاق‌های عملیات شده و اقدام به سرقت یک رایانه قابل حمل که اطلاعات محرمانه داشت کردند.

یک روزنامه صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد که به دلیل سرقت یک رایانه و کدهای محرمانه از یک پایگاه هوایی ارتش رژیم صهیونیستی، اقدامات امنیتی جدیدی اتخاذ شده است.

به گزارش فارس، روزنامه صهیونیستی "جروزالم‌پست " در گزارشی نوشت: اقدامات امنیتی جدید برای تامین امنیت چندین پایگاه نیروی هوایی، پس از آن اتخاذ شد که چند سرباز که لباس غیرنظامی به تن داشتند توانستند به مسایل فوق محرمانه‌ای در جنوب اسراییل دست پیدا کنند و حتی توانستند یک رایانه و کدهای [محرمانه] اتاق‌های جنگ را به سرقت برند.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی این رسوایی امنیتی هنگام یک بازرسی عادی از پایگاه نیروی هوایی اسراییل توسط "واحد امنیتی اطلاع‌رسانی نیروی هوایی ارتش " که شاخه‌ای از "اطلاعات نظامی " است، بر ملا شد.

جروزالم‌پست در ادامه تاکید کرد: در حین این بازرسی، شماری از سربازان که لباس غیرنظامی به تن داشتند موفق شدند به پایگاه فوق وارد شوند، سپس وارد اتاق‌های عملیات شده و اقدام به سرقت یک رایانه قابل حمل که اطلاعات محرمانه داشت کردند.

این افراد همچنین موفق شدند کارت‌های شناسایی دو تن از فرماندهان اسکادران فوق را نیز به سرقت برند.

یک افسر ارتش رژیم صهیونیستی نزدیک به بازرسی پایگاه مذکور که از نتیجه آن اطلاع داشت گفت: این یک رسوایی امنیتی جدی در نیروی هوایی ارتش اسرائیل است. ما باید متوجه شویم چه اتفاقی افتاده است که جاسوسان موفق شدند وارد این پایگاه شوند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: