کد خبر: ۳۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۴۳
منظوری ندارم ولی هاشمی مانع تصمیم جامعه روحانیت است؛

دولت سه سال است كه به اقشار مستضعف رسيدگي مي‌كند تا كمبودها و كاستي‌هاي آنها جبران شود و امسال هم مطابق سال‌هاي قبل عمل كرديم اما به دليل اينكه در تامين كالاها مشكل داشتيم، زمان برد وبه اين مقطع رسيد.

عضو ارشد حزب موتلفه اسلامي خبر داد كه كميته امداد امام خميني در شهرستان‌ها اقدام به توزيع بن‌هاي 50 هزار توماني كرد و اين اقدام به درخواست دولت صورت گرفته است.

به گزارش«شفاف» حميدرضا ترقي درباره این اقدام کمیته امداد امام خمینی در آستانه انتخابات توضیح داد:
بن‌ها مصوبه مجلس است و دولت به وظيفه خود عمل كرد و ربطي به آستانه انتخابات ندارد. بايد از ابتداي سال برنامه‌ريزي مي‌كردند تا اين بن‌ها را پخش كنند. دولت سه سال است كه به اقشار مستضعف رسيدگي مي‌كند تا كمبودها و كاستي‌هاي آنها جبران شود و امسال هم مطابق سال‌هاي قبل عمل كرديم اما به دليل اينكه در تامين كالاها مشكل داشتيم، زمان برد وبه اين مقطع رسيد.

وی در پاسخ به این سوال که با وجود حجم بالاي انتقاد از عملكرد احمدي‌نژاد،چرا مجددا از او حمايت كرديد؟ آيا قول اصلاح گرفتيد؟ گفت: در مذاكراتي كه داشتيم احساس شد كه نقدهاي ما بي‌تاثير نبوده است. ما به‌‌رغم نقدهايي كه به دولت نهم داريم، عملكرد اين دولت را قابل دفاع مي‌دانيم.

ترقی همچنین درباره احتما اینکه جامعه روحانيت در روزهاي آخر به حمايت از كانديدايي بپردازد؟ تاکید کرد: تصور مي‌كنيم كه متاسفانه برخي از عناصر قدرت روحاني در كشور مبتلا به استبداد راي هستند و نمي‌خواهند بگذارند روحانيت به تصميم شفاف در اين زمينه برسد.

وی در پاسخ به این پرسش اعتماد ملی که منظورتان آقاي‌هاشمي رفسنجاني است؟گفت: منظوري نداشتم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
-
۱۴:۵۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۶
0
0
از این کارها دست بردارید روتیرو از خودتون دراوردید
آخرین اخبار