کد خبر: ۳۰۴۶۵۲
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۶

بلیت پنج کنسرت در بخش های مختلف سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در 15 روز باقی مانده به آغاز این رویداد موسیقایی فروخته شد.

بلیت پنج کنسرت در بخش های مختلف سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر در 15 روز باقی مانده به آغاز این رویداد موسیقایی فروخته شد.

کنسرت گروه «چارتار» که در بخش موسیقی پاپ جشنواره امسال حضور دارد از اولین هایی بود که بلافاصله بعد از گشایش صفحه بلیت فروشی با استقبال مردم روبه رو شد به طوری که ظرف چند ساعت فروش بلیت آن به اتمام رسید.

احسان خواجه‌امیری هم که این روزها بعد از انتشار آلبوم «پاییز، تنهایی» در تدارک تازه ترین کنسرت های تهران و شهرستان های خود است توانسته روی خوش مخاطب را به خود ببیند به طوری که بلیت کنسرت این خواننده نیز در فاصله کمی بعد از اعلام و ثبت در سامانه فروش بلیت جشنواره به پایان رسید.

گروه موسیقی «رستاک» به سرپرستی سیامک سپهری هم که بنا به تصمیم مسوولان جشنواره و یا خود گروه، تالار وحدت را برای برگزاری تازه‌ترین کنسرت خود در جشنواره انتخاب کرده همانند تجربه سال قبل خود در جشنواره با تماشاگرانی مواجه شده که بلافاصله با دیدن نام این گروه در سامانه فروش بلیت جشنواره نسبت به خریداری بلیت اقدام کردند و جای خالی را در تالار سه طبقه وحدت باقی نگذاشتند.

بلیت کنسرت  دونوازی سامان احتشامی و مجید ناظم پور نیز در تالار رودکی طبق سامانه فروش اینترتی سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر به اتمام رسیده است. این در حالی است که بلیت کنسرت ویژه بانوان گروه «دادمهر» به سرپرستی پروین سلیمانی در فرهنگسرای نیاوران نیز به پایان رسیده است و علاقه مندان دیگر فرصتی برای پیش خرید بلیت این کنسرت ها ندارند.

سی امین جشنواره بین المللی موسیقی فجر از 24 بهمن ماه امسال با حضور گروه‌های مختلف داخلی و خارجی در تالارهای مختلف اجرای موسیقی با دبیری حسن ریاحی برگزار می شود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار