کد خبر: ۳۰۷۵۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۱

رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه نمایشگاه‌های بهاره مسکنی موقت برای تامین مایحتاج مردم است، گفت: ۴ کالای اساسی با تخفیف ۱۰ درصدی از ششم اسفند در قالب نمایشگاه بهاره عرضه می‌ شود ولی معتقدیم فروش فوق العاده باید جایگزین نمایشگاه‌های فصلی شود.

علی فاضلی در مورد آخرین وضعیت عرضه کالا و برگزاری نمایشگاه های بهاره گفت: مانند سال های قبل نمایشگاه بهاره برای عرضه مایحتاج مردم در 4 نقطه پایتخت یعنی مناطق حکیمیه،بوستان ولایت، خاوران و پارک ارم برپا می شود.

وی در مورد کیفیت محصولات ارائه شده در نمایشگاه ةای بهاره گفت: به دلیل شرایط برگزاری و کمبود فضای مناسب نمایشگاهی برندهای معتبر آن طور که باید و شاید در نمایشگاه های بهاره حضور نمی یابند و معتقدیم به مرور فروش فوق العاده در اصناف باید پر رنگ تر شود.

رئیس اتاق اصناف ایران در مورد مزیت های فروش فوق العاده گفت: در کشور ما فروش های فوق العاده چندان واقعی نیست و به طور عملیاتی اجرا نمی شود، باید ساز و کار آن را تعریف کنیم که هم رونق در هر صنف ایجاد شود و هم مردم دسترسی آسان تر به کالاهای باکیفیت ارزان داشته باشند.

وی در پاسخ به اینکه امسال چه میزان تخفیف برای ارائه کالاها به ویژه کالاهای اساسی در نمایشگاه ها برای مردم در نظر گرفته شده است،اظهار داشت: کالاها با تخفیف5 تا 15 درصدی ارائه می شوند و گوشت و مرغ به صورت گرم و سرد، برنج و روغن با تخفیف تا 10 درصدی در نمایشگاه عرضه می شود.

نمایشگاه بهاره از تاریخ ششم تا پانزدهم اسفند ماه به مدت 10 روز برگزار می شود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار