کد خبر: ۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۸:۵۹

در این زمینه انتشار عکس های همسر بی حجاب دکتر فاطمی به همراه بیان برخی دغدغه ها درباره خبرسازترین فرد کابینه دولت نهم که همواره سوژه اصلی افراد و رسانه ها برای انتقاد از دولت می باشد، کاری غیراخلاقی به نظر می رسد.

با نزدیک شدن به رقابت های انتخاباتی برخی رسانه های متعلق به کاندیداهای ریاست جمهوری پا را از مرزهای اخلاقی و انجام رقابت سالم انتخاباتی فراتر گذاشتند و به حوزه های شخصی برخی افراد تعرض نمودند.

به گزارش «شفاف» در این زمینه انتشار عکس های همسر بی حجاب دکتر فاطمی به همراه بیان برخی دغدغه ها درباره خبرسازترین فرد کابینه دولت نهم که همواره سوژه اصلی افراد و رسانه ها برای انتقاد از دولت می باشد، کاری غیراخلاقی به نظر می رسد.

گفتنی است نظرات کاربران این سایت که پربیننده ترین پایگاه خبری ایران نیز می باشد با غالبیت نظرات مخالف انتشار اینگونه اخبار جلب توجه می نماید.

بدیهی است رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی کاندیداهای انتخاباتی و حامیان آنها موضوعی است که این روزها خیلی بیشتر به چشم می خورد اما گویا برخی افراد و رسانه ها سیاست عملی شان با سیاست اعتقادیشان تفاوت قائل هستند.

در ذیل نمونه هایی از انتقادات کاربران این رسانه آمده است:

1- اين دولت عيب و ايرادهاي فراواني دارد كه به حق مورد نقد ... و همه ايرانيان دلسوز كشورشان بوده است. اما اين يك كار خوب هم كه اين دولت كرده است را شما داريد محكوم مي كنيد. تا كي مي خواهيد اينجوري در مورد همه چيز سطحي و از سر بغض و كينه قضاوت كنيد؟ بس كنيد عزيزان من. دكتر فاطمي از افتخارات اين مملكت بوده است. پيامبر و ائمه ما و همه انسان هاي شريف دنبال الفت و دوستي بودند شما دنبال اين مي گرديد كه اگر يك قدم مثبتي هم برداشته مي شود براي پيوند ايرانيان، آن را تخطئه كنيد. ياد بگيريد از داستان موسي و شبان مولوي كه انسان هاي بزرگ كارشان وصل كردن است نه فاصله انداختن. بسياري از كساني كه متاسفانه اين سال ها جلاي وطن كردند نه وابسته دربار بودند و نه دشمن نظام بلكه با همين هو و جنجال ها از ايران فاصله گرفتند. شما به اين زشت كاري آلوده نشويد. الله ولي الذين آمنوا يخرجهم من الظلمات الي انور

2- استفاده از هر وسيله اي در رسيدن به هدف براي دولت فعلي ايرادي ندارد.

3- ماكياواليسم!!!!!

4- زندگی مردم به شما چه؟

5- استفاده از هر وسيله اي براي كوبيدن دولت فعلي چه؟

6- واقعا هدفتتون چيه؟
مثلا در دوليت خاتمي از اين مسائل نبود؟
نمي خوام بگم احودي نژاد هم تافته جدا بافته است!ولي واقعا تخريب تا كي و تا كجا و براي رسيدن به چي ؟
مي دونم كه اين نظر منو هم پابليش نمي كنيد!! ولي واقعا اين جور تخريب ديگران براي بالا بردن بقيه روش درستي در اطلاع رسانيه؟!!!!
يه كم تقوي هم خوب چيزيه!
امثال مشايي و علي آبادي تو دوليتهاي قبل نبودن ؟
از اين قبيل عكسا و داستانا نداشتند و همين حالا ندارن؟
اينجوري بجز خود زني و حرمت شكني جيز ديگه ايي هم ياد ميديد به بقيه؟!!!!
واقعا حيف ازون همه شهيد كه رفتند كه اخلاق بمونه !!!!
حتما به اخلاق حرفه اييتون هم خيلي افتخار مي كنيد كه با انتخاب يك سري مطالب گزينشي يه عده را وادار مي منيد تا اونا هم در عليه و له مطلب بنويسن و شما هم با گزينشي انتخاب كردن مطالب رسالت خطير تونو پيش ببرين.
كاش يه كم هممون تقوي داشتيم و مي فيهميديم كه داريم روي خاك كدوم سرزمين پا ميذاريم!!!

7- جرا سعي مي كنيد به هر بهانه اي آقاي احمدي نژاد را بصورت نخ نما در آستانه انتخابات تخريب كنيد؟اتفاقا اين تحليل آبكي و كاملا مغرضانه شما به نفع احمدي نژاد است.

8- تخریب به چه قیمتی؟ به قیمت رفتن در آتش جهنم!؟!
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
BELGIUM
۰۰:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۸
0
0
شما یا خجالت نمیکشید یا شعور ندارید ویا منعت تات در چادر وچاقچورست والا زنی با چادر وبی چادر اگر با خواسته خود باشد هیچ بذ اخلاقی نیست، ادم کشی، دزدی ودروغ گویا از نظر شما در اسلام جایز و واجب استو مدرک جعلی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۳۳ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۸
0
0
عکسهای همسر بی حجاب! نه عکسهای بی حجاب همسر دکتر فاطمی
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۳۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۸
0
0
زاهدان زاهدان
من که خراباتی و مستم به تو چه
ساغر و باده بود بر سر دستم به تو چه
تو اگر گوشه محراب نشستی
سنمی گفت چرا؟

آتش دوزخ اگر قصد تو و ما بکند
من که تر هستم به تو چه
تو که خشکی چه به من!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۴۰ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۸
0
0
متاسفانه نمیدانم چه منافعی دارید و یک تنه بقضاوت نشسته اید
امثال دکتر ... و دکتر ... و ... و ... فراوان درکابینه و مسئولین دولت محترم احمدی نژاد داریم و باید خدارا شکر کنید که مردم آز آنها نام میبرند و باید سریعا نسبت به اصلاح آن بپردازید نه اینکه دفاع بنمائید
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۴۶ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۸
0
0
شما حتماً اذعان داريد و مي پذيريد که تمام دارد دسته رايحة خوش خدمت از اين آبرو ريزيها زياد دارند و اصلاً قابل شمارش نيست. لطف کنيد. به آنها هم نصيحت بکنيد!