کد خبر: ۳۰۸۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۲

دومین شب از بخش موسقی پاپ سی‌امین دوره جشنواره موسیقی فجر به کنسرت گروه چارتار اختصاص داشت که معاون هنری و مدیر دفتر موسیقی وزارت ارشاد نیز از میهمانان ویژه این اجرا بودند.

کنسرتی که در برج میلاد غوغا بپا کرد

گروه چارتار در دومین شب از اجراهای سی‌امین جشنواره موسیقی فجر در برج میلاد طی دو سئانس روی صحنه غوغا به پا کرد. این گروه نه تنها در بلیت‌فروشی بلکه در اجرا هم ثابت کردند که لایق بهترین‌ها هستند و در این دو اجرا نشان دادند که پدیده شدن دلیل و اسپانسر نمی‌خواهد.

آشوب در برج میلاد

پیش از شروع برنامه موزیک ویدئو "آشوب" این گروه از نمایشگرهای داخل سالن پخش شد که تشویق حضار را در پی داشت چرا که این قطعه جزو پرطرفدار‌ترین آهنگ‌های این گروه است، بعد از پایان یافتن این کلیپ گروه تک تک روی سن حاضر شدند.

تک‌نوازی کمانچه

بعد از اجرای چند قطعه بهزاد حسن‌زاده نوازنده کمانچه روی سن آمد و بعد از اجرای تک‌نوازی یک قطعه با درخواست زیاد مردم قطعه "آشوبم" اجرا شد و سپس آرمان گرشاسبی رو به حضار گفت: برایتان یک کار احساسی دارم و این مقدمه‌ای برای اجرای قطعه "حرفی بزن" شد.

روز عشق

خواننده گروه (آرمان گرشاسبی) بعد از اجرای قطعات مردم پسند به مناسبت روز عشق قطعه "آشوبم" را برای بار دوم اجرا کرد که باز هم مورد استقبال قرار گرفت.

خبر خوب

در ادامه گرشاسبی گفت: وقتی شما باشید ما هستیم و این را بدانید که حواس‌مان به شماهست و آلبوم دوم را آغاز کردیم، سپس قطعه‌ای را به عنوان اتود اجرا کرد و گفت این فعلا در مرحله اولیه قرار داشته و در کنسرت اسفند ماه منتظر تکمیل و اجرای آن باشید.

مهمانان ویژه

یکی از جذاب‌ترین بخش برنامه حضور مهمانان ویژه این کنسرت بود که چارتار میزبان: علی مرادخانی (معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی)، پیروز ارجمند (مدیرکل دفتر موسیقی)، فرزاد حسنی (مجری، ترانه سرا و بازیگر) و احسان حائری (ترانه سرا) بود.

انفجار آشوبم در سالن

هندسه، زن دیوانه، آشوبم آرامشم تویی، حرفی بزن، عاشقانه تنهاست، باران تویی، در حسرت ماه، مرا به خاطرت نگه دار، کلاغ، شبیه یک مرداب، خوشا به من و دریچه از قطعات اجرایی در این کنسرت بودند.

ارکستر حرفه‌ای و کاربلد

آرش مقدم، دارا دارایی، بهزاد حسن‌زاده، آیین احمدی‌فر، آرش فتحی، نازنین احمدزاده با همراهی آرمان گرشاسبی به عنوان خواننده اعضای چارتار را تشکیل می‌دادند.

اجرای واقعی

زمانی که یک گروه می‌تواند در کمترین زمان بتواند ۱۰ سئانس بلیت فروشی کند دلیلی جز پدیده بودن ندارد و  فقط کار خوب است که دیده شده و ماندگار می‌شود.

حواشی سومین شب از اجرای سی امین جشنواره موسیقی فجر:

- تراک هندسه به صورت ریمیکس اجرا شد.

- هیچ تفاوتی میان اجرای زنده و رکوردی کار‌ها نبود و تمامی قطعات بدون پلی بک اجرا شدند.

- در اوایل شروع برنامه یک مقدار ناهمانگی‌هایی میان گروه بوجود آمد و تنظیم قطعات به هم خورده بود.

- معرفی فرزاد حسنی شوق زیادی میان حضار داخل سالن به وجود آورد.

- قطعه آشوبم دو بار به درخواست هواداران اجرا شد.

گروه چارتار بعد از پایان اجرا گفت: جشنواره امسال خوب بود اما یک ایراد داشت آن هم اینکه‌ای کاش هر کس در چارت کاری خودش اجرا داشته باشد.

او افزود: حوزه فعالیتی ما پاپ نبوده و نیست و به نظرم بهتر است در حوزه کاری خودمان برای سال دیگر قرار بگیریم. 

منبع:هنرآنلاین


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار