کد خبر: ۳۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۱۴:۱۶

صمد مرفاوی که در دوره ششم لیگ برتر هم سرمربیگری تیم پایتخت نشین استقلال را بر عهده داشت، قرار است بار دیگر بر این مسند بنشیند.

تیم فوتبال استقلال تهران پس از قهرمانی در هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال کشور با سرمربیگری امیر قلعه نوعی، روزهای پر حاشیه ای را سپری می کند.

به گزارش « فردا » در خبرها اعلام شد که صمد مرفاوی که در دوره ششم لیگ برتر هم سرمربیگری تیم پایتخت نشین استقلال را بر عهده داشت، قرار است بار دیگر بر این مسند بنشیند.

این در حالی است که درست پس از گذشت چند روز از قهرمانی استقلال، اختلافات بین مدیر عامل و مربی موفق این سالهای لیگ برتر، شدت گرفت تا مدیر عامل باشگاه فکری برای ایجاد تغییرات در کادر فنی نماید.این اختلافات نه تنها با امیر قلعه نوئی بلکه بین مدیر عامل و لیدرهای باشگاه نیز رخ داد تا همه چیز برای واعظی آشتیانی برای برخورد با لیدرهای استقلال مهیا شود و به دنبال آن از حضور تماشاگران بر سر تمرین استقلال جلوگیری کرده و کارت لیدرهای باشگاه را نیز باطل کتد.

این برخورد ها تا جایی ادامه پیدا کرد که چند روز پس از قهرمانی استقلال به جای برگزاری جشن قهرمانی مسائل حاشیه ای و پشت پرده بیش از پیش آشکار شد.

بدین ترتیب امیر قلعه نوئی درمصاحبه ای اعلام کرد که دیگر نمی تواند با واعظی آشتیانی همکاری کند و این بحث مدیر عامل را بر آن داشت تا به دنبال سرمربی جدید برای فصل بعد بگردد که در این بین گزینه های مختلفی از جمله پرویز مظلومی ، مجید جلالی ، روته مولر و صمد مرفاوی مطرح شد.

از سوی دیگر واعظی آشتیانی که در مصاحبه ها اعلام کرده بود برای کادر فنی استقلال از گزینه های تلفیقی داخلی و خارجی بهره می گیریم، به یکباره با صمد مرفاوی بر سر میز مذاکره نشست و نام او را به عنوان سرمربی فصل بعد استقلال عنوان کند.

بنابراین گزارش، صمد مرفاوی که یکبار دیگر این سعادت بزرگ نصیبش شده تا به عنوان سرمربی جدید استقلال آغاز به کار کند در لیگ ششم عملکرد نسبتا متوسطی داشت و در دوران مربیگری وی، استقلال خوب بازی نمی کرد و به سختی امتیازات را از حریفان کسب می کرد ، در هفته های پایانی به یکباره همه چیز برایشان تغییر کرده و از کسب عنوان قهرمانی باز ماندند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار