کد خبر: ۳۱۹۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۸۹ - ۱۶:۲۰
معاون وزارت «فرهنگ» و ارشاد اسلامی خطاب به مجری رادیو:
فردا :محمد علی رامین در این مصاحبه رادیویی که در شامگاه چهارشنبه هفته گذشته و به‌صورت تلفنی با رادیو گفتگو انجام داده در محضر شنوندگان، چندین بار به مجری و دست‌اندرکاران این برنامه و رسانه‌هایی که سخنان وی را منتشر کرده‌اند توهین می‌کند. در ادامه ادبیات ویژه و خاص برخی مسئولان و مدیران دولتی، که انتقادات زیادی را نیز به دنبال داشته است، محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد خطاب به یک مجری صدای جمهوری اسلامی در یک برنامه زنده، گفت: « شما غلط می‌کنید از قول من این اراجیف را می‌گویید.»

به گزارش سرویس سیاسی «فردا» محمد علی رامین معاون مطبوعاتی وزارت ارشاد در یک برنامه زنده رادیویی در رادیو گفتگو با حضور محمد تقی رهبری نماینده مردم اصفهان در مجلس، خطاب به مجری برنامه که از وی درباره اظهاراتش درباره روحانیت و مساجد سوال کرد، به تندی گفت: قبل از پاسخ به سلام شما باید بگویم شما چرا این اراجیف را مطرح می کنید. شما غلط می کنی که اینها را مطرح می کنی.

رامین در این مصاحبه رادیویی که در شامگاه چهارشنبه دو هفته قبل و به‌صورت تلفنی با رادیو گفتگو انجام داده در محضر شنوندگان، چندین بار به مجری و دست‌اندرکاران این برنامه و رسانه‌هایی که سخنان وی را منتشر کرده‌اند توهین می‌کند.

با عرض پورش از مخاطبان فهیم «فردا» به دلیل انتشار سخنان آقای رامین، بخش‌هایی از این گفتگو را در زیر بشنوید:

فایل صوتی اظهارات محمد علی رامین


پیش از این اظهارات معاون مطبوعاتی وزارت «فرهنگ» و ارشاد اسلامی، آقای حاجی‌بابایی وزیر آموزش و پرورش دولت دهم نیز در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران از محل هزینه افطاری آن وزارتخانه خطاب به آن خبرنگار گفته بود: «از قبر جنابعالی»

این که دو مدیر ارشد دولتی، که مسئولیت‌هایی در حوزه فرهنگ و آموزش کشور دارند، بدون پروا از ادبیاتی استفاده می‌کنند که حتی شایسته نیست مردم عادی کوچه بازار از آن بهره بحویند، خود حدیث پرغصه‌ایست که ظاهرا باید مردم فرهنگ دوست و ادیب‌پرور این مملکت تا مدتها آن را تحمل کنند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۷ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۱
0
4
اين اولين باري نيست كه اقاي رامين از اين ادبيات استفاده مي كند اما بگذاريد آن وجه منحصر به فرد آقاي رامين را هم ياد آور شوم كه در پاسخ مجري برنامه صبح به خير ايران در شبكه يك سيما در پاسخ به سوالي كه تفريح شما چيست گفت:نماز جمعه!
خدا همه مارا هدايت كند يا حجت ابن الحسن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۰ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۱
0
1
برنامه راز طالب زاده كه هميشه زنده پخش ميشد هفته گذشته با حضور رامين غير زنده و از پيش ضبط شده پخش شد!!!
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۲۳ - ۱۳۸۹/۰۷/۲۱
0
1
یا ایها الذین آمنوا قولوا قولاً سدیداً متاسفم که در این مملکت به راحتی .../ یا حجت بن الحسن عجل علی ظهورک
آخرین اخبار