کد خبر: ۳۲۲۰۴۹
تاریخ انتشار: ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۲
مقدم نوزاد "داعشی" مبارک باد

این نوزاد در 23 آوریل جاری در شهر الباب، در 35 کیلومتری شمال شهر حلب، در سوریه به دنیا آمده است. همانگونه که در تصویر آمده، دولت داعش برای این نوزاد گواهی تولد صادر، و با هفت تیر و نارنجک از او استقبال کرده است.

سرویس بین الملل شفاف: این نوزاد در 23 آوریل جاری در شهر الباب، در 35 کیلومتری شمال شهر حلب، در سوریه به دنیا آمده است. همانگونه که در تصویر آمده، دولت داعش برای این نوزاد گواهی تولد صادر، و با هفت تیر و نارنجک از او استقبال کرده است.

این تصویر روز یکشنبه 26 آوریل در یک حساب تویتری بنام alraggawi@ منتشر شده، صاحب این حساب در سایت خود به نام "رقه به آرامی قصابی می شود" نوشت: "این کودک در بزرگی فقط تهدیدی برای ما نخواهد بود، او تروریستی خواهد بود که سر از تن شما نیز جدا می کند."

کلت کمری و نارنجک بر بالین جدیدترین نوزاد داعشی+تصاویر

هنوز معلوم نیست که این عکس واقعی است، و یا از سوی مخالفان داعش مونتاژ شده، تا به این طریق خطر داعش را به جهان گوشزد کنند.

با تسلط داعش بر مناطق وسیعی از سوریه میلیونها نفر در این کشور آواره شدند، و کودکان بخش بزرگی از این آوارگان را تشکیل می دهند. منابع رسمی در کشور اردن اعلام کردند که فقط در اردوگاه الزعتری، از زمان برپایی آن 3000 نوزاد متولد شده اند.

کلت کمری و نارنجک بر بالین جدیدترین نوزاد داعشی+تصاویر
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: