کد خبر: ۳۳۳۲۳۷
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۷

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: شدت بارندگی و شکسته شدن آب بند کارگاه چینی ها برای آزاد راه تهران شمال موجب شد حجم آب با سرعت بالا وارد رودخانه شده و سیل راه بیافتد.

حسین طلا با بیان اینکه متاسفانه بارندگی روز گذشته حوادث ناخوشایندی در تهران به بار آورده است از پیگیری های مجمع نمایندگان تهران با مسئولان برای حل مشکلات ناشی از سیلاب در تهران خبر داد.
 
 نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به سیلاب شب گذشته کن و سولقان در تهران اظهار داشت: شدت این بارندگی از که از ساعت ۷ بعد از ظهر روز گذشته آغاز شد  از یک سو و شکسته شدن آب بند کارگاه چینی ها برای آزاد راه تهران شمال از سوی دیگر موجب شد حجم آب با سرعت بالا وارد رودخانه شده و کسانی که برای تفرج و شنا به منطقه آمده بودند دچار آسیب شوند.
 
وی افزود: تعدادی از رستوران های غیر مجاز که به حریم رودخانه تجاوز کرده بودند از بین رفته است.
 
حسین طلا با اشاره به تعداد مفقودی های اعلام شده گفت: تا کنون ۶ جسد نیز در منطقه پیدا شده و دو کارگر چینی هم جان خود را از دست دادند.
 
دبیر مجمع نمایندگان تهران خاطرنشان کرد: مجمع نمایندگان تهران در این هفته دستور کار خود را به صورت فوق العاده به این موضوع اختصاص خواهد داد و روز چهارشنبه نیز کم و کیف موضوع با حضور مسئولان بررسی می شود.
 
وی ادامه داد: موضوع خسارات ناشی از سیل اخیر را از طریق مسئولان مربوطه پیگیر خواهیم بود.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
0
0
عامل اصلي اسرائيل و آمريكا بود
ناشناس
UNITED STATES
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
0
0
هواشناسي در ايران تعطيل است چرا پيش بيني نكردند و به مردم مادر مرده بدبخت نگفتند كه براي تفريح نروند تفريح مرگ اين اتفاق فقط در ...........
ابراهیمی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
0
0
آفرین بر این مسول وظیفه شناس کاش مدیران مربوطه هم با شفافیت پاسخگو بودند
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۲۹
0
0
مال رودخانه کرج چیه بوده
ایمان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
0
0
جان مردم متاسفانه برای مسولان ارزش زیادی ندارد می بایست قبل از وقوع فاجعه مردم را آگاه کرد.مردم برای تفریح معمولا کنار رودخانه ها میروند پس این ستاد بحران و هواشناسی و غیره چکار میکنند فقط پول میگیرند? ستاد بحران هر چند سال یک روز کار دارد مثل امروز که متاسفانه در خواب بودند و ده ها خانواده را عزادار کردند
بی نام
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
0
0
چینی ها چقدر به ما ضربه می ز نند یک آب بند درست و حسابی نساخته بودند که باید خراب شود و سیل راه بیافتد, البته از ماست که بر ماست!!