کد خبر: ۳۳۳۵۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۹

مربی تیم فوتبال صبای قم گفت: تمام تلاش ما این است که تیم‌ خوب و پرقدرتی را روانه مسابقات و انتظارات را برآورده کنیم.

محمد دایی در خصوص حضور علی دایی در تیم صبای قم اظهار داشت: بحث حضور علی دایی در ملوان یک ماه مطرح بود و خودِ «علی» هم به خاطر شهر انزلی و مردم فوتبالدوست آن علاقه داشت به این تیم برود، اما به خاطر برخی از مسائل تصمیم گرفت سرمربی صبای قم شود.
 
وی در مورد میزان آمادگی بازیکنان صبا برای آغاز لیگ برتر عنوان کرد: به خاطر دیر آغاز شدن تمرینات صبا صددرصد از بقیه تیم‌ها عقب هستیم و به خاطر دیر بسته شدن خیلی از بازیکنان به تیم‌های دیگر رفته‌اند، اما با این شرایط تمام تلاش‌مان را انجام می‌دهیم تا با صبا موفق باشیم.
 
مربی تیم فوتبال صبای قم درباره اینکه آیا قرار است بازیکنانی مانند امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده و محمد عباس‌زاده به این تیم بپیوندند، خاطرنشان کرد: به غیر از این نفرات، چند بازیکن داخلی و خارجی دیگر هم برای پیوستن به صبا مدنظر ما قرار دارند که تا یکی دو روز آینده تکلیف‌شان مشخص می‌شود.
 
دایی ضمن بیان این موضوع که به احتمال زیاد ژلکو میاچ به کادر فنی صبا اضافه می‌شود، ادامه داد: تمام تلاش ما این است که تیم‌ خوب و پرقدرتی را روانه مسابقات کرده و انتظارات را برآورده کنیم.
 
وی در پاسخ به این سؤال که قرار است تمرینات و بازی‌های صبا در کجا برگزار شود، گفت: در مورد تمرینات نمی‌دانم چه تصمیمی گرفته می‌شود، اما مطمئناً بازی‌های صبا در شهر قم برگزار می‌شود و با توجه به حضور علی دایی روی نیمکت صبا انتظار داریم تماشاگران زیادی از بازی‌های خانگی ما استقبال کنند.
برچسب ها: دایی بازیکن
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار