کد خبر: ۳۳۶۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹ آبان ۱۳۸۹ - ۰۷:۵۰
حجت الاسلام و المسلمین علی بهجت فرزند آیت الله العظمی بهجت می گوید عده ای دنبال از بین بردن شخصیت کاریزماتیک پدر وی هستند.

وی در گفت وگو با مجله پنجره گفته است:

 بزرگان و مقامات کشور وقتی خدمت امام خمینی رسیده بودند، به ایشان گفتند که ما را یک نصیحت بکنید، گفته بودند که بروید پیش آقای بهجت یک درس اخلاق برای شما بگذارد. آقای بهجت می‌گفتند چیزهایی از امام دیدم که به کسی نگفتم؛ چرا که او اهل معنا بود. در هر صورت از آن جمع فقط سه نفر آمدند پیش آقای بهجت؛ آقایان میانجی، مشکینی و آذری قمی که این مسئله را همگی‌شان پنهان داشتند.

خود حضرت امام هم می‌گفتند که ایشان نمی‌پذیرند که برای شما وقت مصاحبه بدهند. نتیجه پذیرش افراد مختلف از سوی ایشان همین شایعه‌ها شد. توسط آنها دارد پخش می‌شود. حالا همین‌هایی که این کارها را کرده‌اند، حالا که آقا فوت شده‌اند، می‌خواهند کاریزمای شخصیتی ایشان را از بین ببرند.

حجت الاسلام علی بهجت افزود:

ایشان ولایت فقیه را قبول داشتند و هر فقیهی را دارای ولایت می‌دانستند؛ ایشان معتقد بودند باید فقیه جامع‌الشرایط باشد که به مقام ولایت برسد و کار مسلمین هم نباید لنگ شود و چون می‌خواستند که دیدارهای‌شان با مقام معظم رهبری مخفی باشد و روی آنتن نرود، به من توصیه می‌کردند که به کسی نگویم.

 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: