کد خبر: ۳۴۰۴۸۵
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۸

سرمربی تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران گفت: امروز در امتیازات پایانی کم شانس بودیم و نتوانستیم پیروز شویم.

پیمان اکبری پس از نخستین شکست شاگردانش در مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان در نشست خبری اظهار داشت: در ابتدا به تیم کوبا و بازیکنانش تبریک می‌گویم. رقابت خوب و زیبایی بود. هر دو تیم والیبال خوبی به نمایش گذاشتند و شاهد 2 تیم قدرتمند در زمین بودیم.
وی با بیان اینکه امتیازات و نتیجه این مسابقه نشان دهنده رقابت نزدیک دو تیم است، گفت: ما امروز در امتیازات پایانی کم شانس بودیم و نتوانستیم پیروز شویم. تعدادی از بازیکنان کوبا به دلیل حضور در لیگ جهانی و مسابقات دیگر بین المللی به نسبت بازیکنان ایران تجربه بیشتری داشتند و توانستند در امتیازات حساس عملکرد بهتری را نشان دهند.

امیدهای ایران پس از شکست در ست‌های اول و دوم، در ست سوم با 10 امتیاز اختلاف پیروز شدند، اکبری درباره دلیل پیروزی در این ست خاطرنشان کرد: در این ست چیزی برای از دست دادن نداشتیم. به این فکر می‌کردیم که دیگر هر اتفاقی بخواهد، می‌افتد به همین خاطر بازیکنان خودشان را به آب و آتش زدند و با ریسک بیشتری بازی کردند که در پایان نتیجه داد و پیروز این ست شدیم.

سرمربی تیم زیر 23 سال ایران در پایان اضافه کرد: مسابقه با کوبا تمام شد و ایران برای مسابقات آینده بازی می‌کند اما کار اصلی ما از امروز آغاز شد. بازیکن‌ها امروز ریکاوری می‌کنند و فردا صبح تمرین توپی خواهیم داشت. بعد از ظهر فردا جلسه آنالیز داریم و پس از آنها از نظر روحی و روانی بر روی بازیکنان کار می‌کنیم تا به شرایط مسابقه برگردند.

سومین روز از مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان امروز پیگیری شد که تیم ملی والیبال امید ایران برابر تیم ملی کوبا 3 بر یک شکست خورد.

منبع: تسنیم
برچسب ها: امتیازات شانس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: