کد خبر: ۳۵۵۱۶۰
تاریخ انتشار: ۰۵ آبان ۱۳۹۴ - ۰۷:۴۳
پدیده خیانت و طلاق زرد

زن نگران به اطراف نگاه می کند.صورتش را با یک عینک آفتابی بزرگ پوشانده و به بهانه آفتاب، روسری اش را جلو آورده است که شناخته نشود.چشمان نگرانش را به درب خانه ای دوخته که به او گفته شده همسرش در کنار زنی جوان تر در آن به سر می برد.

رشد خیانت بین زوج های ایرانی/ چرا زنان و مردان خائن شده اند؟! 3 شنبههههه

سرویس اجتماعی شفاف:

داستان اول

زن نگران به اطراف نگاه می کند.صورتش را با یک عینک آفتابی بزرگ پوشانده و به بهانه آفتاب، روسری اش را جلو آورده است که شناخته نشود.چشمان نگرانش را به درب خانه ای دوخته که به او گفته شده همسرش در کنار زنی جوان  تر در آن به سر می برد.

چند ساعتی گذشته و او همچنان نگران به درب خانه چشم دوخته است.سرانجام بعد از ساعت ها انتظار به سر می رسد و زن همسرش را دست در دست یک بانوی جوان و زیبا می بیند.

اشک هایش روان است.شاید دلش برای چندین سال زندگی مشترک سوخته یا شاید هم عشق و علاقه به همسر این چنین چشمها یش را اشک باران کرده است.

شاید یک سیلی بتواند تسکین دل پردردش باشد...

داستان دوم

هنوز از یاد مرد جوان نرفته که چطور توانست با زور و ضرب خانواده اش را راضی به ازدواج با دختری کند که از دنیای مجازی سر در زندگی و قلب  او درآورد.دختری که در شهری کوچک زندگی می کرد و به قول خودش همدم تنهایی هایش اینترنتی بود که پنهانی و با ترس  ازپدرش، هر روز در کافی نت محله به سراغش می رفت و سر آغاز آشنایی به مردی بود که همسرش شد.
چند سال زندگی در تهران اما دختر جوان را به کلی تغییر داده و حالا گوشی مبایل آنچنانی، اینترنت همراه و شبه های اجتماعی جای همسرش را گرفته است و مرد جوان را شاکی کرده است.

تازگی ها اما مرد جوان به صحبت های تلفنی همسر جوانش مشکوک است .تلفن هایی که حتی نیمه شب ها هم اتفاق می افتند و همسرش را دچار استرس و حواس پرتی می کنند.او به یک رابطه پنهان مشکوک شده است.

داستان سوم

سال ها از زندگی زن و مرد گذشته و هر چه می گذرد از هم دور تر می شوند.حالا هر کدام زندگی خودشان را دارند  و کار خودشان را.حتی مرز بین رابطه ها هم مشخص شده است.زن هر روز با همکاران مردش وقت می گذراند و مرد نیز با دوستان خانمش مشغول است. تنها نقطه مشترک آنها در این روزها  خانه ای است که نمی توانند از آن دل بکنند و شب ها جای خواب آنها است!خانه ای که شاید اگر امکانات اقتصادی اجازه  می داد آن هم جدا می شد.شاید هم شرم از خانواده ها هنوز نقطه پیوند این زن و مرد در این خانه است.

به این ترتیب است که خیانت یکی از عوامل مهم در فروپاشی خانواده هاست؛ عاملی که با دامن زدن به روابط خارج از خانواده پایه و اساس زندگی را دچار تزلزل می کند.

مسئله خیانت و عدم اعتماد با گسترش ارتباطات کاری و دوستانه به ویژه ارتباطاتی که در فضای مجازی شکل می گیرد پررنگ تر می شود چرا که عده ای در همین ارتباط به سوی خیانت کشیده می شوند و عده ای دیگر دچار سوءتفاهم خیانت همسرشان شده و با رشد و پرورش این سوءظن به سمت جداییی می روند که این روزها به نظر می رسد برای همه آسان است. مسئله ای که به گفته کارشناسان خانواده ریشه در عدم تفاهم و درک متقابل و شناخت از یکدیگر دارد.

بنا برگفته کارشناسان، این روزها بیشترین عامل خیانت ،  مشکلات روانی و عدم ارضای جنسی در همسران است. این امر در کنار مقایسه بین آدم ها سبب شکل گیری انحرافات جنسی و کنجکاوی در این امور و به شکل گیری روابط خارج از خانه منجر می شود.

در کشور، مسئله خیانت بنا بر تجربه های گذشته،  ابتدا در مردان شکل گرفته و در عصر امروز است که  زنان هم وارد صحنه شده اند.در این میان هنجارشکنی هایی که به شکل جوک های جنسی در فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی باب شده نیز یکی از عوامل ایجاد فکر خیانت در اذهان زنان و مردان است و سریال های ماهواره ای  که خمیر مایه  آنها خیانت است، را نیز می توان از عوامل مهم باب شدن خیانت و درنتیجه افزایش طلاق نام برد!

در هر حال، بررسی آمار طلاق در جامعه حاکی از رشد دو برابری طلاق عاطفی نسبت به طلاق رسمی در کشور است؛ آماری که به گفته کارشناسان بیشتر در زوجین زیر 40 سال و عمدتا تحصیلکرده بروز می کند؛ نوعی طلاق که با فروکش کردن عشق و علاقه زمان ازدواج و سرد شدن و ناتوانی زوجین در گرم نگه داشتن کانون خانواده، رابطه ای که زمانی با سوز و گداز آغاز شده بود، همسران را به سوی سرنوشتی با زندگی اجباری زیر یک سقف سوق می دهد. بسیاری از همسرانی که با هم اختلاف دارند و تمایلی هم برای بهبود روابط در خود نمی یابند تن به طلاق زرد یا همان طلاق عاطفی می دهند چرا که بنا به دلایلی که شاید ترس از لطمه خوردن فرزندان مهمترین آن باشد به سوی جدایی همیشگی نمی روند.در این میان است که خیانت پنهان و آشکار به همسر آغاز می شود که در هر حال حتی با وجود طلاق عاطفی نیز روح و روان همسران را تحت تاثیر قرار می دهد و در نهایت به جدایی منجر می شود.

جدایی که تلخ تر از هر جدایی است و راهکاری هم برای آن نیست که نیست.ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۰۰
در انتظار بررسی: ۱۱
غیر قابل انتشار: ۲۵
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
15
138
1- لقمه هاي حرام كه اين روزها متاسفانه زياد شده 2- حضور نامتعارف خانمها در برخي شغلها كه اصلا" مناسبشان نيست3- مسائل اقتصادي4- نداشتن تصوير درستي از زندگي مشترك 5- ماهواره و ريختن قبح برخي مسائل اخلاقي6- عدم داشتن اعتقادات درست7- كم رنگ شدن پدرومادر براي فرزندان
مهرداد
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
دقیقا
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
واقعا" گل گفتي
ناشناس
-
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
1
30
((جدایی که تلخ تر از هر جدایی است و راهکاری هم برای آن نیست که نیست.))
چرا ؛ راهکار هست ؛ اگر موضوع برای دولت اهمیت پیدا کند وآن را در دستور کار قرار دهد وهمچنین در پیش بینی بودجه بندی برای آن
بودجه در نظر بگیرد حتما" افراد خوش فکری در کشور هستند که فکرهای خوبی در این زمینه ارائه کنند و این کانون در حال فروپاشی (خانواده ) را استحکام بخشند.
**مشکلات اقتصادی - نبود امکان ازدواج برای این همه جوان دانشجوی بدون امید- نبود امید به دست بکار شدن این همه جوان فارغ التحصیل - نبود رفاه نسبی برای جوانانی که تشکیل خانواده داده اند - نبود حوصله برای خلوت کردن زوجین بدلیل گرفتاریهای مالی و مخارج زندگی - ارضا نشدن احساسات زوجین ناشی از بی توجهی بدلیل وجود مشکلات مالی اقتصادی در زندگی و.......
** در کتابهای روانشناسی دبیرستانی قدیم یکی از دلایل پر جمعیت شدن کشورها را فقر شمرده بودند یعنی مردم بیکار در اثر بیکاری به فکر شهوت رانی می افتادند و جمعیت زیاد میشد ؛ اما در خانواده ها ؛ نه در اجتماع!! امروزه جوان بیکار که خانواده ندارد پس به فکر شهوت رانی با دیگران است ؛ متاسفانه!!
**داستانی است که میگوید پادشاهی آرزوی سه نفر از شهروندان را شنید آرزو یکی از آنها هم بستری با ملکه شاه بود و شاه به ایشان اعلام کرد قصد دارد آرزوی ایشان را برآورده کند پس دستور داد در پنهان ؛همسر همان شهروند را به بهترین وجه آرایش کنند و اطاقی در قصر را در اختیار ایشان گذاشت مرد در روز بعد از عیش شب گذشته خودش راضی بود واز پادشاه تشکر فراوان کرد و در جواب پادشاه به او گفت احمق زنی که شب قبل هم بستر توبوده است همسر خودت بود و بدلیل گرفتاریهای زندگی تو آنقدر به او توجه نکردی و امکانان برایش فراهم نکردی هیچوقت او را با این همه آرایش و زیبائی ندیده ایی !!!
خوب این همان مشکلات اقتصادی اجتماعی و غرق شدن در روز مرگی است ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
28
70
تهاجم فرهنگی دروغه دروغه دروغه ??????
علت اینکه مردهای ایرانی بی غیرت شدن???ناموس براشون مفهومی نداره???با هزار قلم ارایش ناموسشونو بیرون میارن درمعرض نمایش نامحرم میزارن????خیابون شده مجلس عروسی زنونه???مرد اگه غیرت داشته باشه اگه تعصب داشته باشه نمیزاره ناموسش باساپورت بیرون بیاد
امان از بی غیرتی مردان???
امان از بی غیرتی مردان???
امان از بی غیرتی مردان???
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
منظور از تهاجم فرهنگی همین ساپورتاست دیگه که از خارج میاد
ناشناس
United States
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
باید کتک زدن زنان ازاد شود تا مردان زنان ساپورت پوششان را تنبیه کنن و در صورت لزوم 3 طلاقه کننمگه زنان شعور ندارن ؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
خودت داری اعتراف میکنی
یکی از عوامل البته عمده دلیل بی غیرتی تهاجم فرهنگی در قالب لباس مد و.....است داداش
احمد
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
39
43
تا موقعی که ازدواج موقت سهل و آسان گرفته نشود و باب ازدواج مجدد مردان بسته بماند طبیعی است که زنا و فحشا در جامعه زیاد خواهد شد و جای تعجب ندارد
رُز
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
وقتی میگی ازدواج مجدد مردان، باید آسان گرفته شود منظورت گسترش خیانت به همسره دیگه؟؟!!! زنا و فحشا قضیه اش چی دیگه هست که ناشی از هوسی بازی و مریضی جنسی بعضی مردان و زنان ناشی میشه!!!! این مریضی با ازدواج های مجدد درمان نمیشه ،چون مریضشون بیشترگسترش پیدا میکنه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
جای شکرش باقیست که برخلاف قدیم که همه کارها ووضع قوانین باب میل آ قایون. بود ،حالا. خانمها هم درنظر گرفته میشوند
بسیاری زنان هم درچارچوب خانواده امیال ونیازهاشان پاسخ داده نمیشه ولی خیانت نمیکنند راهکار شرعی هم ندارند آنها چی؟؟؟؟
موسی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
11
43
میل جنسی که قابل کنترل نیست یا ازطریق مشروع باید پاسخ داده بشه و یا نا مشروع . حاکمیت باید ارضا جنسی مشروع رو ساماندهی کنه به هر نحو ممکن که در دینمان تصریح شده است
حمیدرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
برادر عزیز انسان یعنی چی؟؟؟ یعنی همه اعمال و رفتارش قابل کنترله. چطور میگی میل جنسی قابل کنترل نیست. اول باید انحرافات ذهنیشو برطرف کنه. اون حیوونه که بر اساس غریزه اعمال جنسیشو نمیتونه کنترل کنه انسان یه موجوده متمایز
ماریا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
7
46
تو این مساله هم آقایون فقط به فکر خودشونن.زن و نیازهای زن اصلا مهم نیست ایا/؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
11
9
به من چه میخواستن ازدواج نکنن..
امیر
United States
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
5
28
هوسبازی رو که بذاریم کنار بی محبتی عامل اصلیه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
افرین.کلا محبت و احترام به همدیگه داره منقرض میشه تو ماها.فقط فکر خودمونیم و هیچ کس رو دوست نداریم مگر برای ما منفعتی داشته باشه
آرش
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
از بين تمام نظرات نظر امير قابل تامله
منم با امير موافقم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
3
17
بالا رفتن سن ازدواج وتعقیر فرهنگ ایرانی اسلامی یکی از مهم ترین گزینه ها برای این مشکل میباشد
ناشناس
-
۱۱:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
36
10
تشکر مي کنم که به مسئله اي مهم اشاره کرديد . باشد روزي که اين مشکل جنسي به روش صحيح کنترل و ارضائ شود . من خودم زنم را دوست دارم . ولي مي خواهم با يک يا دو زن ديگر هم رابطه داشته باشم .
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
3
4
ای بابا
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
30
10
ذات انسان تنوع طلبی است چه لزومی داره وقتی دین مبین اسلام این مجوز هم داده یک مردسالهای سال عمرو جوانی برگشت ناپذیرخودرا با یک زنی سپری کنه که درمیانسالی هیچگونه تمایلی نسبت به امرزناشویی باشوهر خویش نشون نمیده و دیگه هیچ جذابیتی هم نداره و باید تاآخر عمر بسوزه و بسازه و اینجاست که مرد منحرف میشه و گاهی هم عکس این قضیه اتفاق میوفته .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
لزومش عواطف انسانیه. که از درک شما خارجه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
اکثر مردها به زن ، به عنوان برده جنسی نگاه می کنن
آقای نسبتا محترم آیا همسر شما انسان نیست ؟
عواطف نداره ؟ بهتره با خانمتون تو زندگی مشارکت کنید تا لذت واقعی زندگی در کنار فرزندان و همسرتون رو با آرامش به دست بیارین
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
اتفاقا راست میگه چون اقایون هم دیگه جذابیت جنسی برای خانمهایشان ندارند زنها هم سرد میشند.شکم میزنه بیرون مثل بشکه چاق و بدهکل .موها ریخته... خوب زنها هم دنبال پسر جونتری میگردند که هم حرفای عاشقانه بلد باشه و هم براشون جذابتر باشه.پس به نوعی این دسته اقایون که ازدواج را فقط در تمایلات جنسی میبینند به نوعی خانمهایشان هم حق دارند خیانت کنند و یا به مرد دیگری فکر کنند...
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
11
24
امان از فارسی 1 و جم !!!!
فرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
16
11
سوال؟
آیاچندهمسری خیانت محسوب میشود؟؟
جواب:
اگرمرد دارای چندهمسرباشد وبتواند همه آنها را بطوریکسان تامین نماید وفرقی بین آنها نگذارد ودریک کلمه، عدالت رابینشان برقرارکند،نه تنها مرتکب خیانت نشده است،بلکه ثواب بسیارزیادی را درنامه اعمال او قیدخواهندکرد.
اما اگرزنان درآن واحد چندهمسرداشته باشند چه حکمی دارد؟؟
براساس آموزه های دینی ما مسلمانان علی الخصوص شیعیان، یک زن نمیتواند دریک واحدزمانی دارای چندهمسرباشد واین موضوع یک اصل است.حال اگر یک زن یک همسردائم وچند دوست مذکرداشته باشد بنحوی که بین آنها ارتباط هم برقرارباشد آنوقت حکم زنا داشته وعقوبت کیفری ومجازات شرعی دارد.
لذا ابتداباید موضوع جایزبودن یانبودن چندهمسری برای مردان درجامعه باتوجه به شرایط کنونی ووضع اقتصادی وارتباطات اجتماعی و....تعیین تکلیف گردد وسپس درمورد مبحث خیانت وتعریف خیانت حرف بزنیم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
تنوع طلبی هوسرانی برای مردان ثواب وبرای زنان حرام است!!!!!!
مطمین باشید زنان امروز چنین ظلمی را بی پاسخ نخواهند گذاشت،، حالا اسمش را خیانت یا زنا یا هرچیزی که میخواهید بگذارید
ناشناس
-
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
1
33
ریشه تمام مشکلات ما اینه که از خدا فاصله گرفتیم و به دستوراتش عمل نمیکنیم. خدای مهربان توفیق عمل به آنچه که رضایت تو در آن است را به ما عنایت بفرما
ارش
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
7
33
زنها فقط به خاطر مسایل مالی و مردها هم بخاطر مایل جنسی با زنان دوست میشوند
ناشناس
United States
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
زدی تو خال
بیتا
Luxembourg
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
خیر ، زن بخاطر کمبود توجه و محبت بیشتر خیانت میکنه.
مردایی که اهل توجه و محبت هستن اصولا زناشون بهشون وفادارن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
8
24
همينايي كه دنبال ازدواج مجدد مردا بودن باعث افزايش خيانت زنان شدن، گذشت اون دوره اي كه مرد بگه من دوتا زن ميخوام بعد زن به يه نصفه مرد راضي باشه، به بي اخلاقي در شكل ازدواج دوم براي مرد دامن نزنيد
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
نصفه مرد و خوب اومدی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
10
21
اگر مردها بیشتر کنار زنشون بشینن وبه حرفهاشون گوش بدن هیچوقت زنا خیانت نمیکننانواه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
9
8
اگر مردها بیشتر کنار زنشون بشینن وبه حرفهاشون گوش بدن هیچوقت زنا خیانت نمیکننانواه
ناشناس
United States
۱۷:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
بعد از اسمون براشون پول بباره چند تا کلفت و نوکر هم باشه کار خونه کنن
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
3
14
ربا خواری علنی در روز روشن در بانکها.
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
5
18
سلام.فقط میشه گفت دنیای بدی شده.چطور تو امریکا واروپا که چند همسری برای اقایان ممنوع هست اینقدر خیانت نداریم؟یک کم عاقلانه فکر کنیم وفقط از اسلام چند همسری بودن را بلدیم.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
بابا تودیگه کی هستی یا غرب را نمیشناسی یاروی حوس حرف میزنی اینقدر از خیانت اشباعند که به همجنس بازی حیوان بازی رو اوردند
رامین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
از کجا میدونید اونجا انقدر خیانت ندارن؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
6
14
وقتي ميگيد مردا دلشون ميخواد علاوه بر زنشون با چند زن ديگه در ارتباط باشن، و اين افسار گسيختگي ميل شهواني رو توجيه ميكنيد زنان هم به همين دليل خيانت مي كنن، توجيه اين حكم شهوتراني مردان نبوده، دوره اي بوده كه مردان در جنگ و كار از بين ميرفتن و كارها يدي بوده و زنان بدون سرپرست از گرسنگي ميمردن و اون موقع سرپرستي اين زنان مطرح بوده و با زندگي آپارتمان نشيني امروز كه كارها يدي نيست و زن بي سرپرست از گرينگي نميميره و جامعه متولي امور زنان بي سرپرسته و چند همسري چه به صورت دائم و چه به صورت موقت بنيان خانواده هاي امروز رو از هم ميپاسه فرق ميكنه( رجوع شود به كتاب علامه عسگري به نام نقش عايشه در اسلام)
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
6
3
مینا خوب گفت ای بابا
مینا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
گاهی تو ی کلمه ی دنیا حرفه آخه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
2
4
اگه به داستان ها و روایت های تاریخی سرک بزنیم می ینید ایرانی ها فرهنگ خیانت داشتند ولی پنهانی بوده چون مثل حالا دنیا ی تکنولوژی وجود نداشته پس تقصیر تهاجم فرهنگی نذارید. در ضمن ازداوج مجدد آقایون خودش خیانته به عشق همسر .اگه مرد زن اول رو سر شار از عشق کنه چه نیازی به دومی داره .در ضمن دختران امروز نمی خواهند گذشته مادرنشان باشند که با بی محبتی همسر به زندگی زناشویی شان ادامه بدن . آقایون قرن بیست و یکم هستیم کمی مطالعه کنید بعد ازدواج نمایید اگه زن محبت ببینه تو اولویت زندگیت باشه هیچ وقت سراغ کسی دیگه ای نمیره .
مهدي
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
7
2
تامادامي كه رسانه ها وسايتها وفيلم هاي تلويزيوني ازدواج دوم يا سوم را خيانت مي دانند فساد وفحشا سراسر جامع را فرا خواهد گرفت وسلام
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
3
6
ایا در مورد زنی که از همسرش هیچ محبتی نمیبینه و از لحاظ جنسی هم اصلا تامین نمیشه و عفت پیشه میکنه در دین ما راه حلی وجود دارد؟؟؟؟؟ راه حل اقایون صیغه کردنه برای خانمها چی ؟ ایا خانمها میل جنسی دارند؟؟؟ به محبت و توجه نیاز ندارن؟همیشه مسایل مالی نیست ، منصفانه به مسائل نگاه کنیم اسلام که فقط راهکار برای اقایون ارائه داده در مورد خانمها تنها راهکار این که صبر پیشه کند و خطایی نکند، چرا؟؟؟
رامین
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
5
4
چند همسری فقط برای هوس رانی مرد نیست و این اشتباهی هست که هم بین آقایان و هم خانوم ها اشتباه جا افتاده
طبق تمامی آمارهای کشور اگر تمام پسرهای در سن ازدواج با یک دختر ازدواج کنند بازهم بین 1/5 تا 2 میلیون دختر مجرد خواهیم داشت و این یعنی فاجعه
اون دخترها نیازهای عاطفی ندارند ؟ نیاز به نوازش همسر ندارند ؟ نیاز به تکیه گاه ندارند ؟ نیاز جسمی و جنسی ندارند ؟
زخم زبان ها و نیش و کنایه های اطرافیان هم بماند
حتماً باید مرد هم از چین وارد کنیم ؟
با بالا رفتن سن این معضل جدی تر هم میشه
به شخصه اگر شرایطش رو داشته باشم و در صورت رضایت کامل و کامل و کامل همسرم دوست دارم همسر دیگه ای هم داشته باشم البته نه همسر جوانتر و زیبا تر و ... بلکه با دختری ازدواج کنم که شرایط و گزینه های ازدواج خیلی محدودی داشته باشه تا بتونم به نیازهای طبیعی و منطقی اون هم جواب بدم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
برو بابا..از خودت امار در نکن برای توجیه شهوت پرستیت
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
مشکل اساسی ما این بود که جنگ رو داشتیم و متاسفانه مسئولین این رو فراموش کردند که خیلی ها در جنگ کشته شدن و بلافاصله فرهنگ چند همسری رو باید رواج میدادن ولی اینکاررو انجام ندادن و الان هم نمیشه که نمیشه ..
ناشناس
Luxembourg
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
اگه دخترارو هم تو حیطه ورزش، موتورسواری، مسابقات، مشاغل سخت و ... راه بدن، (که کم هم متقاضی نداره!)
اونوقت در تعداد زن و مرد تعادل برقرار میشه :)
هیچ نیازی هم به دلسوزی برای 2 میلیون دختر تنها نیست.
ناشناس
United States
۱۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
بابا فداکار تو دیگه کی هستی شیطان و درس میدی . شانس آوردی زنی مثل من نداری وگرنه ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
0
تعقیر (منظورش تغییر بود) کجای دلم بزارم
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
0
علت سست شدن بنیان خانواده مسائل اقتصادی هست و بی توجهی مسئولین به مشکلات مردم . علت اصلی بیکاری و حضور دختران در دانشگاهها و آمار بالای طلاق و اعتیاد و دروغ و تهمت و غیبت و لقمه حرامو تبعیض و پارتی بازی و هزینه های سنگین زندگی و تحصیل و مسکن هست
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
5
روایتی داریم از رسول مکرم اسلام (ص) با این مضمون که:
" هر قدر به گناهان جدید روی آورید بیماری‌ها و بلاهای جدید نازل می‌شود!."
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
4
1
ساپورت ساپورت
ای امان از ساپورت ای لعنت به این ساپورت
ناشناس
United States
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
یه مقدار رو خودت کنترل داشته باشی بد نیست
مهران
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
0
1
علت ريشه در تفكر دارد دراين دو سه ده اخير جامعه در حال پوست انداختن بوده وهست درجامعه ديدگاه صحيح رشد نكرده واكثر ا" گول ظواهر زندگي وماديات را ميخورن ثروت درجامعه به افرادي كه استحقاقش دارن نميرسد ودرجامعه هركسي بدون استعداد وزحمت ثروتمند ميشود وهمين امر درگوشه وكنار كشور در محله وهمسايگي مشهود ميباشد وبه همين امر سطح توقع كاذب ايجاد كرده وهيچكس به حق خودش قانع نيست
حسن
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
2
4
بقول بنده خدا نیم کیلو باش مرد باش
مردا بی غیرت شدن وقتی با هرپوششی با خانوما بیرون میان میشه این......
بعدشم زندگی همش کار نیست باید بفکر همسر وامیالش هم بود .
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
1
با توجه به نظرات کاربران و احترام به آنها باید توجه شود مسائل اجتماعی ، عوامل و دلایل بسیار زیادی دارد و بهتر است کارشناسان حوزه علوم انسانی و اجتماعی در مورد آنها اظهار نظر نمایند.
از طرفی مجلس عزیز هم با دور کردن خود از مسائل حاشیه ای به مسائل اجتماعی توجه نماید وبا ارائه راهکار قانونی از یک طرف و دولت و دستگاه قضاء از طرف دیگر برای حل این مسائل اقدام کنند .
مرتضی شهریار
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
3
4
به نظر من مقصر دولت ایران هست
اون قبلنا یه کارگر یا کارمند با حقوق دریافتی و 8 ساعت کار می تونست خرج 2 خونوار رو بده ولی حالا چی 12 ساعت کار هم جوابگو نیست
این خودش بزرگترین عاملی هست که نسبت زن و شوهری کنار بره و نسبت همکار بودن و درآمد زایی بوجود بیاد
کم کم فاصله ها زیاد میشه
زن دنبال یکی میگرده که بتونه رابطه زناشویی که با شوهرش نتونسته داشته باشه البته خیلی شاد تر رو با یکی دیگه داشته باشه
در کل اگه وضعیت اقتصاد بگونه ای باشه که مرد با 8 ساعت کار درآمد کافی داشته باشه و بتونه مابقی روز رو به خونوادش اختصاص بده فکر نمیکنم کسی بتونه جای شریک زندگی کسی رو بگیره چون فرصت و روحیه برای هر طرف وجود داره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
2
1
نمیدونم چرا مردا همه چیزو با تنوع طلبی و نبود ازدواج موقت توجیه میکنن وای بر مسلمان نماها!!!!!
عامل اصلی این معضل استفاده بیش از حد از شبکه های ماهواره ای واجتماعی ست و صد البته بی فرهنگی مردم در استفاده صحصح و عقلانی از این ابزار.
هر چند که شکی نیست که اگر فردی نه به طور کامل هم که در حر نسبی خداترس و خدا شناس باشد با ورود صد برابری این ابزار هم باز هم خللی در زندگی و احساسش نسبت به همسرش وارد نمیشود.
به نظر من ما ابتدا و قبل از هر راهکاری به خودش برگرده و ظرفیتش رو چک کنه!!!!!!
mohsen
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
0
5
سلام
متاسفانه این مساله در کشور ما زیاد شده و در حال زیاد شدن هم میباشد و هیچ ربطی هم به تهاجم فرهنگی ماهواره و ساپورت و امثال این چیزا نداره و تنها علتی که میتونه داشته باشه سطح آگاهی مردمه که متاسفانه کشور ما هم نمیتونه آگاهی مردم را بالا ببره چرا چون که نباید توی رسانه ها صحبتی از این چیزا بشه چون گناهه
در صورتیکه همین رسانه ملی میتونه اطلاعات مردم رو بالا ببره
یه عنوان مثال زوجی که با هم تشکیل زندگی میدن از زندگی چی میدونن مثلا مرد چه میدونه خواسته های همسرش چیه و ازش چه چیزایی رو میخواد
این نظر شخصی من بود و به نظر من مشکل ما محدودیتهایی هستش که ما داریم
saeed
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
7
خرید ماشین صفر ممنوع
یادتون نره
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
3
3
آقایان وخانم های محترم آخرالزمان شده .بی غیرتی ها زیاد شده و همه چیز برا همه عادی شده نه حجب نه حیایی ونه غیرتی هست .معنای امربه معروف ونهی از منکر عوض شده همه میگن به من چه هرچی میشه بزار بشه.و....
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
آقامهدی انشاء امام زمان زودتربیان..
ولی بردارمن به من چه ربطی به امربه معروف و . . . نداره .
من برای خودم نگران که چیزی بهم نبندن مردان زباله زیاده برات مثالی میزنم دختری خواستگاری داشت بهش گفت نه ازش خوشش نمیومد و مذهبش هم اشکال داشت ..
این آقارفت زن گرفت به طور اتفاقی در خیابان با زنش دعواش شد و دختری که جواب منفی داده بود این دعوا رو دید !!! رد شد رفت اون آقا شروع به اذیت اون دختر کرد به محل کارش رفت به درخونه ی دختره رفت و فقط میخواست ثابت کنه اون روز داشت زنشو ناززز میکرد !!!
مردکثیف زیاد متاسفانه این آقا کارمن و استاد دانشگاست !!
مژا
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
1
متاسفانه ما اخلاقیات را از دست داده ایم در کشورهای خارجی مردم مسلمان نیستن ولی اخلاق و رفتار صحیح را آموزش میبینن ولی ما بر عکس کاملترین دین و بدترین اخلاقهای اجتماعی
چشم انتظار
-
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
3
عزیزان به خیلی از دلایل اشاره کرده اید ولی دلیل اصلی اشتغال زنان در بیرون از خانه است! شما حساب کنید وقتی زن ساعت 6 صبح می رود و ساعت 6 عصر خسته و کوفته به خانه بر می گردد، دیگر نه از لحاظ بدنی و نه از لحاظ روحی نمی تواند به خانواده و فرزندان و همسر رسیدگی کند اگه وقت داشته باشد باید کارهای خونه، خرید، نظافت و رسیدگی به کودکان ولی متاسفانه با اشتغال بیش از اندازه زنان حتی آنهایی که از لحاظ مالی نیازی هم ندارند امروزه کودکان در مهدها تربیت می شوند و مردان هم بیرون از خانه ارضاء ثانیاً زنان با 12 ساعت کار و یا بیشتر و برخورد با همکاران مرد نامحرم و تنها ماندن در شرکتها و جاهایی که در طبقه چندم آپارتمانهای تجاری و به دور از دید و خلوت ، خواسته یا ناخواسته در دام شیطان می افتند و با همکاران مرد خود رابطه برقرار می کنند و همین مردان هم با زنان رابطه برقرار کرده و دیگر چیزی برای خانه و خانواده باقی نمی ماند! راه چاره این است که زنان امروزی بیشتر به فکر همسر و فرزندان باشند تا پول درآوردن به هر قیمتی! یا علی
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
شما چرا بیخود می گین که زنای شاغل علتشن.از خدا بترسین.زن اگه بد باشه تو شیشش هم کنی بده.
بهمن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
2
باسلام خدمت دوستان عزیز
بنظرمن رابطه ای که با اینترنت ودوستی شروع بشه آخروعاقبتش معلومه/وقتی شما با یک خانم آشنامیشی دریک سایت مثلا همسریابی وفک می کنی عشقت پیداکردی باید این درنظربگیری که این عشق تاحالا صدتاعشق دیگه داشته وشما عشق اولش نیستی پس خیال راحت ممکن که بعدها وحتی وقتی که باشماست بایکی دیگه هم باشه یا حتی باچندنفرباشه/یابایدخیلی پولدارباشی یاخیلی خوشگل که باهات بمونن وخیانت نکنن /که فایده ای نداره زن پولکی با یه اشاره میادوبایه اشاره میره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
1
خدای بخاطرگناه هان کبیره این گروه جماعت به ما و زن و بچه های دیندارمان رحم کن
جاوید
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
1
همه باید به فکرچاره باشیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
1
1
همه ی بی غیرتی از مرداست وگرنه اجازه نمیدن زناشون و خوار یا مادراشون با ی وضع فاجعه بار از خونه بزنن بیرون.بعد جال اینجاست اگه یکی به زنشون تیکه بندازه ناراحت هم میشن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
0
1
دراين مقوله اعتياد جنسي درمردان و ليفومنيادر خانمها جواب چيست
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
0
1
به علت عدم آموزه ها و تربیت دینی درست ،در خانواده ها و اینکه کلا وجدانها تعطیل شده و هرکس فقط به فکر عیش و نوش و خوشگذرانی و ارضا خواسته های حیوانی خویش به هر نحو ممکنه و به فکر فردا (قیامت) نیست.
امید
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
1
1
وقتی مردم ماشین نخریدند داد دولت و وزرا درآمد و وام25میلیونی تصویب کردند ولی وقتی خانواده ازهم می پاشد و بدلیل فقر و بی پولی ازدواجی رخ نمی دهد کسی ککش نمی گزد.برای تشکیل زندگی وام 3میلیونی دست نیافنی قرار می دهند واویلا لیلی..
0همدان
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
1
2
سلام دوستان
فقط و فقط بی غیرتی مردا کاملا مشهوده
زنا هم خیلیاشون خوشبحالشون شده از این همه بی غیرتی ضمننا یادتون یاشه زنا عقلشون واقعا ناقصه
جدای ازینا مردی که نتونه زندگیشو زنشو راهنمایی و حتی کنترل کنه زن نگیره بهتره بعدشم خداییش زنا هم دیگه واقعا خیلی خیلی رودار و بی حیا شدن کاملا داره جامعه حرفمو اثبات میکنه
امان امان از پول پرستی زنها
امان از پولهای حرام حرام حرام واقعا حقیقته
احسان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
2
2
سلام.یعنی اگه بهتون بگم از هر ده تا زن شوهر دار 8 تاشون میخواستن با من دوست بشن دروغ نگفتم.متاسفانه دیگه یه چیز عادی شده .یه خانمی میگفت شوهر واسه بدام نشدنه.در کنار شوهر یه عشق باید داشت.
مردم ایران دچار دوگانگی حاد شدد.در رسانه های جمهوری اسلامی از غرب و آمریکا بد میگن که در فلان مدرسه تیر اندازی شده یا فساد در امریکا زیاد شده یا دزدی و کمک نکردن و تجاوز و ...بعد مردم ایران که میبینند آمرکا ابر قدرت جها هست و مردمش در رفاه هستند فکر میکنند که حتما راه درست اینست!!در صورتی که کسانی که سفر میکنند به ای کشور ها جا میخورند که ای بابا اینجا که بد نیست.همه به هم خوبی میکنند.قانون در همه جا رعایت میشود.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
اینکه از 10 تا زن شوهردار 8 تاشون میخواستن با شما دوست بشن به نحوه رفتار و کرمی است که در خود شما وجود داره !! حیا و عفت یک طرفه نیست بلکه هم مربوط به مرد و هم مربوط به زن میشه !! حدیثی از پیامبر هست با این مضمون که میفرمایند به ناموس دیگران چشم ندوزید تا ناموس خودتان در امان بماند !! آره عزیز جان شما هر جور که رفتار کنی یکی دیگه همون رفتار رو با خانواده و ناموس شما انجام خواهد داد !
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
2
0
چه خبره اینجا.
خدایا اینا چی میگن؟
ازدواج موقت!!
میل جنسی!!
ازدواج با عشق چی میشه؟؟؟؟
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
2
1
اگر بدسورات اسلام توجه شود مسلما مشکل حادی نخواهیم داشت ازدواج موقت بنظرمن خوبه بایستی قبحش برداشته شه تا کمر شاهد خیانت باشیم
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
2
0
آموزش نداریم،حالا یا شرم داریم از بیان یک سری مسائل یا هرچیزی. چرا دختر و پسرا ما نباید از همون کودکی با مسائل و مشکلات عاطفی و جنسی اشنا بشند؟ این سبب میشه که بهترشرایط رو درک کنند. با این وضعیت واقعا انتخاب دختر و پسر سالم برای زندگی خیلی سخت شده امیدوارم مسئولان یک به فکر اموزش و فرهنگ سازی باشند و دوم شرایط اقتصاد رو خوب کنند.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
0
2
برای اینکه جوانمردی از جامعه مارخت بر بسته چرا نمی دانم چه کسانی باعث شدن شما بفرمایید
ذکاوت
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
1
0
ریشه اول بدحجابی بعدپول حرام توسفره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
1
0
اسلام مخالف شهوت رانی است زن دوم و... شرط و شروطی داره که کار هر کسی نیست اگر دلتون به حال مجردی زن ها میسوزه به یک مرد مجرد کمک کنید ازدواج کنه نه اینکه با ازدواج دوم بنیان خانواده ی خودتونم سست کنید فرهنگ ما ازدواج دوم را نمیپذیره
اسلام و تمام ادیان الاهی مخالف شهوت رانی هستن و بنا به گفته ی شهید مطهری بنای اسلام بر تک همسری است و بقیه موارد یک راه حل در اضطرار است.
امان از بی غیرتی بعضی مردها که ریشه ی خیلی از بدحجابیهاست...
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
0
اصلا مسئله چند همسری و چند شوهری، مسئله اقتصادی، مسئله فرهنگی و ... رو بزاریم کنار
*مردها چطور میتونن با ناموسشون داخل خیابون بگردن و اون همه نگاه هوسران مردهای دیگرو تحمل کنن و از بودن با اون زن لذت ببرن؟ و همینطور زنها در کنار مردهایی که مثل دخترها آرایش میکنن؟* بی غیرتی بی غیرتی بی غیرتی*

به نظر من جامعه ما دچار کمبود شدید توجه و نگاه شده، همه چه دختر و چه پسر دنبال این هستن که یکاری کنن بیشتر دیده بشن، خلا شدید عدم توجه شوهر به همسر و بالعکس یکی از دلائل اصلی خیانته. بعدش هم نداشتن برنامه توسط خانواده برای تربیت صحیح فرزندانشون و توجه کم به فرزندان به هزار دلیل مختلف* دختر یا پسری که به دلیل داشتن رابطه با چند دوست پسر یا دختر و لذت بردن از چند فرد در دوران نوجوانی بسیار تنوع طلب شده و بعد از ازدواج زمانی که میبینن دوست پسر دوران مجردیشون بسیار لذت و آرامش بیشتری بهش میداده و تجسم خاطرات گذشته باعث میشه رو به ارتباط دوباره با افرادی غیر از شوهر یا همسرشون بیارن.
این قشر از افراد احساس میکنن اگر خیانت نکنن کلاه بزرگی سرشون رفته و در کنار علاقه به حفظ زندگیشون با همسر یا شوهر، علاقه شدیدی به داشتن رابطه با دیگران دارن.
مشکل جامعه ما ریشه ایه
همه باید برای حل این مشکل بسیج بشن

مطمئنا هم زنان و هم مردان جامعه از این مسئله آسیب میبینن، هم خودشون هم بچه هاشون

*البته خدا به هر کسی که بخواد گناه نکنه کمک میکنه چه داخل ایران چه داخل لاس و گاس*
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
0
تعریف خیانت همیشه همین بوده و هست . بی غیرتی و ... هم بهانه است .
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
0
یکی از مهمترین دلایل که حس بدبینی و بی‌اعتمادی را بین زوجین دامن میزند، سیاست غلط برنامه‌سازان صدا و سیماست که با تولید سریالهایی که دائماً به این موضوع می‌پردازند.
نشد ما یک سریال ببینیم که در آن به این موضوع (به اصطلاح خیانت) نپرداخته باشد.
البته این جنابان به ظاهر قصد آگاه کردن مردم را دارند، ولی پشت این به ظاهر آگاه سازی چه هدفی را دنبال میکنند، خدا داند و بس.
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
2
هر کسی بوسه ستاند زلب یار کسی
بی گمان دست در اغوش نگارش ببرند

دوستان با هر نگاهی که باشیم همینقدر فکر کنیم رفتار ی که با همسرمونمون داریم وفاداری یا بی وفایی ، فرزند ما در زندگی اینده همان را تجربه خواهد کرد و ما می مانیم و یک دنیا حسرت و ندامت و بازتاب اعمال ما در زندگی خودمان
اگر زن خود را خوب بشناسید هیچگاه بدنبال مجدد و تنوع طلبینخواهید رفت و این نداشتن مدیریت خوب در زندگی می باشد هیچکس را مقصر ندانید هر کس مسوول فتار خودش ااست
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
0
1
بجای این همه سبقت گرفتن و متهم کرن یکدیگر به فکر تغییر رفتار دو طرف باشیم مطمئنن اگر صداقت و صمیمیت و یکدلی درون زن ومرد باشه حوس رابطه نامشروع به کس دیگه ای نخواهند داشت .......
مینا
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
نظر حسن و خیلی های دیگه این نتیجرو میرسونه که هر کی که بی وفاتره بازی عشقو میبره .
ناشناس
United States
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
0
1
بابا اول بیاین اونایی که شوهر دارن یه کاری کنیم یه آموزشی بدیم که سر زندگی شون بشینن تا اینقدر آمار طلاق بالا نره وگرنه چه فایده از این ور ازدواج کنن از اونور هی طلاق میگرن . بعدیه فکری برای دخنرایی بدون شوهر مونده بکنن . فورا اینمردا میاین نظر میدن چند همسری چند همسری . لطف بشین سر جاتون همون یه دونم از سرتون زیاد شما اگه می تونستین و بلد بدون محبت کردن و زن داری و که این همه آمار طلاق نمی رفت بالا . اینقدر آدم شهوت ران وهوس پرست و چشم ناپاک نمیشه . البته همه مردا بد نیستن . ولی خیلی بد شدن بی جنبه شدن...
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
0
0
مشکل اصلی که توی جامعه ما وجود داره نرخ بالای بیکاری هست که ارتباط مستقیمی با ازدواج داره وقتی یه جوان از یه شغل با حداقل درامد برخوردار نباشه نمیتونه ازدواج کنه و عموما تا سن 30 حدودا طول میکشه که شاید بتونه یه خاکی تو سرش بکنه توی این مدت که اوج نیازهای جنسی و عاطفی و... است به دلیل نداشتن همدم(زن)عقده ای میشه و نمیتونه توی این جامعه درست زندگی کنه باعث میشه که یه مدام دنبال دخترا یا زنای مردم باشه مخشونو بزنه یا توی تصمیم گیری برای ازدواج عجله کنه و نتونه اون چیزی که زنش ازش میخواد را براورده کنه و زنش منحرف بشه و وقتی که قضیه زنشو میفهمه خودشو توجیه میکنه تا دنبال ناموس مردم باشه.این فقط مثال بود
سامان
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
0
1
وقتی زن با لباس های تنگ و ساپورت میاد بیرو ن قصدش اینه که مردها به خاطر بدنش به او نگاه کنند این زنها خودشون هم می دانند که یک ابزار برای مرد ها هستند خودشون می دونن اکه ساپورت نباشه ارزشی ندارن
ساسی
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
0
1
زن ایرانی مرام نداره وفا نداره اکثرا مثل گربه میمونن هرکه یه تیکه گوشت دستش باشه دنبالش میرند حکایت یه تیکه گوشت همون پوله ست وقتی ساپورت می پوشن مردا نگاشون می کنند به جای خجالت لذت می برند یه روزی میشه که هیچ زن بی حجابی دیگه نمی تونه لباس تنگ بپوشه اون روز توی قبره.یکی یکی نوبت همشون میشه.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
1
1
از خانم های ساپورت پوش خواهش میکنم توی اینترنت یه چیزهای جزئی از اسیران ایرانی در عراق رو ببینند که چه بلایی سرشون می آوردند اینها به خاطر اینکه ناموس ما دست بیگانگان نیفته این کارو کردن حالا شما هر جور که دوس دارین لباس می پوشین!!! انصاف داشته باشین .میدانید چقدر شهید دادیم شرم کنید خجالت بکشید
خراسان
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
0
0
من پسر 35 سال و مجردم اما خدا گواهه حتی به یک دخترفامیل هم دست ندادم. از آبرویم نزد خدا میترسم. از اینکه مجردم شرم دارم

مشکل کار و درآمدندارم اما برای شناخت دختر شرایط اشتباه را میگم کنار میکشد!!

خطاب به خیانتکاران زندگی مشترک:
نه ارتکاب شمار ا میتوانم بهانه در پیش خدا قرار دهم و نه شما حق دارید خیانت کنید
خیانتکاران خود قبل ازدواج بدشان نمیآند و شاید هم این کاره بودند که الان... ونمونه اش ارتباط متاهلها با مجردهاست!!!!

از خدا اگر نترسید از هیچ نمیترسید و همه چیز را میتوانید بانی و باعث و کار خود را توجیه کنید

خدا میگوید و اکثرا عمل نمیکنند
اکثرا نمی اندیشند و گفته آدمهای خوب همیشه کم هستند
حسنا
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
0
2
زن اگه ایمان داشته باشه هیچ وقت بدن خودشو به نمایش نمی ذاره
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
0
0
عجب شیر تو شیری شده اما
سامی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۶
0
0
انسانی که زاتش خوب باشه همه جا خوبه کسانی که خیانت میکنند چه مرد چه زن زات درستی ندارند کرم از خود درخته داداش.