کد خبر: ۳۶۶۶۶۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷
سحر قریشی در برنامه دید در شب:

سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون که با بازی در مجموعه دلنوازان به شهرت رسید با حضور در برنامه دید در شب به سوالات رضا رشید پور در مورد زندگی شخصی اش و حواشی پیرامون تلویزیون و سینما پاسخ داد:

قتی من در اینستاگرام عکس می گذارم خون آشام ها حمل می کنند/مادرم در انگلیس بود و پدرم در آمریکا!/دیپلمه هستم و تحصیلات دانشگاهی ندارم

سرویس فرهنگی شفاف، سحر قریشی با حضور در برنامه دید در شب به سوالات رضا رشید پور در زندگی شخصی خود و حواشی پیرامون آن پاسخ داد:


می گویند سبک فعالیت شما در اینستاگرام برگرفته از لیدی گاگا است این مطلب تا چه میزان صحت دارد؟

تا جایی که من ایشان را می شناسم یک فرد بسیار هنرمند و تحصیل کرده هستند اما ایشان الگوی من نیستند من عکاسی را دوست دارم و از یک سری دوستانم خواستم تا برایم سربندهایی طراحی کنند که ضمن داشتن حجاب کامل با روسری متفاوت باشد و هارمونی خاصی با لباس هایم داشته باشد که اگر شرایط فراهم باشد برای پوشش در کارهای طنز پوشش مناسبی است شغل من ایجاب میکند عکس بگیرم و اینکه من حجاب کامل داشته باشم و خاص باشم مشکلی برای نه از جانب ارشاد نه از جای دیگر به وجود نیاورده است.

سبک پست های شما طوریست که انگار خودتان دوست دارید حاشیه درست کنید؟

من بانوی حاشیه ایرانم هستم، خیلی خوب فحش می خورم ، وقتی من در اینستاگرامم عکس می گذارم خون آشام ها حمل می کنند
همکارانم به من میگویند چقد صبور هستی من هیچ کامنتی را پاک نمی کنم مگر اینکه موضوع خیلی حاد و بد باشد چون در فالویینگ ها افراد کم سن و سال نیز تعدادشان کم نیست.

دلیل این فحاشی ها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی را در چه می بینید؟

بیکاری ممکن است یکی از دلایل اصلی این موضوع باشد وقتی شما درگیر دانشگاه مدرسه ، کار، کلاس زبان و باشگاه باشی وقت نداری به چیز به غیر از خودت فکر کنی.

برای اینکه حالتان خوب شود چه می کنید؟

من با آرایشگاه رفتن تمیزی و تغییر حالم خوب می شود و زمانیکه بخواهم حالم عوض شود به آرایشگاه می روم مادر من سالها سال آرایش داشت و من در آنجا بزرگ شدم و خودم هم مدرک آرایشگری دارم و در چهارده سالگی مدرک بین المللی گریم و میکاپ گرفتم.

شما تحصیلات بازیگری ندارید؟

نه متاسفانه ندارم اما در حال حاضر تایم پیک کاری من هست ولی تصمیم گرفتم بعد از این دوران کارگردانی بخوانم زیرا از لحاظ تجربی به درجه ای رسیدم که بخواهم فیلم بسازم و باید علم این کار را هم یاد بگیرم.

در حوزه بازیگری مطالعه دارید؟


دروغ چرا، نه ! بیشتر سعی می کنم فیلم ببینم و دوره های عملی بازیگری یا کارگردانی را شرکت کنم.

عده ای می گویند که شما دیپلم ندارید؟

دیپلم تجربی از مدرسه بنت الهدی دارم، این شایع هایی بود که همسر سابقم برایم به وجود آورد زمانی که من متراکه کردم عروس اقای زبر دست از تهیه کننده فیلم و سریال که از دوستان من بودند مرا به ایشان معرفی کردند که دنبال یک نابازیگر برای کارشان بودند قبل از اینکه اتفاق سینمایی بیفتد من درخواست طلاق داده بودم، سال ۸۴ عقد کردم و اولین درخواست طلاقم سال ۸۵ بود پدر و مادرم در ایران زندگی نمی کردند و همسرم با معرفی خود به عنوان مدیر برنامه های من در زمانی که ابتدای معروف شدنم بود با سایت ها و روزنامه های مختلف صحبت می کرد، ولی شما بدانید هیچ زنی از خوشبختی فرار نمی کند من یکبار زندگی می کنم و می خواهم این یکبار را خوش بخت زندگی کنم.

همسرسابقتان می گوید فراموش کردید که چه کسی بودید و چه شدید اصطلاحا جو گرفته بود؟

نه من راحت می گویم جو گیر نشدم من آنجا خوش بخت نبودم من در سن هفده سالگی انتخاب شدم و الان یکی از افرادی هستم که به شدت با ازدواج در سن کم مخالفم پدرم در آمریکا زندگی می کند به من می گوید تو جهان سومی فکر می کنی ولی من در آن دوره دوست داشتم وارد زندگی شوم و بچه دار شوم و ساده زندگی کنم.

الان تنها زندگی می کنید؟

پدر من آمریکا و مادرم در انگلیس است که بعد از جدایی من با برادرم پیش من آمدند تا من تنها نباشم.

بازیگرانی که از کشور خارج شدند اظهاراتی در مورد وضعیت سینمای ایران کردند که شرایط بد و نامناسبی دارد نظر شما در مورد این حرف ها چیست؟

تا به این لحظه به من هیچ پیشنهاد بی شرمانه ای نشده و اتفاق ناشایستی برای من نیفتاده است، ببینید ادمها خودشان هستند که به خود عزت و احترام می دهند من با یک لباس به سر صحنه می روم و با یک لباس به مهمانی اگر جای این دو عوض شود اتفاق های قشنگی نمی افتد ولی من این موضوع را تا این لحظه در سینمای ایران درک نکردم و هر چه دیدم فضای صمیمی و در حین حال پر احترام بوده است.

شما آدم پولداری هستید؟

پولدار نه ولی من آدم ثروتمندی هستم ، یک ادم از وضعیت مالی متوسط هستم.

چرا شما مصاحبه جدی در مورد سینما و مسائل پیرامون آن ندارید و مطالبی که در پایگاههای خبری و روزنامه و مجلات موجود است بیشتر اختصاص دارد به تعداد عمل های زیبایی و بحث های این چنینی؟

واقعا نمی دانم چرا این اتفاق نمی افتد شاید نگاه مردم موجب می شود سوالات به این سمت برود نگاه مردم و قضاوت های مردم به گونه ای دیگر است اگر زیبایی می بینند فکر می کنند عمل زیبایی صورت گرفته و فیک است و برروی درستی حرفشان اسرار دارند اما من عمل زیبایی انجام ندادم.
شاید در سی و پنج سالگی از سینما خداحافظی کنم پدرم می گفت هر چقدر محبوب شوی محدود می شوی

دلخوری از چیست که میخواهید به این زودی خداحافظی کنی؟

دوست داشتم به عنوان یک دختر بیست و هفت ساله الگوی جامعه باشم و بتوانم فرهنگ سازی کنم، سفیر فلان برنامه ای که می شویم مبلغ به عنوان هدیه ای در نظر گرفته می شود ما هیچ مبلغی را نمی گیرم حضور ما هیچ اتفاقی مثبتی نمی افتد

شما چرا مشهور شدید؟

نمی دانم خودم شوکه شدم از این اتفاق

به خاطره چهره زیبا یا بازیگری خوبتان؟

ما داریم بازیگرانی که بسیار هنرمند هستند و چهرههایشان در مقایسه با سوپر استارها متفاوت است.

شما الگویتان در بازیگری کیست؟

الگوی خاصی ندارم ولی خیلی ها را دوست دارم مثل مهتاب کرامتی

شما در تلویزیون ممنوع الکارید؟

بله، با توجه به اینکه من از تلویزیون ستاره شدم اما ممنوع الکارم

شما خودتان را بازیگر گیشه می دانید؟

بله

یکی از همکارانتان به کنایه گفت شما فالور های اینستاگرامتان را خریده اید؟

فالور را مگر می خرند! نه من از موضوع خرید و فروش فالور بی اطلاع هستم و اینقدر دغدغه ندارم که بخواهم روی آن هزینه کنم.

نظر خود را در مورد اسم های زیر بگویید:

فاطمه معتمد آریا: بی نظیر
نیکی کریمی: بعدی
الناز شاکر دوست: گولم زده ، ولی دوستش دارم
گوهر خیر اندیش: یکی از بهترین پارتنرهای زندگی من
مهناز افشار: از نزدیک با ایشان آشنایی ندارم ولی دوستش دارم
هانیه توسلی: دختر خوب
باران کوثری: حرف نداره
ترانه علیدوستی:
سمانه پاکدل: جایش در قلب من است
فریبا نادری: ته معرفت هستند
سیاوش خیرابی: با اسرار او بعد از کار لج و لجبازی برای تست سریال دلنوازان به دفتر آقای سهیلی زاده رفتم
اکبر عبدی: واقعا حقش را در سینما نگرفت
احمدی نژاد: در یک افطاری ایشان را دیدم یک کاریزمایی در وجودشان داشت که آن کاریزما را وقتی با شهاب حسینی زمانی که در فیلم پنج ستاره دیدم همکاری کردم
حسن روحانی: از این که همراه خودشان مترجم ندارد خیلی خوشحالم

امید علومی چه نسبتی با شما دارد؟
من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم ، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان در مرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱۴
در انتظار بررسی: ۱
غیر قابل انتشار: ۹
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
3
15
در برنامه رشیدپور دیدیم مشکل اونجاست که شما به عنوان بازیگر ، دو عنصر مشهورترین اثر تاریخ سینما (پدرخوانده) رو از هم تشخیص نمی دی و ضمن این که اقرار می کنی کاپولا کارگردان اون عصر رو نمی شناسی بلکه وی را با آلپاچینو اشتباه می گیری ! یعنی دراین حد هم از شغلتون اطلاعات ندارید ، شما بازیگر نیستی خانم شما مدلی ! مدلینگ بد نیست ولی مدلی که ادعای بازیگری کنه نقد بهش وارده
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۰
2
4
در کشوری که جوانان نمی توانند ازدواج کنند , خون آشامی کمترین ضرر برای خودنمایان است
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۱
1
2
خانم قریشی تو دیگه چرا ۸ساله ممنوع الکاری
ناشناس
-
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
3
5
بترسین از اون دنیاتون چرا پوله زیبایی به فروش گذاشتتون رو میخورین؟ خدای مهربان همون اندازه که زبایی داده تاکید کرده که حفظش کنین
ناشناس
-
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
1
3
من تعجب مي كنم شما چطوربااين مدرك بازيگر شده ايدوخودنمايي مي كنيد. درصورتي كه بعضي ها دردانشگاه رشته بازيگري مي خوانند موفق به انتخاب نمي شوند.
رضا 630
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
به خاطر فساد در سينما است كه البته ايشون از اون مبرا است جوري كه خودشون ميگن.
viking
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
3
2
هوسباز
ناشناس
-
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
1
0
اگر به تنهايي قادر به زندگي نيستي چرا از شوهرت طلاق گرفتي چون به خيال خودت مشهورشدي؟
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
وااا مگه تو از مسایل زندگی شخصیش خبر داشتی؟ این که کسی قادر به تنهایی زندگی کردن نباشه دلیل نمیشه با هر کسی و هر شرایطی زندگی کنه، چه قضاوت خامی!
سحر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
0
3
من تو دنیای بازیگری خیلی هم هوادار خانم قریشی نیستم ولی نظرات مردم بی انصافانه ست
من این برنامه رو دیدم و به نظرم تنها چیز اشتباهش دقیقا این بود که با سوالات و عکس های غیر مربوط میخواست ندانسته های این بازیگر به رخش بکشه و برچسب بیسوادی رو بهش بزنه
وقتی کسی بازیگر میشه ، بقیه فقط میتونن راجع به نقش بازی کردنش نقد کنن،نه همه ابعاد زندگیش
و این که این خانوم اگه بازیگر خوبی باشه نقش های خوبی میگیره و اگه نباشه تو فیلم های تجاری بازی میکنه، چه مردم حرص بخورن و چه نخورن، این مسیله روند طبیعیشو طی میکنه
بنابراین مردم مجبور نیستن راجع به همه چی انقد حرص بخورن و بی ادبی کنن و نگران باشن و ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
1
0
در جواب دوست عزیزی که فرمودن:
من تعجب مي كنم شما چطوربااين مدرك بازيگر شده ايدوخودنمايي مي كنيد. درصورتي كه بعضي ها دردانشگاه رشته بازيگري مي خوانند موفق به انتخاب نمي شوند.
باید گفت این خانم انچه داره راست حسینی رو میکنه انهای دیگرم با تحصیلات دانشگاهی بیاند رو کنند کارگردان از خداشه رل خوبی میده فساد اقا فساد ادمو مشهور میکنه پولدار میکنه
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
0
0
کلیپه جالبی بود
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
0
0
این همه انسانهای ماهر به دردبخور وکاری .چرا با انها صحبت نمیکنید تا به جوانان نشان دهند که چگونه زندگی کنند وچگونه رفتار اجتماعی داشته باشند .سحر قریشی وصدها ادم شبیه ان به چه درد اجتماع میخورد .چرا این افرادرا با دعوت کردن ومصاحبه بزرگ میکنید .کدام هنرمند .مگردرفیلم دلنوازان چه کار خارقالعاده ای کرد .انچه مشخص است این خانم کلا بایکوت شده است وحالا باپرداخت پول میخواهد خودرا دوباره مطرح کند .
رویا
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۵
0
0
لطفاً کسی به کار کسی کاری نداشته باشد. با احترام بنویسید. بیشتر آدمهای موفق جهان، تحصیلات آکادمیک نداشتند . مطالغه نمایید.