کد خبر: ۳۷۱۹۵۸
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۲
گفت و گو با بازیگر سینما و تلویزیون

پوریا پور سرخ بازیگر جوان و پر طرفدار سینما و تلویزیون که این روزها به با بازی در سریال کیمیا مشغول است حرف های زیادی برای گفتن دارد.او از آرام شدنش می گوید و فیلم های پرفروش رضا عطاران. به گزارش شفاف، پوریا پور سرخ با بیان اینکه حال و هوایش نسبت به سال های قبل متفاوت شده است و کمی آرامتر و کم ...

پوریاپورسرخ: هر کس سنش بالا رفت استاد نیست ، پیشکسوت است!

سرویس فرهنگی شفاف: پوریا پور سرخ بازیگر جوان و پر طرفدار سینما و تلویزیون که این روزها به با بازی در سریال کیمیا مشغول است حرف های زیادی برای گفتن دارد.او از آرام شدنش می گوید و فیلم های پرفروش رضا عطاران.

به گزارش شفاف، پوریا پور سرخ با بیان اینکه حال و هوایش نسبت به سال های قبل متفاوت شده است و کمی آرامتر و کم شوق تر است،  گفت: خیلی اوضاع و احوال اطرافمان در جامعه خوب نیست حواس سیاسیون ما به مسائل اجتماعی کم شده است و به طور کلی حال جامعه امروز ما خوب نیست که این ها در روحیه همه افراد جامعه تاثیر می گذارد.

وی با بیان اینکه یک اتفاقی می افتد و هنرمندان در صفحات شخصی واکنش نشان می دهد و سپس عده ای به ظاهر دلسوز می آیند و می گویند چرا برای این ماجرا واکنش نشان دادید ولی برای فلان ماجرا سکوت کردید ، گفت: این مسائل انسان را اذیت می کند صفحه شخصی یک هنرمند خبرگزاری نیست که به هر موضوعی بخواهد واکنش نشان دهد، صفحه اجتماعی جایگاه عقاید شخصی است ارزش و ضد ارزش کردن افراد زیاد کار شایسته ای نیست.

ستاره جوان سینمای ایران با بیان اینکه جای اخبار خوب در زندگی ما تنگ شده است گفت: فضا و انرژی مثبت در زندگی امروز ما بسیار کم شده است و گویی جای اخبار خوب در زندگی ما تنگ شده است.

وی در مورد قطعه همکاری اش با محمد حسین لطیفی در پروژه توقیف اجباری گفت: این کار قرار بود در سه سطح بسته به شرایط و توافقات با بازیگران ساخته شود ، موضوع اول که کاندیدای اصلی بازیگری آن رضاگلزار بود پیرامون زندگی یک سوپر استار سینما بود ، ورژن دوم این کار در مورد مسائل شخصی یک مجری محبوب بود و ورژن سوم کار جریان زندگی یک بازیگر معمولی که قرار بود اگر در دوحالت اول توافق حاصل نشد من در این مجموعه همکاری کنم که کار در ورژن اول با همکاری رضا گلزار بسته شد.

وی با اشاره به حرف هایش در برنامه شب شیشه ای رضا رشید پور گفت: در آن برنامه من گفتم شخص رضا گلزار را از بازی ای بیشتر دوست دارم و واقعا از ته قلب دوستش دارم.

پورسرخ با رد اختلافات درون سینمایی و اختلافاتی که بین ستاره های سینما هست گفت: من زیاد رفت و آمد سینمایی ندارم ولی تا جایی که می دانم بچه های سینما با هم خوب هستند همان گونه که دو فوتبالیست با هم دوست اند ولی زمانی که برای مسابقه پا به میدان می گذارند با هم می جنگند .

من با سام درخشانی، کامبیز دیرباز، پژمان بازغی و هادی کاظمی بیشتر از سایرین دوست هستم و در اطراف این انسان ها اثری از کینه و کدورت تا به حال ندیدم .

بازیگر سریال کیمیا با بیان اینکه من خدا رو شکر سوپر استار و ستاره نیستم هر کس جای خودش را در سینما دارد، سوپر استار من با تعریفی که شما دارید فرق می کند گفت: من خیلی کارها را نکردم در این چند سال که در سینما هستم کلا هفت هشت ساعت بد قولی نکردم با توجه به بهایی که دادم از جایگاهم راضی هستم .

وی در ادامه گفت: دستمزد پوریا پور سرخ ناشی از توهمی که دارد نیست بلکه شامل هزاران دلیل و اتفاق است که همه باید در کنار هم بیفتد.

پور سرخ با بیان اینکه در شرایط فعلی سینمای ایران بازیگر بفروش ندارد گفت: شاید بفروش سینمایی ایران رضا عطاران باشد، شما در ایران می بینید فیلم میلیاردها تومان خرج می کند و آخر نمی فروشد و به دلایلی اخبار شکست فیلم هم جایی درز پیدا نمی کند ، سالهای قبل آقای گلزار و قبلتر از آن جناب پور عرب جزو پر فروش های سینمای ایران بودند، حضور بازیگر دلیل فروش نیست خوب بودن آن دلیل فیلم اصلی فروشش است ، استاد سعید راد می فرماید بازیگر کارت دعوت یک فیلم است.

وی با بیان اینکه متاسفانه در سینمای ایران هیچ چیز سرجایش نیست گفت: استاد سرجایش پیشکسوت هم سرجایش من هنرمند نیستم بازیگر هستم، هر کسی هم سنش بالا رفت استاد نیست پیشکسوت است اما در سینما ایران شما از یک بازیگر مسن نمی توانی انتقاد کنی فلان کارگردان قدیمی فیلم می سازد جرات نمی کنی به او انتقاد کنی، این ها مشکلات سینمای ایران است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۲
Ali
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
0
1
پرطرفدارررر!!!!!! جوک سال بود
ناشناس
China
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۱
2
3
اقای پورسرخ تو حتی با بالا رفتن سنت هم نمیتوانی چیزی بشوی !
اصلا نچسب تر از او هیچ بازیگری ندیده ام !
بیخود دست و پا میزنی !
صبا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
0
2
این بنده خدا خودش فکر میکنه بازیگره

بازیگز هم نیست چه برسه به هنرمند و ستاره و .....
با بازی یخ و نچسب و تصنعی و بسیار ناموفق
آخرین اخبار