کد خبر: ۳۷۶۹۶۲
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۷

WHMCS یک سیستم مدیریت خرید و فروش و فروش محصولات مجازی است.اکثراً WHMCS برای شرکت های هاستینگ به کار می رود، اما برای فروش محصولات دیگه هم مورد استفاده قرار میگیرد که امکاناتی نظیر ایجاد فاکتور ، ایجاد درخواست پشتیبانی ، قابلیت Upgrade و Downgrade سرویس توسط کاربر را دارد.

به گزارش سرویس فناوری شفاف WHMCS یک سیستم مدیریت خرید و فروش و فروش محصولات مجازی است.اکثراً WHMCS برای شرکت های هاستینگ به کار می رود، اما برای فروش محصولات دیگه هم مورد استفاده قرار میگیرد که امکاناتی نظیر ایجاد فاکتور ، ایجاد درخواست پشتیبانی ، قابلیت Upgrade و Downgrade سرویس توسط کاربر را دارد.

تحریم whmcs برای کاربران ایرانی

متاسفانه مطلع شدیم whmcs طی اطلاعیه ای تا تاریخ 22 ژانویه به کاربران ایرانی خود مهلت داده است که whmcs خود را به سرویس دیگری تغییر داده و اطلاعات خود را منتقل کنند. با توجه به اطلاعیه whmcs مبنی بر توقف ارائه سرویس به ایرانی ها که از 22 ژانویه اجرایی خواهد شد سرویس های موجود تعلیق یا حذف خواهند شد. whmcs علت اینکار را فعالیت در آمریکا و پیروی از قوانین آن اعلام کرده و از اینکه این همکاری قطع خواهد شد ابراز تاسف کرده است. اما موضوع جالب این است که این تصمیم در حالی اتخاذ شده است که تا اجرای برجام زمان بسیار اندکی باقیمانده و این موضوع بسیار عجیب به نظر می رسد.

متن و ترجمه اطلاعیه ارسالی توسط whmcs

Thank you for being a WHMCS customer. As you know, many countries prohibit businesses from engaging in commercial transactions with Iran. Because of WHMCS’ operations in the United States, we believe we may be subject to U.S. export restrictions on Iran. To ensure strict compliance with U.S. laws, I regret to inform you that your WHMCS license will be terminated on January 22nd, 2016.
WHMCS understands that this creates a hardship for you. Unfortunately, we do not believe that U.S. law provides us with an alternative. To help you understand our position, below are a couple of links to information about U.S. export controls.
Please refer to the "what is an ‘export'” paragraph in:
http://corpgov.law.harvard.edu/2012/11/17/u-s-export-laws-and-related-trade-sanctions/
https://en.wikipedia.org/wiki/U.S._sanctions_against_Iran#American_sanctions_against_third_parties
We would be happy to answer any questions you have, and thank you for your business.
The WHMCS Team
www.whmcs.com

از اینکه مشتری WHMCS هستید تشکر می کنیم. همانطور که می دانید بیشتر کشورها تجارت با ایران را ممنوع کرده اند. به دلیل اینکه حضور مرکز عملیات WHMCS در ایالات متحده، ما معتقدیم که احتمالاً در معرض تحریم های صادراتی به ایران قرار خواهیم گرفت. برای تضمین هماهنگی نزدیک با قوانین آمریکا، متأسفانه باید بگوییم که مجوز WHMCS شما در تاریخ 22 ژانویه 2016 باطل خواهد شد.
WHMCS می داند که شما دچار مشکل خواهید شد. متأسفانه می دانیم که آمریکا جایگزین شما را برای ما فراهم نخواهد کرد. برای این موضقعیت ما را درک کنید در ادامه لینک هایی درباره محدودیت های صادراتی آمریکا برای شما ارائه کرده ایم. لطفاً به قسمت "صادرات چیست" مراجعه کنید.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۳
غیر قابل انتشار: ۰
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۹
0
1
با سلام
من هم دقیقا همین پیام را دریافت کردم این در حالی است که من با هزاران بدبختی و قرض حدودا یک سال پیش بیش از یک میلیون تومان پرداخت کردم و لایسنس فول و لایف تایم دایمی را خریداری کرده ام
و الان که تحریم برداشته شد این هم از این مشکل و بدتر از تحریم پیش آمد
لطفا بفرمایید که چه کار باید بکنیم
با تشکر