کد خبر: ۳۷۸۶۰۰
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۸
واکنش بازیگران سینما و تلویزیون ‌درباره اهدای عضو

برخی بازیگران سینما و تلویزیون با تجلیل از عمل خداپسندانه اهدا‌ی ‌عضو‌ گفتند: ‌از خداوند می‌خواهیم به خانواده‌های این عزیزان آرامش دهد.

فارس: اهدای عضو از جمله اقدام‌های ایثارگرانه‌ای است که خانواده‌های برخی بیماران مرگ مغزی در حق دیگر بیماران انجام می‌دهند تا یاد عزیزانشان برای همیشه در دل‌ها زنده بماند.

در «جشن نفس» که به پاس تجلیل از خانواده‌های اهدا کننده عضو در گیلان برگزار شد تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون کشور حضور داشتند که در حاشیه گفت‌وگوی کوتاهی با آنها گرفته شد.

پروانه معصومی خانواده‌های اهدا‌کننده عضو را ایثارگران بزرگ خواند و گفت: خانواده‌های اهدا کننده عضو با اهدای اعضای بدن عزیزان خود ایثار بزرگی انجام دادند که زبان آدمی از تقدیر در خور شأن این حرکت انسان‌دوستانه آنها قاصر است.

یکی دیگر از بازیگران سینما و تلویزیون نیز اظهار کرد: این ایثار و گذشت و هدیه دادن اعضای بدن به بیماران نیازمند بدون هیچ توقع و چشم‌داشتی توسط خانواده‌های اهدا کننده عضو انجام شده است.

جلیل فرجاد افزود: خانواده‌های اهدا کننده عضو با این اقدام خداپسندانه خود موجب حیات دوباره انسان‌های دیگر شدند.

وی با آرزوی صبر و آرامش برای درگذشتگان تصریح کرد: از خداوند می‌خواهم به خانواده‌های این عزیزان آرامش دهد.

یکی دیگر از بازیگران سینما وتلویزیون نیز با قدردانی از برگزاری جشن نفس، گفت: امیدواریم با حمایت تمام خانواده‌های اهدا کننده عضو، این فرهنگ خداپسندانه در کشور گسترش یابد.

فرهاد بشارتی با بیان اینکه باید از تمام نعمت‌های الهی و جسم و روح خود که خدا ارزانی داشته به‌خوبی مراقبت کنیم، یادآور شد: اگر روزی قرار باشد در چنین شرایطی اعضای بدن ما اهدا شود باید بتوانیم عضوی سالم به همنوعان خودمان هدیه کنیم.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: