کد خبر: ۳۸۲۱۸۶
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۶:۰۶
این گزارش بروز رسانی می شود

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح دیروز(7 اسفند) به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23 ادامه داشت.

رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح جمعه 7 اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت 23:45 ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات 54 میلیون و 915 هزار و 24 نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات 290 نماینده خود را از 207 حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان 4 هزار و 844 کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود 207 حوزه اصلی و 855 حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی

تعداد واجدین رأی دادن:

2/900/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اهر و هریس

-

-

-

بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)

مهدی حسینیان

(اصولگرا)

2

بستان آباد

محمد وحدتی‌هلان

20006

مستقل

-

3

بناب

ضیاء‌الله اعزازی

26383

اصولگرا

-

4

تبریز، آذرشهر و اسکو

مسعود پزشکیان

261605

اصلاح طلب

-

بیگی

235314

اصولگرا

-

-

-

-

محمدحسین فرهنگی

-------------------

زهرا ساعی

-

-

-

علیرضا منادی

-------------------

محمداسماعیل سعیدی

-

-

-

میرعلی اصغر موسوی

-------------------

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی

-

-

-

شهاب الدین بی‌مقدار

-------------------

عباس عباس زاده

5

سراب و مهربان

-

-

-

یوسف داوودی (مستقل)

مجید نصیرپور (اصلاح طلب)

6

شبستر

-

-

-

معصومه آقاپور(مستقل)

________

(اصولگرا)علی علیلو

7

كلیبر، خداآفرین و هوراند

قلی الله‌قلی زاده

36936

اصولگرا

-

8

مراغه و عجبشیر

-

-

-

مهدی دواتگری

-----------

محمدعلی حسین زاده

9

مرند و جلفا

-

-

-

کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد



10

ملکان

سلمان خدادادی

33132

مستقل

-

11

میانه

فردین فرمند

24996

مستقل

-

یعقوب شیویاری

23919

اصولگرا

-

12

ورزقان

رضا علیزاده

15892

اصولگرا

-

13

هشترود و چاراویماق

سیدحمزه امینی

15058

مستقل

-


استان آذربایجان غربی

تعداد واجدین رأی دادن:
2/296/591 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ارومیه

نادر قاضی‌پور

169098

اصولگرا

-

-

-

-

هادی بهادری

__________

حاکم ممکان

-

-

-

روح‌الله حضرت‌پور

_________

مجید دودکانلوی میلان

2

بوکان

محمد قسیم عثمانی

47163

مستقل

-

3

پیرانشهر و سردشت

رسول خضری

27706

مستقل

-

4

خوی و چایپاره

تقی کبیری

73694

اصولگرا

-

5

سلماس

-

-

-

رسول جلایر سرنقی

_______

شهروز برزگر کاشانی

6

ماکو – چالدران – پلدشت و شوط

-

-

-

عین‌الله شریف‌پور

--------------

محرم اکبرزاده

7

مهاباد

جلال محمودزاده

46856

اصلاح طلب

-

8

میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب

-

-

-

همایون هاشمی

----------

جهانبخش محبی‌نیا

-

-

-

مهدی عیسی‌زاده

--------

محمد میرزایی

9

نقده و اشنویه

عبدالکریم حسین‌زاده

61972

اعتدال

-


استان اردبیل

تعداد واجدین رأی دادن:
998/499 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردبیل، نمین، نیر و سرعین

رضا کریمی

86839

اصلاح‌طلب

محمد فیضی

----------------

سیدکاظم موسوی

صدیف بدری

87784

اصولگرا

-

-

-

2

پارس آباد و بیله سوار

-

-

-

شکور پورحسین شقلان

-------

ایرج بیگدلو

3

خلخال و کوثر

بشیر خالقی

19120

اصولگرا

-

4

گرمی

میرحمایت میرزاده

21399

اصلاح‌طلب

-

5

مشگین شهر

ولی ملکی

22457

مستقل

-


استان اصفهان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردستان

سیدصادق طباطبائی نژاد

16033

اصولگرا

-

2

اصفهان

حمیدرضا فولادگر

200690

اصولگرا

-

ناهید تاج‌الدین

195066

اصلاح طلب

-

احمد سالک

176807

اصولگرا

-

مینو خالقی

193299

اصولگرا

-

حیدر علی عابدی

179230

اصلاح طلب

-

3

خمینی شهر

سید جواد ابطحی

45514

اصولگرا

-

4

سمیرم

-

-

-

بهروز جعفری

--------------

اصغر سلیمی

5

شاهین شهر،میمه و برخوار

حسینعلی حاجی دلیگانی

60411

اصولگرا

-

6

شهرضا و سمیرم سفلی

-

-

-

محمدرضا آقایی

---------

سمیه محمودی

7

فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت

اکبر ترکی

22536

اصولگرا

-

8

فلاورجان

سیدناصر موسوی لارگانی

56208

اصولگرا

-

9

کاشان و آران و بید گل

سید جواد ساداتی‌نژاد

68000

اصولگرا

-

10

گلپایگان و خوانسار

علی بختیار

14371

اصلاح طلب

-

11

لنجان

محسن کوهکن

38177

اصولگرا

-

12

مبارکه

زهرا سعیدی مبارکه

20436

اصولگرا

-

13

نائین، خور و بیابانک

عباسعلی پوربافرانی

11154

اعتدالی

14

نطنز و قمصر

مرتضی صفاری نطنزی

9842

اصولگرا

-

15

نجف آباد وتیران وکرون

ابوالفضل ابوترابی

64527

اصولگرا

-


اقلیت های دینی

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

زرتشتیان

2

کلیمیان

مره‌صدق

-

3

مسیحیان آشوری و کلدانی

یوناتن بن کلیا

-

4

مسیحیان ارمنی جنوب ایران

5

مسیحیان ارمنی شمال ایران

کارن خانلری

-









استان البرز

تعداد واجدین رأی دادن:
1/480/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان

محمود بهمنی

50105

اصولگرا

-

2

کرج، اشتهارد و فردیس

عزیز اکبریان

148218

مستقل

-

محمدجواد کولیوند

143434

مستقل

-


استان ایلام

تعداد واجدین رأی دادن:
434/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به

دور دوم

1

دهلران ، دره شهر و آبدانان

-

-

-

شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

2

ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران

-

-

-

سلام امینی

-----------

سارا فلاحی

-

-

-

جلال میرزایی

---------

لطیف صادقی


استان بوشهر

تعداد واجدین رأی دادن:
691/456 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوشهر، گناوه و دیلم

عبدالحمید خدری

41922

اصلاح طلب

-

2

دشتستان

محمدباقر سعادت

36916

اعتدالی

-

3

دشتی و تنگستان

سید کمال الدین شهریاری

54208

اصولگرا

-

4

کنگان، دیر، جم و عسلویه

سکینه الماسی

41000

اصلاح طلب

-


استان تهران

(آمار اولیه از نتایج انتحابات مجلس در شهر تهران)


تعداد واجدین رأی دادن:
8/500/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه‌یافتگان به دور دوم

1

پاکدشت

محمد قومی

46398

اصلاح‌طلب

-

تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس



۱ـ محمدرضا عارف ۱۵۴۳۱۸۵

۲- علی مطهری ۱۳۸۱۹۷۱

۳- سهیلا جلودارزاده ۱۲۵۲۹۰۲

۴ـ علیرضا محجوب ۱۲۵۱۶۹۶

۵- الیاس حضرتی ۱۲۳۰۵۸۴

۶- کاظم جلالی ۱۲۰۴۳۷۰

۷- محمدرضا بادامچی ۱۱۹۷۴۹۱

۸- فریده اولادقباد ۱۱۸۹۷۴۴

۹- سیده فاطمه حسینی ۱۱۵۹۶۱۹

۱۰- مصطفی کواکبیان ۱۱۵۹۴۰۱

۱۱- پروانه سلحشوری ۱۱۳۹۸۲۹

۱۲- ابوالفضل سروش۱۱۳۸۶۴۷

۱۳- علی نوبخت حقیقی ۱۱۲۳۴۱۴

۱۴- غلامرضا حیدری ۱۱۲۲۷۸۴

۱۵- مهدی شیخ ۱۱۱۹۶۰۸

۱۶- فاطمه سعیدی ۱۱۱۶۳۵۹

۱۷- محمدعلی وکیلی ۱۱۱۲۱۲۱

۱۸- محمود صادقی ۱۱۱۱۵۹۴

۱۹- بهروز نعمتی ۱۱۰۳۹۸۹

۲۰- پروانه مافی ۱۱۰۳۵۶۳

۲۱- فاطمه ذوالقدر ۱۱۰۲۵۱۵

۲۲- محمد جواد فتحی ۱۰۷۹۲۶۴

۲۳- طیبه سیاوشی شاه عنایتی ۱۰۷۷۳۶۵

۲۴- سیدفرید موسوی ۱۰۷۵۳۱۴

۲۵- محمدرضا نجفی ۱۰۷۲۸۶۹

۲۶- داوود محمدی ۱۰۷۱۹۹۲

۲۷- محسن علیجانی زمانی ۱۰۷۱۶۹۸

۲۸- احمد مازنی ۱۰۶۶۶۴۰

۲۹- علیرضا رحیمی ۱۰۶۱۵۵۳

۳۰- عبدالرضا هاشمی زایی ۱۰۳۹۸۸۴

۳۱- غلامعلی حداد عادل ۱۰۰۴۵۲۲

3

دماوند و فیروزکوه

-

-

-

سیداحمد رسولی‌نژاد

-----------

قاسم میرزایی‌نیکو

4

رباط کریم و بهارستان

-

-

-

حسن نوروزی

------------

ابراهیم نکو

5

شهریار، ملارد و قدس

-

-

-

حسن گروسی

----------

محمد محمودی

6

ورامین، پیشوا و قرچک

سید حسین نقوی حسینی

95144

اصولگرا

-


استان چهارمحال و بختیاری

تعداد واجدین رأی دادن:
702/623 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد

-

-

-

علی کاظمی باباحیدری

----------

قدرت الله حمزه شلمزاری

2

بروجن

-

-

-

خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

3

شهرکرد

سامان اردشیر نوریال

42152

اعتدال

-

4

لردگان

محمدخالدی سردشتی

38751

مستقل

-


استان خراسان جنوبی

تعداد واجدین رأی دادن:
598/205 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بيرجند و درميان و خوسف

سید محمد باقر عبادی

59459

اصولگرا

-

2

قاین و زیرکوه

فرهاد فلاحتی

29780

اصولگرا

-

3

نهبندان و سربيشه

نظر افضلی

19553

اصولگرا

-

4

فردوس،طبس،بشرويه و سرايان

محمدرضا امیرحسنخانی

35738

اصولگرا

-


استان خراسان رضوی

تعداد واجدین رأی دادن:
4/260/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گناباد و بجستان

حمید بنایی

19901

مستقل

-

2

قوچان و فاروج

هادی شوشتری

41217

اصلاح‌طلب

-

3

فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه

احسان قاضی‌زاده

36464

اصولگرا

-

4

سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن

حسین مقصودی

103619

اصولگرا

-

رمضانعلی
سبحانی فر

75322

اصلاح‌طلب

-

5

درگز

عبدالله حاتمیان

11880

اصلاح‌طلب

-

6

خواف و رشتخوار

محمود نگهبان سلامی

44379

اصلاح‌طلب

-

7

چناران و طرقبه

محمد دهقانی نغدر

39062

اصولگرا

-

8

تربت‌جام،تایباد و باخرز

جلیل رحیمی جهان آبادی

107947

اصلاح‌طلب

-

9

نیشابور و فیروزه

حمید گرمابی

75342

اصلاح‌طلب

-

هاجر چنارانی

74075

مستقل

-

10

کاشمر، بردسكن و خلیل آباد

بهروز بنیادی

48660

اصلاح‌طلب

-

11

مشهد و کلات

امیرحسین قاضی‌زاده

384077

اصولگرا

-

محمدحسین حسین زاده بحرینی

352118

اصولگرا

-

نصرالله پژمانفر

377734

اصولگرا

-

رضا شیران خراسانی

343722

اصلاح طلب

-

محمد جواد کریمی قدوسی

324450

اصولگرا

-

12

تربت حیدریه و مه ولات وزاوه

-

-

-

سعید باستانی

________

ابوالقاسم خسروی


استان خراسان شمالی

تعداد واجدین رأی دادن:
624/300 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

شیروان

عبدالرضا عزیزی

27179

مستقل

-

2

بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان

علی اکبری

103046

اصلاح طلب

-

علی قربانی

99204

اصلاح طلب

-

3

اسفراین

هادی قوامی

24195

اصولگرا

-


استان خوزستان

تعداد واجدین رأی دادن:
3/430/258 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

مسجد سلیمان، لالی و هفتگل

-

-

-

علی عسکر ظاهری

-----------

علیرضا ورناصری

2

اندیمشک

فریدون حسنوند

39093

اصولگرا

-

3

رامهرمز و رامشیر

اقبال محمدیان

25455

اصولگرا

-

4

دزفول

عباس پاپی زاده

96852

اصولگرا

-

5

دشت آزادگان

قاسم ساعدی

20643

اصولگرا

-

6

شوش

سید راضی نوری

37764

اصولگرا

-

7

شوشتر و گتوند

سهراب گیلانی

36914

اصولگرا

-

8

ایذه و باغملک

-

-

-

سید هادی طباطبایی

-----------

هدایت الله خادمی

9

آبادان

عامر کعبی

27706

مستقل

-

جلیل مختار

25412

مستقل

-

-

-

-

سیدحسین دهدشتی

-------------

غلامرضا شرفی

10

اهواز

-

-

-

شکرخدا موسوی - سیدشریف حسینی -

-

-

-

همایون یوسفی - جواد کاظم نسب الباجی

-

-

-

شبیب جویجری - علی ساری

11

بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان

-

-

-

حبیب آقاجری

----------

علی گل‌مرادی

12

بهبهان

-

-

-

محمدرضا ضرغامی

-------------

حبیب اله کشت زر

13

شادگان

مجید ناصری نژاد

24710

اصولگرا

-

14

خرمشهر

عبدالله سامری

19318

مستقل

-


استان زنجان

تعداد واجدین رأی دادن:
775/820 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی

سید مرتضی خاتمی

13875

مستقل

-

2

زنجان و طارم

-

-

-

سیدابوالفضل موسوی

---------------

فریدون احمدی

-

-

-

علی وقف چی

---------------

کریم خان‌محمدی

3

خدابنده

-

-

-

احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

4

ابهر و خرمدره

-

-

-

محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی


استان سمنان

تعداد واجدین رأی دادن:
494/710 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرمسار و آرادان

غلامرضا کاتب

23668

مستقل

-

2

شاهرود،میامی و بسطام

سید حسن حسینی شاهرودی

49970

اصولگرا

-

3

سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد

احمد همتی

31771

اصلاح طلب

-

4

دامغان

ابوالفضل
حسن‌بیگی

17244

اصولگرا

-


استان سیستان و بلوچستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/685/760 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران

محمدنعیم امینی فرد

76055

مستقل

-

2

چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند

عبدالغفور ایران‌نژاد

82473

اصولگرا

-

3

خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین

علی کرد

60353

اصولگرا

-

4

زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون

حبیب‌الله دهمرده

114439

اصولگرا

-

احمد‌علی کیخا

64950

اعتدالی

-

5

زاهدان

علیم یارمحمدی

98191

اصلاح طلب

-

حسینعلی شهریاری

86098

اصولگرا

-

6

سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان

محمدباسط درازهی

60347

مستقل

-


استان فارس

تعداد واجدین رأی دادن:
3/374/243 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آباده و بوانات و خرم بید

رحیم زارع

32768

اصولگرا

-

2

استهبان و نی ریز

-

-

-

فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی مستقل))

3

جهرم

محمدرضا رضایی کوچی

53882

اصولگرا

-

4

داراب و زرین دشت

-

-

-

عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

5

سروستان، خرامه و كوار

داریوش اسماعیلی

56941

اصولگرا

-

6

اقلید

سید حسین افضلی

20883

اصلاح‌طلب

-

7

سپیدان

سیدعلاءالدین خادم

37777

اصلاح‌طلب

-

8

شیراز

بهرام پارسایی

اصلاح طلب

-

فرج الله رجبی

اصلاح‌طلب

-


9

فسا

محمدجوادجمالی نوبندگان

44403

اصولگرا

-

10

فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند

کوروش کرم‌پور

48973

اصلاح‌طلب

-

11

كازرون

حسین رضازاده

43127

مستقل

-

12

لارستان و خنج و گراش

جمشید جعفر‌پور

38766

اصولگرا

-

13

لامرد و مهر

محسن علوی

اصلاح‌طلب

-

14

مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد

مهدی برومندی

55797

اصولگرا

-

15

ممسنی

مسعود گودرزی

اصلاح‌طلب

-


استان قزوین

تعداد واجدین رأی دادن:
887/165 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بوئین زهرا و آوج

روح الله بابایی صالح

33619

اصلاح‌طلب

-

2

تاکستان

بهمن طاهر‌خانی

37711

اصلاح‌طلب

-

3

قزوین، آبیک و البرز

سیده حمیده زرآبادی

106293

اصلاح‌‌طلب

-

داوود محمدی

102683

اعتدالی

-


استان قم

تعداد واجدین رأی دادن:
768/730 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

قم

احمد امیرآبادی

263885

اصولگرا

-

علی لاریجانی

191329

اصولگرا

-

مجتبی ذوالنوری

168397

اصولگرا

-


استان کردستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/161/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

بیجار

حمدالله کریمی

15919

اصلاح‌طلب

-

2

سقز و بانه

محسن بیگلری

58670

اصلاح‌طلب

-

3

سنندج، دیواندره، كامیاران

سیدمهدی فرشادان

54240

اصلاح‌طلب

-

-

-

-

سیدحسن علوی

-----------

سالار مرادی

4

قروه و دهگلان

علی محمد مرادی

39302

مستقل

-

5

مریوان و سرو آباد

-

-

-

منصور مرادی
-----------
امید کریمیان


استان کرمان

تعداد واجدین رأی دادن:
2/038/878 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بافت، رابر و ارزوئیه

علی بختیاری

21573

اصلاح‌طلب

-

2

بم، ریگان، فهرج و نرماشیر

حبیب الله نیک زاده پناه

72985

اصلاح‌طلب

-

3

جیرفت و عنبر آباد

یحیی کمالی‌پور

71729

مستقل

-

4

رفسنجان و انار

احمد انارکی

56464

اصلاح‌طلب

-

5

زرند و كوهبنان

حسین امیری‌خانمکانی

35691

اصلاح طلب

-

6

سیرجان و بردسیر

شهباز حسن‌پور

54970

مستقل

-

7

شهر بابک

علی اسدی کرم

16956

اصلاح‌طلب

-

8

كرمان و راور

محمدرضا پورابراهیمی

157450

اصولگرا

-

محمدمهدی زاهدی

108316

اصولگرا

-

9

کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب

احمد حمزه

79343

اصلاح طلب

-


استان کرمانشاه

تعداد واجدین رأی دادن:
1/507/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسلام آباد غرب و دالاهو

حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

53369

مستقل

-

2

پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران

شهاب نادری

32514

اصولگرا

-

3

سنقر

-

-

-

سیدجواد حسینی کیا

---------------

محمد عمادی رستگار

4

قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب

فرهاد تجری

30730

اصولگرا

-

5

کرمانشاه

عبدالرضا مصری

143928

اصولگرا

-

سید قاسم جاسمی

106454

اصولگرا

-

-

-

-

محمد کرمی‌راد
-------------

سید سعید حیدری طیب

6

كنگاور، صحنه، هرسین

حسن سلیمانی

49816

مستقل

-


استان کهگیلویه و بویراحمد

تعداد واجدین رأی دادن:
517/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده

عدل هاشمی‌پور

58995

اصولگرا

-

2

گچساران و باشت

غلامرضا تاجگردون

66103

اصلاح‌طلب

-

3

بویراحمد و دنا

غلام محمد زارعی

48768

اصولگرا

-


استان گلستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/288/536 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

گرگان وآق قلا

-

-

-

عبدالغفور امان زاده

--------------------

نورمحمد تربتی نژاد

-

-

-

نبی هزارجریبی

--------------

سیدعلی طاهری

2

گنبدکاووس

قرجه‌طیار

50822

اصلاح طلب

-

3

رامیان و آزادشهر

علیرضا ابراهیمی‌فرد

27083

مستقل

-

4

علی آبادکتول

اسدالله قره خانی

44559

مستقل

-

5

مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه

-

-

-

سیدنجیب حسینی

----------

شهرام کوسه غراوی

6

کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان

-

-

-

رامین نورقلی پور

-------------

رحمت الله جلالی


استان گیلان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/861/370 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

رشت

غلامعلی جعفرزاده

90321

اعتدال

-

-

-

-

جبار کوچکی‌نژاد(اصولگرا)

____________

ولی‌الله عظمتی

-

-

-

سید علی آقازاده(اصولگرا)

__________

محمدصادق حسنی

2

آستارا

ولی داداشی

14173

اصولگرا

-

3

آستانه‌اشرفیه

محمدحسین قربانی

19311

مستقل

-

4

بندر انزلی

حسن خسته بند

14948

اصولگرا

-

5

رودبار

-

-

-

صمد مرعشی

---------------------

منوچهر جمالی

6

رودسر و املش

اسدالله عباسی

40047

اصولگرا

-

7

صومعه‌سرا

سیدکاظم دلخوش اباتری

35906

اعتدالی

-

8

تالش، رضوانشهر و ماسال

محمود شکری

48886

اصولگرا

-

9

فومن و شفت

مهدی افتخاری

33647

اصلاح طلب

-

10

لاهیجان و سیاهکل

ذبیح نیک فر لیالستانی

47341

اصولگرا

-

11

لنگرود

مهرداد بائوج لاهوتی

28846

اصلاح طلب

-


استان لرستان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/409/036 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

خرم آباد و دوره

-

-

-

محمد بیرانوندی

--------------

محمدرضا ملک شاهی راد

-

-

-

اعظم محدی نیا

--------------

مرتضی محمودوند

2

بروجرد

-

-

-

علاءالدین بروجردی

_____

هادی مقدسی

-

-

-

عباس گودرزی

_____

فاطمه مقصودی

3

سلسله و دلفان

علی رستمیان

اصولگرا

-

4

پلدختر

سیدحمیدرضا کاظمی

18950

اصولگرا

-

5

کوهدشت و رومشکان

الله‌یار ملکشاهی

57713

اعتدال

-

6

دورود و ازنا

-

-

-

حسین گودرزی

__________

مجید کیانپور

7

الیگودرز

محمد خدابخش

20991

مستقل

-


استان مازندران

تعداد واجدین رأی دادن:
2/235/000 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

آمل

یوسفیان ملا

84453

اصولگرا

-

2

بابل

علی نجفی خوش‌رودی

62941

اصلاح‌طلب

-

-

-

-

حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

3

بابلسر و فریدونکنار

ولی الله نانواکناری

39319

اصولگرا

-

4

بهشهر، نکا و گلوگاه

علی محمد شاعری

7403

اصولگرا

-

5

ساری و میاندورود

یوسف نژاد

116540

اصلاح طلب

-

دامادی

67158

اصلاح طلب

-

6

قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی

عبدالله رضیان

62192

سیدعلی ادیانی

----------

کمال علیپور خنکداری

7

نور و محمود آباد

علی(صفر) اسماعیلی

36891

اصلاح طلب

-

8

نوشهر و چالوس

احمد لاشکی

39986

اصولگرا

-

9

تنکابن، رامسر و عباس آباد

شمس‌الله شریعت‌نژاد

46527

اصولگرا

-


استان مرکزی

تعداد واجدین رأی دادن:
1/047/670 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اراک، کمیجان و خنداب

علی اکبر کریمی

103234

اصولگرا

-

-

-

-

سیدمهدی مقدسی

-------------------

محمدحسن آصفری

2

تفرش، آشتیان و فراهان

محمد حسینی

7888

اصلاح‌طلب

-

3

خمین

محمد ابراهیم رضایی

22664

اصولگرا

-

4

ساوه و زرندیه

-

-

-

منصوری(مستقل)

------

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

5

شازند

6

محلات و دلیجان

علیرضا سلیمی

اصولگرا

-


استان هرمزگان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/119/093 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر

حسین هاشمی تختی‌پور

177826

اصولگرا

-

احمد مرادی

136935

اصولگرا

-

محمد آشوری تازیانی

127369

اصولگرا

-

2

بندر لنگه و بستك و پارسیان

-

-

-

خالد زمزم‌نژاد

________

احمد جباری

3

میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد

سید مصطفی ذوالقدر

75175

اصلاح‌طلب

-


استان همدان

تعداد واجدین رأی دادن:
1/441/976 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده ‌منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان به دور دوم

1

اسدآباد

اکبر رنجبرزاده

19430

اصولگرا

-

2

بهار و کبودرآهنگ

محمدعلی پورمختار

39725

اصولگرا

-

3

تویسرکان

محمد مهدی مفتح

39623

اصولگرا

-

4

رزن

-

-

-

حسن لطفی
(اصلاح طلب)

عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

5

ملایر

محمد کاظمی

133582

اصلاح طلب

-

-

-

-

علیرضا امامی

--------------

احد آزادیخواه

6

نهاوند

حسن بهرام‌نیا

31132

اصولگرا

-

7

همدان و فامنین

حمیدرضا حاجی بابایی

133343

مستقل

-

امیر حجسته

80306

اصولگرا

-


استان یزد

تعداد واجدین رأی دادن:
665/504 نفر

تعداد رأی دهندگان:

ردیف

حوزه انتخابیه

نماینده منتخب

تعداد آراء

گرایش

راه یافتگان

به دور دوم

1

اردکان

محمدرضا تابش

25571

اصلاح‌طلب

-

2

بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

-

-

-

محمدرضا صباغیان

----------

محمدرضا بابایی

3

تفت و میبد

کمال دهقانی

27480

اصلاح‌طلب

-

4

یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

سیدابوالفضل موسوی

124448

اصلاح طلب

_


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: