کد خبر: ۳۸۳۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۹:۱۲

محمد تقی روغنی ها مدیر مسئول روزنامه ایران جای خود را به محمد فاضلی داد تا از این پس او سکان هدایت روزنامه ایران را برعهده بگیرد.

محمد تقی روغنی ها مدیر مسئول روزنامه ایران جای خود را به محمد فاضلی داد تا از این پس او سکان هدایت روزنامه ایران را برعهده بگیرد.

به گزارش ایرنا، در پی هماهنگی محمد خدادی مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی و عضو هیأت امنای مؤسسه ایران و محمدتقی روغنی ها مدیرعامل مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، محمد فاضلی عصر امروز(شنبه) به عنوان مدیرمسئول روزنامه ایران منصوب شد.

فاضلی از مدیران باتجربه خبرگزاری جمهوری اسلامی است و سابقه فعالیت در چندین روزنامه و نشریه سراسری را دارد.

در مراسمی که امروز با حضور کارکنان مؤسسه ایران در آمفی تئاتر این مؤسسه برگزار شد، محمد خدادی مدیرعامل ایرنا طی سخنانی، ضمن قدردانی از اقدامات 30 ماه گذشته روزنامه ایران، برای حرکت در مسیر اعتدال و اطلاع رسانی منصفانه و به دور از حاشیه پردازی گفت: این روزنامه نقش ارزشمندی در تبیین سیاست های دولت داشته است. وی نقش این روزنامه در مذاکرات هسته ای و به سرانجام رسیدن برجام و نیز برگزاری باشکوه انتخابات اخیر را به عنوان نمونه هایی از عملکرد مثبت روزنامه ایران برشمرد.

خدادی از محمد فاضلی به عنوان روزنامه نگاری مجرب و پرانگیزه یاد کرد که سیاست های روزنامه در این مسیر را تداوم خواهد بخشید و تجربیات وی در ایرنا و روزنامه ایران، تضمین کننده این موفقیت خواهد بود.

محمدتقی روغنی ها، مدیرعامل مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران نیز ضمن قدردانی از همراهی و همدلی تحریریه روزنامه ایران، ابراز اطمینان کرد مؤسسه ایران با توجه به توانمندی و قابلیت های ارزشمند روزنامه نگاران و کارکنان خود همچنان در مسیر اعتدال، انصاف و اخلاق حرفه ای گام برمی دارد.

وی کارکرد روزنامه های ایران، الوفاق عربی، ایران دیلی انگلیسی، ایران ورزشی و ایران سپید در داخل و خارج از کشور را بی بدیل خواند و گفت: توسعه فعالیت های این مؤسسه و گسترش حضور در فضای مجازی در شرایط کنونی که رسانه های جمعی نقشی تاثیرگذار بر افکار عمومی و پیشبرد سیاست های داخلی و خارجی و تأمین منافع ملی دارند، در اولویت برنامه های مؤسسه ایران قرار دارد.

محمد فاضلی، مدیرمسئول روزنامه ایران در این مراسم با ابراز خرسندی از حضور دوباره در تحریریه روزنامه ایران اظهار داشت: خط مشی روزنامه ایران همچنان حرکت بر مسیر اعتدال و توازن در انتشار خبرها خواهد بود. وی خلاقیت و نوآوری را لازمه کار روزنامه نگاری دانست و افزود: روزنامه ای موفق است که مخاطب در آن چنین ویژگی هایی را مشاهده کند و در هر شماره روزنامه در پی دیدن اندیشه و فکر جدیدی باشد و مطالبی تازه، متفاوت با دیروز و تبیین کننده فردا، پیش و رویش قرار گیرد.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: