کد خبر: ۳۹۵۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۷ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰

شرایط مالی در باشگاه صبا همچنان نامشخص است و برخی بازیکنان این تیم از جمله بیک زاده و دهنوی قصد جدایی از این تیم را دارند.

فارس، باشگاه صبا پس از اتمام فصل پانزدهم وضعیتش نامشخص بود و مالکین باشگاه در اقدامی عجیب ناگهان اعلام کردند که دیگر نمی‌خواهند برای تیم هزینه کنند البته این موضوع در بازی‌های پایانی فصل گذشته هم نمایان شده بود به هرحال پس از کش و قوس‌های فراوان در نزدیکی‌های شروع لیگ شانزدهم مقرر شد استانداری تیم‌داری کند و کشوری فرد هم به عنوان مدیرعامل در تیم حضور داشته باشد. البته باشگاه صبا در این مدت مذاکراتی را با اسپانسرهای مختلف انجام داد اما به توافق نهایی نرسیدند.

بازیکنان این تیم هم درحالی جذب شدند که باشگاه اسپانسری نداشت و در واقع خبری از پرداخت قراردادها و یا زمان این موضوع وجود نداشت.

برخی بازیکنان صبا از جمله هاشم بیک‌زاده، قاسم دهنوی،‌محمد اوسانی نسبت به این موضوع معترض شدند و اعلام کردند در صورت برطرف نشدن مشکلات از این تیم جدا خواهند شد و با توجه به اینکه نقل و انتقلات تا هفته چهارم لیگ ادامه دارد آنها در این مدت در صورت برطرف نشدن مشکلات تیم‌شان را تغییر خواهند داد.

دهنوی یکی از این بازیکنان شاکی که در گفت‌وگو با فارس خاطرنشان کرد: به ما گفته بودند قبل از اولین بازی مبلغی از قراردادهایمان پرداخت می‌شود اما اسپانسری که با آن صحبت شده بود به توافق نرسید و هیچ خبری هم از پرداخت قراردادهایمان نشد.

دهنوی یادآور شد: برخی بازیکنان صبا با وجود پیشنهادهای زیاد از تیم‌های مختلف به خاطر اینکه با این تیم قرارداد داشتم نتوانستم رضایت‌نامه خود را بگیرم در حالی که 100 تا 120 درصد طلبکار هستم.

وی خاطرنشان کرد: در صورتی که تکلیف ما در هفته‌های آینده مشخص نشود از این تیم جدا می‌شویم چرا که نمی‌توانیم رایگان کاری را انجام بدهیم چرا برای فوتبالیست‌ها کسی اقدامی نمی‌کند مگر می‌شود شخصی رایگان برای کسی کاری کند؟! من از تیم‌های گذشته‌ام هنوز طلبکار هستم از خونه به خونه 35 درصد و از پرسپولیس هم طلب دارم نمی‌دانم چه کاری باید انجام دهم. هیچ کسی هم دنبال این مسائل را نمی‌گیرد.

بازیکن صبا یادآور شد: برخی بازیکنان از جمله هاشم بیگ‌زاده و محمد اوسانی همیشه به این مسائل معترض هستند البته بازیکنان دیگری هم هستند که صحبت نمی‌کنند وضعیت تیم مشخص نیست و در صورت یکه این شرایط ادامه داشته باشد ما نمی‌توانیم کار کنیم.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود روز گذشته اسپانسری برای باشگاه پیدا شده گفت: ما از این موضوع خبر نداریم امیدوارم که این اتفاق افتاده باشد چرا که باید مشکلات تیم حل شود.
برچسب ها: صبا فوتبال تیم صبا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: