کد خبر: ۳۹۷۰۱۶
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۶

دیدار تیم‌های پرسپولیس و صبای قم در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال با برتری سرخپوشان به پایان رسید تا این تیم دوباره به صدرجدول برود.

پرسپولیس با خیال راحت به تعطیلات رفت
شفاف: پرسپولیس و صبای قم در ادامه دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر فوتبال از ساعت 20:30 امشب (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با گل دقیقه 40 مهدی طارمی به سود سرخپوشان به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، کمال کامیابی‌نیا، محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده، امید عالیشاه (81 - احمد نوراللهی)، مهدی طارمی (64 - علی علیپور) و وحید امیری (72 - علی علیپور).

ترکیب صبای قم: حامد لک، مسعود حق‌جو (69 - احمد حسن‌زاده)، هاشم بیک‌زاده، حمیدرضا دیوسالار، قاسم دهنوی، پویا سیف‌پناهی، وحید علی‌آبادی، کیوان امرایی (85 - علی فاطمی)، سیدمهدی حسینی، رضا عنایتی (80 - امید جهانبخش) و کریم اسلامی.

نیمه اول

دقیقه 2: امید عالیشاه توانست با اشتباه هاشم بیک‌زاده برای پرسپولیس موقعیت ایجاد کند که توپ به مهدی طارمی رسید و این بازیکن هم وحید امیری را در فرصت مناسبی برای گلزنی قرار داد، اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 10: محسن مسلمان با پاسی زیبا مهدی طارمی را در موقعیت خوبی قرار داد، اما مهاجم پرسپولیس نتوانست خود را به توپ برساند تا این موقعیت خوب برای سرخپوشان از دست برود.

دقیقه 17: مهدی طارمی با ورود به محوطه جریمه صبا موقعیت مناسبی داشت که حامد لک با خروج از دروازه مانع از گلزنی این بازیکن شد.

دقیقه 26: طارمی در موقعیتی تک به تک با حامد لک توپ را به سمت مخالف این دروازه‌بان زد که لک به خوبی توپ را مهار کرد و در برگشت هم ضربه مهاجم پرسپولیس راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 26: حسین ماهینی در محوطه جریمه صبا قصد باز کردن دروازه صبا را داشت که شوت او پس از برخورد به حامد لک از محوطه جریمه دور شد تا پرسپولیسی‌ها بازهم در گلزنی ناکام بمانند.

دقیقه 33: ارسال خوب وحید امیری روی دروازه صبای قم با ضربه سر مهدی طارمی همراه بود که این بار هم حامد لک مهاجم پرسپولیس را در گلزنی ناکام گذاشت.

دقیقه 36: پویا سیف پناهی به دلیل اعتراض به داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 40: فشار پرسپولیسی‌ها برای باز کردن دروازه صبا ادامه داشت تا در یک رفت و برگشت توپ پشت محوطه جریمه به حسین ماهینی برسد. مدافع راست پرسپولیسی‌ها با یک ارسال خوب مهدی طارمی را صاحب موقعیت کرد که این مهاجم پس از ناکامی در زدن ضربه آکروباتیک، توپ را از بین پاهای حامد لک تبدیل به گل کرد.

دقیقه 42: طارمی با حرکت در محوطه جریمه صبای قم یک بار دیگر می‌توانست گلزنی کند که تکل مدافعان حریف توپ را راهی کرنر کرد. کرنر پرسپولیسی‌ها نیز خطرناک ارسال شد و این بار هم صبایی‌ها موفق شدند مانع از فروپاشی دروازه تیم‌شان شوند.

نیمه دوم

دقیقه 53: بهترین موقعیت صبای قم برای به تساوی کشیدن بازی، موقعیت تک به تک رضا عنایتی با علیرضا بیرانوند بود که دروازه‌بان پرسپولیس قبل از جدی شدن این موقعیت از دروازه خارج شد و توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 60: محمد انصاری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 68: شوتی که محمد انصاری از پشت محوطه صبا روانه دروازه این تیم کرد، از بالای دروازه حامد لک به بیرون رفت.

دقیقه 73: امید عالیشاه با نفوذ در محوطه جریمه صبا در موقعیت خوبی قرار گرفت و می‌توانست با یک ضربه خوب یا صاحب توپ کردن هم‌تیمی‌های خود به تیمش برای رسیدن به گل دوم کمک کند، اما ضربه او توسط لک دفع شد.

دقیقه 76: کریم اسلامی اقدام به شوتزنی به سمت دروازه علیرضا بیرانوند کرد که توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

به گزارش تسنیم در دقیقه 87: علی علیپور در محوطه جریمه صبا سرنگون شد و اعتقاد به خطای پنالتی داشت، اما محسن ترکی دستور به ادامه بازی داد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار