کد خبر: ۴۱۴۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۸
مدیر برنامه‌های دژاگه در دوحه

مدیر برنامه‌های دژاگه برای بررسی وضعیت این بازیکن وارد قطر شد تا تکلیف نهایی کاپیتان تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران مشخص شود.

اشکان دژاگه

به‌ گزارش ‌شفاف، اشکان دژاگه یکی از با کیفیت‌ترین فوتبالیست‌های ایران است و همواره به تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران دعوت می‌شود این‌ در حالی است که که او در نیم فصل نخست هیچ تیمی نداشت.

دژاگه تا پایان فصل جاری با العربی قرارداد دارد اما  این تیم قطری نام او را در فهرست خود برای نیم فصل نخست قرار نداد. رسانه‌های قطری پیش از این تاکید کردند که سران العربی از عملکرد مصطفی سال بازیکن خارجی خود راضی نیستند و می‌خواهند دژاگه را در نیم فصل دوم جایگزین او کنند اما با وجود این که نیم فصل دوم هم شروع شده ولی باز هم خبری از حضور دژاگه در العربی نیست.

روزنامه الرای قطر تاکید کرد که مدیر برنامه‌های دژاگه در قطر به سر می‌برد تا وضعیت این بازیکن را نهایی کند. این روزنامه قطری نوشت که فهرست العربی پر است و دژاگه تنها در صورت می‌تواند این تیم را در نیم فصل دوم همراهی کند که یک بازیکن از العربی به تیم دیگری فروخته و یا قراردادش لغو شود که این اتفاق تا الان نیفتاده است.

به‌ گزارش شفاف، خبرهایی درباره علاقه باشگاه پرسپولیس به جذب دژاگه به گوش می‌رسید اما با پیوستن رفیعی به سرخ پوشان و حضور نریمان جهان این انتقال منتفی شد.

منبع: ایسنا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: