کد خبر: ۴۱۴۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۰

به نظر می‌رسد سرمربی تیم کشتی فرنگی درحالی از المپین‌ها دعوت کرده تا فشار عدم نتیجه‌گیری در جام جهانی را تا حدودی کاهش دهد.

آخرین تمرین تیم کشتی فرنگی بیمه رازی قبل از اعزام به لیگ جهانی
 
به گزارش شفاف، در شرایطی که صبح امروز (چهارشنبه) سایت فدراسیون کشتی، اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان را اعلام کرد و نام 4 فرنگی‌کار المپیکی هم در بین دعوت‌شدگان به چشم می‌خورد اما گفته می‌شود که به جز سعید عبدولی، سایر فرنگی‌کاران المپیکی به هیچ عنوان راهی اردوهای تیم ملی نخواهند شد.

البته طی هفته‌های گذشته، علی اشکانی تلاش زیادی انجام داده تا از طریق رایزنی با نفراتی مثل قاسم رضایی و حتی امید نوروزی، نظر آنها را برای حضور در اردوها جلب کند اما در این راه ناکام مانده است. در حال حاضر حتی حضور سعید عبدولی هم در اردوها کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد.

حمید سوریان نیز به صورت تلویحی از دنیای کشتی، خداحافظی و اعلام کرده فعلاً قصد استراحت دارد. امید نوروزی نیز تأکید کرده که حدود یک سال استراحت می‌کند. قاسم رضایی هم گویا قصد دارد تمریناتش را در آمل پشت سر بگذارد و او هم پای به خانه کشتی نخواهد گذاشت.

سعید عبدولی، دیگر فرنگی‌کار مدال‌آور المپیکی که در بحبوبه اردوهای پیش از المپیک هم با اکراه به اردوهای تیم ملی رفت، کمی بعید به نظر می‌رسد که قصد داشته باشد راهی خانه کشتی شود.

بدین ترتیب علی اشکانی، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی مانند انتخاب دستیارانش که با جواب منفی تعداد زیادی از پیشکسوتان کشتی و کشتی‌گیران سابق مواجه شده بود، با «نه» قاطع مدال‌آوران المپیکی روبرو شده و به نظر می‌رسد دعوت از المپین‌ها تنها به این دلیل است که فشار عدم نتیجه‌گیری در جام جهانی را تا حدودی کاهش دهد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: