کد خبر: ۴۱۵۶۲۸
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳

محمد عطریانفر، عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به انتخابات پیش‌رو در نظر گرفتن نامزد پوششی برای روحانی را هوشیاری جریان اصلاحات عنوان و اظهار کرد: نجفی و جهانگیری بهترین گزینه‌ها برای ایفای این نقش هستند.

جایگزین های پوششیِ روحانی در انتخابات
به گزارش شفاف، محمد عطریانفر، عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی با اشاره به انتخابات پیش‌رو در نظر گرفتن نامزد پوششی برای روحانی را هوشیاری جریان اصلاحات عنوان و اظهار کرد: نجفی و جهانگیری بهترین گزینه‌ها برای ایفای این نقش هستند.

عطریانفر ادامه داد: اگر بخواهیم ارزیابی واقع‌بینانه و قابل‌دسترس پیدا کنیم، افرادی مناسب‌تر از جهانگیری و نجفی نخواهیم داشت؛ چراکه این دو بزرگوار هر دو این صلاحیت و کفایت را دارند، اما آقای جهانگیری به اعتبار اینکه در موقعیت معاون اول و در مسائل به روز است و ماموریت‌های بسیار مهمی را از طریق دولت دنبال می‌کند حتی نسبت به آقای نجفی در اولویت قرار می‌گیرد.
 
عضو ارشد حزب کارگزاران سازندگی تصریح کرد: البته بنده شخصا از علاقه‌مندان و مدافعان آقای نجفی هم هستم، او دچار یک بیماری قلبی است که حتی برای وزارت و معاونت ریاست‌جمهوری هم پزشک معالج او را از قبول مسوولیت بازداشت. از این رو ما آقای جهانگیری را تقدم می‌بخشیم.
 
وی افزود: در رابطه با آقای عارف هم باید بگویم که او ماموریت بسیار مهمی دارد و حیف و جفا است که بخواهد مجلس را رها کرده و به این اصل بیاید، چنین وضعیتی را برای آقای عارف متصور نیستیم و به احتمال زیاد خود او هم روی این مساله تمرکز و توجهی ندارد و علاقه‌مند است که همین ماموریت را به‌عنوان رئیس فراکسیون اصلاح‌طلبان و معتدلین مجلس ادامه دهد.

منبع: فارس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: