کد خبر: ۴۱۷۹۵۰
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
نماینده مردم اسلام آباد غرب در گفت و گو با «شفاف»:

فلاحت پیشه گفت: بدون شک آقای روحانی کارنامه چهار ساله ای از عملکرد خود ارائه خواهد داد و رقبای ایشان هم برنامه چهار ساله آینده شان را مطرح می کنند و در نهایت این رای مردم است که تعیین کننده خواهد بود.

گزینه مردم در انتخابات پیش رو کارآمدی است/ جریان های انحرافی مشغول کارند
سرویس سیاسی شفاف: انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم روز به روز نزدیک تر می شود و همین امر تنور انتخابات را داغ تر کرده است. هر چند هنوز اصولگرایان کاندیدای نهایی خود را اعلام نکرده اند اما رایزنی ها در این خصوص ادامه دارد و انها در حال شناساسیی نقطه ضعف های حریفی هستند که ممکن است حسن روحانی باشد. شایعات در خصوص کاندیداتوری حسن روحانی زیاد است و هر چند وزیر بهداشت اعلام کرده او در انتخابات 96 شرکت می کند اما  مساله رد صلاحیت او و حمایت اصلاح طلبان از وی حل نشده باقی مانده است با این حال دکتر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده اصولگرای مردم اسلام آباد غرب به شفاف گفته: من معتقدم پیروز انتخابات کارنامه یا برنامه ای است که مبتنی بر کارآمدی باشد و انتخابات آینده بر اساس نوع نوع نگاهی که مردم به اصل کارآمدی دارند مورد ارزیابی قرار می گیرد، چه کسانی که کارنامه دارند مانند دکتر روحانی و چه کسانی که برنامه دارند و آن را برای آینده ارائه می دهند. 

دکتر حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب در گفت و گو با خبرنگار سیاسی شفاف با بیان اینکه مساله رد صلاحیت دکتر روحانی برای برخی افراد یک بازار گرمی و برای برخی دیگر طرح مباحث انحرافی سیاسی در آستانه فضای انتخاباتی در کشور محسوب می شود گفت: دلیلی برای رد صلاحیت دکتر روحانی وجود ندارد و در حال حاضر نیز ایشان رئیس جمهور کشور است.

 وی با بیان اینکه گروهی به دنبال بازار گرمی سیاسی هستند و تلاش می کنند به جای ارزیابی حوزه کارآمدی انتخابات، جنبه های تبلیغاتی و سیاسی و رسانه ای آن را دنبال کنند اظهار داشت: در هر حال این حق مردم یک کشور است که در فضای انتخاباتی بر اساس میزان کارآمدی دولت و رئیس جمهور کنونی و البته برنامه های رقبای آنها رای خود را به صندوق اندازند.

فلاجت پیشه افزود: بدون شک آقای روحانی کارنامه چهار ساله ای از عملکرد خود ارائه خواهد داد و رقبای ایشان هم برنامه چهار ساله آینده  شان را مطرح و نقدی را از کارنامه دکتر روحانی ارائه خواهند کرد و در نهایت این رای مردم است که تعیین کننده خواهد بود.

وی ادامه داد: دسته دوم نیز کسانی هستند  که مسائل را به صورت انحرافی مطرح می کنند، اینها کسانی هستند که با اصل نظام سیاسی جمهوری اسلامی و انتخابات در ایران مشکل دارند، انتخاباتی که بیمه کننده دموکراسی است ، تقویت کننده مولفه های امنیت ملی کشور نیز محسوب می شود. 

 نماینده مردم اسلام آباد غرب ضمن تاکید بر لزوم برگزاری انتخابات در بهترین شرایط تصریح کرد: در این شرایط موضوعات چالشی مثل مساله رد صلاحیت دکتر روحانی موضوع انحراف از دموکراسی به شمار می رود و من معتقدم آنچه در نهایت شکل خواهد گرفت یک فضای رقابتی سالم است چون مردم ایران در شرایط حساسی در منطقه دارند و شرایط کشور را درک کرده و بر همین اساس نیز عمل خواهند کرد.

وی تاکید کرد: من معتقدم پیروز انتخابات کارنامه یا برنامه ای است که مبتنی بر کارآمدی باشد و انتخابات آینده بر اساس نوع نگاهی که مردم به اصل کارآمدی دارند مورد ارزیابی قرار می گیرد چه کسانی که کارنامه دارند مانند دکتر روحانی و چه کسانی که برنامه دارند و آن را برای آینده ارائه می دهند. 

فلاحت پیشه خاطرنشان کرد: نیازهای فعلی مردم ما در حال حاضر نیازهای سیاسی نیستند بلکه نیاز مردم ما نیازهای اقتصادی و البته مدیریت جامعه است که مرتبط با موضوع اقتصادی است، مسائلی مثل بیکاری، آینده شغلی و آینده شرایط توسعه ای در حوزه مناطق باعث می شود که اصل را بر کارآمدی در آینده قرار می دهند.

وی افزود: من معتقدم دولت آقای روحانی در یک ساله آخر دولتش مقداری جدی تر این موضوع را مورد توجه قرار داده و جنب و جوشی را که ما در وزارت خانه ها میان وزرای دولت می بینیم و سفرها و رفع مشکلاتی که بعضا مسئولان وزارتخانه ها در استان ها انجام می دهند نشان از آن دارد که دولت هم می داند که فضای انتخابات آینده فضای مبتنی بر کارآمدی است و البته بی شک اصولگرایان با توجه به نقطه ضعف اقتصادی روحانی وارد عمل خواهند شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: