کد خبر: ۴۲۱۴۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۳
میرشمسی:
سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران عنوان کرد ایران با شایستگی توانست به عنوان قهرمانی رسید.
میرشمسی

به گزارش شفاف، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران توانست با برتری 7 بر 2 برابر امارات به عنوان قهرمانی رقابت‌های قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا در کشور مالزی دست یابد و جواز حضور در رقابت های باهاما را به دست بیاورد.

محمدحسین میرشمسی سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران بعد از قهرمانی با ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا گفت: ما کاملا برای این دیدار آماده بودیم و می‌دانستیم چطور باید امارات را شکست دهیم. این در حالی بود که حریف خسته بود چرا که یک دیدار سخت در مرحله قبل برابر لبنان داشت. من فکر می کنم برتری عمده ما نسبت به حریف آمادگی فیزیکی و بدنی ما مسبت به اماراتی ها بود که باعث شد فینال راحتی داشته باشیم. سخت ترین بازی ما در این رقابت‌ها برابر ژاپن بود که توانستیم در مرحله قبل با برتری آن را به ایان برسانیم. برابر امارات هم از نظر تاکتیکی و هم از نظر تکنیکی تیم برتر زمین بودیم و با شایستگی به هدف خودمان رسیدیم.

سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در پایان گفت: خوشحالیم که تیم هایی چون ژاپن و امارات هم نمایندگان آسیا در رقابت‌های قهرمانی آسیا هستند و امیدواریم که بتوانیم با نتایج خوب در رقابت های قهرمانی آسیا، نمایندگان خوبی برای قاره آسیا باشیم.

 
منبع: ایسنا
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر