کد خبر: ۴۲۱۹۴۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم خلاف میل مردم کاری انجام دهیم، چرا که بسیج خودش از مردم و در میان مردم است.

به گزارششفاف، رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم خلاف میل مردم کاری انجام دهیم، چرا که بسیج خودش از مردم و در میان مردم است.


 سردار غلامحسین غیب‌پرور طی سخنانی در مراسم افتتاحیه پروژه کاشت ۴ هزار هکتار نهال در  کانون ریزگردهای خوزستان، با اشاره به خدمات مردم خوزستان به نظام اسلامی تأکید کرد: خدمت به مردم خوزستان مایه افتخار و توفیق بسیج است.

وی با اشاره به مناطق بیابانی خوزستان گفت: ۳۴۰ هزار هکتار از ۱۲۷۰هزار هکتار منطقه بیابانی خوزستان بحرانی است که طبیعتا یاری مردم این استان نیازمند عزم ملی است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین عزم ملی را نیازمند اقدام بسیجی و روحیه جهادی دانست و تصریح کرد: همه ایران به خوزستان قهرمان مدیون است و بسیج هیچگاه مردم خوزستان را تنها نخواهد گذاشت که مردمانش نجیب، شریف و مهمان‌نواز هستند.

وی با اشاره به مشکلات به وجود آمده برای استان خوزستان تاکید کرد: اقدام امروز بسیج در مدد به دولت و نصرت و یاری مردم کاری کوچک و آغازی است برای اقدام‌هایی بزرگتر.

غیب‌پرور به امضای تفاهم‌نامه‌ای با جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: مقرر است در سال جاری ۴۵۰ هزار هکتار آبخیزداری و ۵۰ هزار هکتار بیابان زدایی به همت بسیجیان در کشور صورت پذیرد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج، تاکید کرد: ما به هیچ‌وجه نمی‌خواهیم خلاف میل مردم کاری انجام دهیم، چرا که بسیج خودش از مردم و در میان مردم است.

 وی ۴ هزار هکتار نهال‌کاری را مرحله نخست فعالیت بسیجیان اعلام کرد و گفت: اگر دولت آماده باشد، برای سال ۹۶ آماده نهال‌کاری در ۳۰هزار هکتار از بیابان‌های خوزستان هستیم که یقینا باید تمهیدات آن از سوی دولت تامین و پشتیبانی شود.

وی خطاب به مردم خوزستان، گفت: ما شرمنده مردم زحمت‌کش این استان هستیم که در طول انقلاب مجاهدت‌های ارزشمندی انجام دادند و ما باید با تمام قوا یاری‌شان کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان اظهار کرد: قطعاً مبارزه با ریزگردها فقط کاشت نهال نیست و ریختن سنگ‌ریزه و اقدامات متعدد دیگری که با محیط زیست سازگاری دارد باید اجرا شود.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر