کد خبر: ۴۲۷۵۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۷
شرکت نت‌فلیمس خبر از ساخت یک مجموعه‌ی تلویزیونی بر اساس مجموعه رمان‌های «ویچر» (The Witcher) داده است. رمان‌های ویچر نوشته‌ی «آندری ساپکوسکی» (Andrzej Sapkowski) هستند، با این حال، به جای این کتاب‌ها، مجموعه‌ی ویچر بیشتر با بازی‌های‌اش شناخته می‌شود.

به گزارششفاف، شرکت نت‌فلیمس خبر از ساخت یک مجموعه‌ی تلویزیونی بر اساس مجموعه رمان‌های «ویچر» (The Witcher) داده است. رمان‌های ویچر نوشته‌ی «آندری ساپکوسکی» (Andrzej Sapkowski) هستند، با این حال، به جای این کتاب‌ها، مجموعه‌ی ویچر بیشتر با بازی‌های‌اش شناخته می‌شود.


مجموعه‌ی سریالی Witcher ساخته می‌شود 
 
سریالی که قرار است نت‌فلیکس بسازد، بر اساس کتاب‌ها و داستان‌های کوتاه هشت قسمتی ویچر ساخته خواهند شد؛ منابعی که استودیوی بازی‌سازی CD Projekt RED برای ساخت بازی‌های خود از آن استفاده کرده است.

«اریک بارمک»، معاون بخش مجموعه‌های سریالی نت‌فلیکس، درباره‌ی این خبر گفته است: "آندری ساپکوسکی دنیایی بسیار غنی و خاطره‌انگیز خلق کرده است؛ دنیایی که در عین جادویی بودن، برای همه‌ی ما آشنا به نظر می‌رسد.”

خالق مجموعه‌ی ویچر هم از این اتفاق بسیار خوشحال است. ساپکوسکی گفته است: "از اینکه نت‌فلیکس می‌خواهد اقتباسی از قصه‌های من بسازد، بسیار هیجان‌زده هستم؛ اقتباسی که به منبع و موضوعاتی که من در سی سال خلق کرده‌ام، وفادار خواهد بود.”

ساپکوسکی ادامه داده: "از کاری که قرار است با هم انجام دهیم، خوشحال هستم. و هم‌چنین تیمی که قرار است به این شخصیت‌ها جان دهد.”

استودیوی Platige Image قرار است سریال ویچر را برای نت‌فلیکس بسازد. این استودیوی فیلم‌سازی، پیش از این تبلیغ‌های تلویزیونی بازی ویچر و تیزرها و انیمیشن‌های افتتاحیه‌ی این بازی‌ها را ساخته بود. ساخت تیزر بازی Cyberpunk 2077 هم توسط استودیوی Platige Image صورت گرفته بود.

قرار است آندری ساپکوسکی به عنوان مشاور در مراحل ساخت سریال حضور داشته باشد. استودیوی بازی‌سازی CD Projekt RED ظاهرا هیچ نقشی در ساخت این سریال ندارد.
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر