کد خبر: ۴۳۴۶۳۸
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۲
دوران نوجوانی دوران سختی است به خصوص برای وینسیوس ساردی که بدون پا متولد شد. اما شش سال پیش این جوان برزیلی ۲۱ ساله راهی برای پذیرش معلولیت خود یافت.
به گزارش شفاف، دوران نوجوانی دوران سختی است به خصوص برای وینسیوس ساردی که بدون پا متولد شد. اما شش سال پیش این جوان برزیلی ۲۱ ساله راهی برای پذیرش معلولیت خود یافت. او همیشه عاشق اسکیت بورد بود و فیلم ها، عکس‌ها و مجلات آن را می‌دید. روزی در تلویزیون کسی را دید که مثل او بدون پا اسکیت می‌کند و این زندگی ساردی را تغییر داد. چرا که اگر او می‌توانست پس چرا ساردی نتواند؟

ساردی با یک ناهنجاری مادرزادی متولد شد، به این شکل که قسمت پایین پاهای او هرگز به طور کامل رشد نکرد. بااین حال او بااستفاده از پاهای پروتزی هرچند به سختی، اما راه می‌رود. اما این چیزی نیست که بر زندگی او تاثیر منفی بگذارد. او همیشه در مورد پروتزهایش خجالت می‌کشید. مانع بزرگی که در زندگیش داشت این بود که پروتزی بودن پاهایش آشکار شود و نمی‌توانست این موضوع را بپذیرد. اما اسکیت بورد زندگی او را تغییر داد.

او با پروتزهای ساده اش که برای ورزش طراحی نشده بودند اسکیت بورد را آغاز کرد که منجر به شکستن یکی از آن‌ها شد. او که پولی برای خرید دوباره نداشت تصمیم گرفت بدون آن‌ها ادامه دهد. ساردی به همه نشان دادن که خواستن توانستن است. او در مسابقات جهانی عملکرد فوق العاده‌ای داشته و نشان داده که ما محدودیت نداریم. وقتی چیزی را بخواهید و زندگی خود را صرف آن کنید، آن را به دست می‌آورید. او آرزوی تبدیل شدن به یک اسکیت باز حرفه‌ای را دارد و هرروز برای آن تمرین می‌کند. ساردی بزرگترین دستاورد خود را از بین رفتن خجالتش می‌داند و اینکه می‌تواند خودش را همانی که هست به دنیا نشان دهد. دنیا بزرگتر از محدودیت هایی است که در جسمتان دارید.
 
اسکیت بازی که پا ندارد 
 
اسکیت بازی که پا ندارد 
 
اسکیت بازی که پا ندارد 
 
اسکیت بازی که پا ندارد 
 
اسکیت بازی که پا ندارد 
 
اسکیت بازی که پا ندارد 
منبع: برترینها
مطالب مرتبط
برچسب ها: شفاف ، سرگرمی ، اسکیت
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر:
چند رسانه ای صفحه خبر