کد خبر: ۴۳۵۴۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۱
حسین کعبی در گفت و گو با شفاف:

بازیکن سپیدرود رشت معتقد است اگر مشکلات مالی گریبان گیر آنها نشود، در لیگ هفدهم رتبه تک رقمی خواهند داشت.حسین کعبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی شفاف، با اشاره به وضعیت سپیدرود رشت اظهار داشت: کادر فنی و مدیریت باشگاه سعی کردند، در اولین حضور لیگ برتری خود، با همه شرایط و مشکلات پیش رو، بازیکنانی بگیرند که بتوانند به تیم کمک کنند.

وی افزود: خوشبختانه ما بعد از دو اردوی کردان و تهران، وضعیت خیلی خوبی سپری کردیم. هر بازی تدارکاتی که داشتیم، توانستیم با این که بدن ها در شرایط بدنسازی و سنگین بوده، نتیجه هم بگیریم. این بازی های تدارکاتی همراه با نتیجه به تیم قوت قلب می دهد.

بازیکن باتجربه سپیدرود ادامه داد: با حضور بازیکنان باتجربه در کنار جوان ها ترکیب خوبی ایجاد شده است و مصمم هستیم تا در لیگ برتر به نتایج خوبی برسیم. همه تیم ها مشکلات مالی دارند و تنها 5، 6 تیم شاید بدون مشکل توانستند بازیکنان خوبی طبق خواسته مربی جذب کنند.

کعبی گفت: لیگ خوبی در انتظار فوتبال ایران است و تقریبا همه بازیکنان خوب پخش شدند. از الان هم نمی توان مدعیان را جدا کرد چون همه تیم ها قلدر هستند و دنبال نتیجه اند. ما هم در لیگ برتر دنبال بهترین نتایج هستیم. تیم خوبی داریم و اگر مشکلات مالی گریبان گیر ما نشود، می توانیم در بالاهای جدول قرار بگیریم.

وی ادامه داد: هدف تیم ما نتیجه گرفتن و انجام فوتبال خوب است. دیدید که 2 سال قبل استقلال خوزستان بدون مهره سرشناس قهرمان شد. در فوتبال همه چیز امکان دارد. ما مربیان و بازیکنانی داریم که مردم از آنها انتظار دارند. تماشاگران سپیدرود بی نظیرند و بعد از 50 سال حضور در سطح اول فوتبال، دوست دارند تیم نتیجه بگیرد.

بازیکن سپیدرود افزود: یقین بدانید که تیم ما آسانسور لیگ هفدهم نخواهد بود. انگیزه زیادی داریم و با حمایت مردم و هواداران می توانیم بدرخشیم. این تیم قدیمی و ریشه دار است و مطمئن باشید، سقوط نمی کند. تیم هایی که بعد از صعود، مجدد سقوط کردند، مدیر و مربیان قوی نداشتند یا با دلال ها کار کردند. متاسفانه دلال ها در فوتبال ما جولان می دهند. این اتفاق در سپیدرود نیفتاده و تیم ما نتیجه خواهد گرفت.

کعبی با اشاره به مشکلات مالی سپیدرود گفت: به هرحال این دغدغه اکثر تیم های ایرانی است. ما تا الان پولی نگرفتیم. خودم به عنوان بازیکن باتجربه و حرفه ای دنبال بازی کردن و تمرین کردنم. هر وقت به دیگر بازیکنان پول بدهند، من نیزخواهم گرفت. نگران این مسائل نیستم و امیدوارم که امسال اتفاقات خوبی را به همراه تیم سپیدرود در لیگ برتر رقم  بزنیم.

گفت و گو: سید مجتبی سیدی
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار