کد خبر: ۴۳۶۳۶۱
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۹

رسانه‌های چینی همچنان به معجزه امیدوارند و می گویند اگر تیم‌ ‌ملی ایران بتواند دو بازی پایانی و تشریفاتی اش را با پیروزی پشت سر بگذارد، شانس صعود چین به جام جهانی را افزایش می دهد.

به‌ گزارش ‌شفاف و ‌به نقل از اسپورت چین، تیم‌ ‌ملی فوتبال چین شانس ناچیزی برای صعود به جام جهانی دارد. با این حال آنها هنوز دست از تلاش بر نداشته‌اند. می‌توان این برداشت را داشت که سرنوشت صعود پرجمعیت‌ترین کشور جهان در اختیار مردان کارلوس کی‌روش است.

چینی‌ها دست بدامن کی‌روش؛لطفاکره راببرید!

چین در صورتی به جام جهانی صعود خواهد کرد که ایران هر دو بازی خود را پیروز شود و چین بتواند دو بازی پایانی خود را با برد به پایان برساند. به همین خاطر روزنامه‌ اسپورت چین نوشت: متاسفانه آن طور که شنیده شده است، کارلوس کی‌روش قصد دارد با تیم دوم خود در دو بازی پایانی شرکت کند و این خبری ناگوار برای فوتبال چین است، چون در این صورت اگر ایران در دو بازی خود پیروز نشود، دیگر باید با جام جهانی وداع کرد که البته خود فوتبال چین مسئول این شکست خواهد بود نه سرمربی‌ای که می‌خواهد تیم مورد نظرش را به زمین بفرستد. تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران باید بعد از بازی با کره جنوبی در خانه به مصاف سوریه برود
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: