کد خبر: ۴۳۶۷۳۸
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۰

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می‌گوید که مسئولان باشگاه نفت تهران اخطارها برای دریافت مجوز بازی خریدهای جدید خود را جدی نگرفته‌اند.

به گزارش شفاف، فریبرز محمودزاده در خصوص اینکه باشگاه نفت تهران و استقلال مجوز ثبت موقت یک هفته‌ای برای بازیکنان جدید خود را دریافت کرده بودند و آیا برای هفته جدید اقدامی کرده‌اند یا نه، گفت: در این زمینه همه تیم‌ها مشکل خود را حل کرده و فقط نفت تهران و استقلال مجوز موقت یک هفته‌ای و پرسپولیس مجوز موقت چهار هفته‌ای دریافت کرده بودند.

وی افزود: در هفته جدید استقلالی‌ها مراحل زیادی از کار را در کمیته انضباطی پیش برده‌اند و طبق اخباری که من دارم، امروز مراحل پایانی را دنبال می‌کنند تا بتوانند مجوز بازی خریدهای جدید خود را از دبیرکل فدراسیون فوتبال دریافت کنند. این در حالی است که نفتی‌ها تا این لحظه هیچ اقدامی نکرده‌اند و برخلاف استقلال که اخطارها را جدی گرفت، نفتی‌ها اخطارهای ما را جدی نگرفتند.

رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ عنوان کرد: در حوزه نقل و انتقالات مجوز بازیکنان جدید نفت به صورت موقت صادر شده بود و اگر آنها از دبیر کل مجوز جدید نگیرند، مجوز بازی خریدهای جدیدشان صادر نمی‌شود. نفتی‌ها برای بازی هفته دوم باید اخطارها را جدی بگیرند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: