کد خبر: ۴۳۸۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
در ابتدای جلسه علنی مجلس صورت گرفت؛

رئیس مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از پایداری و مجاهدت های آزادگان دوران دفاع مقدس لوح های تقدیری را به نمایندگان آزاده مجلس تقدیم کرد.

به گزارش شفاف، در ابتدای جلسه علنی روز پنجشنبه مجلس شورای اسلامی علی لاریجانی رئیس مجلس سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی را تبریک گفت.

وی اظهار داشت:آزادگان سرافراز در دو جبهه جنگیدند؛ ابتدا با رژیم بعثی جنگیدند و بعد در زندان های صدام پایداری کردند، مردم قدردان این مجاهدت ها هستند.

لاریجانی ادامه داد: پایداری این عزیزان در آن دوران باعث از بین رفتن رژیم صدام شد. مردم ایران قدردان مجاهدت های این عزیزان هستند

رئیس مجلس همچنین از مرحوم ابوترابی یادی کرد و گفت: مرحوم ابوترابی در دوران اسارت در پایداری و روحیه دادن به عزیزان آزاده نقش مهمی داشت.

وی ادامه داد: برای مجلس شورای اسلامی هم افتخار است که برخی از همکاران ما جزو آزادگان هستند، این نمایندگان سال ها در اسارت بودند و میدان مبارزه را تجربه کردند و امروز نیز در خدمت نظام اسلامی هستند.

به گزارش مهر در ادامه جلسه رئیس مجلس شورای اسلامی لوح های تقدیری را به محمد دهقان نماینده چناران، خجسته نماینده همدان، یحیی کمالی پور نماینده جیرفت و حسن نوروزی نماینده رباط کریم اهدا کرد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار