کد خبر: ۴۳۸۶۳۴
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۶

امروزه شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون موجودات فضایی شکل جدیدی را به خود گرفته و هر چند وقت یک بار با انتشار تصویر، ویدیو و یا حتی یک خبر کوتاه، سر و صدای بسیاری در میان مخالفان و طرفداران این نظریه به راه می‌افتد.

به گزارش شفاف، اگر موجودات فرازمینی واقعیت داشته و هم اکنون در حال بازدید از زمین باشند چه پیغانی برای آنها دارید؟ شاید بهترین پیغام برای موجودات فضایی این باشد : لطفا ما را نخورید!

امروزه شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون موجودات فضایی شکل جدیدی را به خود گرفته و هر چند وقت یک بار با انتشار تصویر، ویدیو و یا حتی یک خبر کوتاه، سر و صدای بسیاری در میان مخالفان و طرفداران این نظریه به راه می‌افتد. اما آیا موجودات فضایی وجود داشته و از ما زمینیان ملاقات می‌کنند؟ این سوالی‌ست که با وجود اخبار و شایعات بسیار، هنوز نمی‌توان پاسخی قطعی را برای آن ارائه کرد. اگر این فرصت را داشتید که یک پیغام برای موجودات فضایی ارسال کنید، چه خواسته‌هایی را مطرح می‌کردید؟

نظریه‌پردازان توطئه بر این باورند که موجودات فضایی بارها از زمین بازدید کرده و حتی برخی از تکنولوژی‌های خود را نیز در اختیار ما قرار داده‌اند؛ اما سیاست‌های برخی از کشورها و یا مقام‌های بلند مرتبه ایجاب می‌کند که همچنان بر روی این مسئله سرپوش بگذارند. در صورتی که موجودات فضایی واقعیت داشته باشند، شناخت توانایی‌ها و ابزارهای آنان برای ما کاری بسیار دشوار و پیچیده خواهد بود. اما به هر نحو یک پیام همگانی برای بیگانگان تهیه شده است که در برخی رسانه‌های خبری آن را با عنوان پیغام برای موجودات فضایی نام‌گذاری کرده‌اند.

متن پیغام برای موجودات فضایی

یوفوها و موجودات فضایی عزیز (!)

شما آن‌طور که فکر می‌کنید، مرموز و مخفی نیستید! فیلم‌های مربوط به مانور سفینه‌های شما را در انواع رسانه‌های اینترنتی قابل مشاهده است. ما از وجود شما باخبر هستیم، از این جهت یک متن جامع را تحت عنوان پیغام برای موجودات فضایی از سوی مردمان زمینی آماده کرده‌ایم که در زیر می‌خوانید:

1- لطفا بی حرکت بایستید!

پیغام برای موجودات فضایی؛ لطفا ما را نخورید!

تکنولوژی دوربین‌های ما در زمین با سرعتی باورنکردنی در حال پیشرفت است. اما با وجود این فناوری‌های پیشرفته در انواع دوربین‌های حرفه‌ای، هنوز موفق نشده‌ایم یک تصویر و یا ویدیوی با کیفیت و معقول را از سفینه‌های شما به ثبت برسانیم. البته ما می‌توانیم به آسانی از پرواز هواپیما و یا ایستگاه فضایی بین‌المللی هم عکس‌برداری کنیم، اما به نظر می‌رسد که بنابر دلایلی هنوز قادر به ثبت یک ویدیوی واضح از بشقاب پرنده های شما نیستیم. از این جهت ما ساکنین زمین از شما تقاضا می‌کنیم که در صورت امکان، بشقاب پرنده های خود را در ارتفاعی کمتر و در محیط‌هایی با شرایط روشنایی مناسب‌تر به پرواز درآورید تا بتوان تصاویر و فیلم‌هایی باکیفیت را از آنان به ثبت رساند.
 


2- سفینه‌های خود را بر سطح زمین فرود آورده و با زمینیان سلام و احوال‌پرسی کنید!

پیغام برای موجودات فضایی؛ لطفا ما را نخورید!

اینکه شما هنوز علاقه‌ای به معرفی رسمی خودتان ندارید، تقریبا برای ما قابل درک است؛ چرا که انسان‌ها موجودات عجیب و غریبی هستند و ما به کشتن چیزهایی که نمی‌شناسیم گرایش داریم، اما انسان‌ها تا این اندازه هم خطرناک نیستند! از این جهت به شما پیشنهاد می‌کنیم که سفینه‌های خود را در محلی نزدیک به نیومزیکو و در شهر رازول فرود آورید. این درست همان مکانی‌ست که برای اولین بار، شایعات و گمانه‌زنی‌ها پیرامون وجود گونه‌های بیگانه از سوی ما قوت گرفت و تصاویر و گزارش‌های بسیاری پیرامون این مطلب منتشر شد.

توصیه ما این است که در جشنوار یوفوی سال جاری شرکت کرده و با زمینیان همانند دوست‌های قدیمی رفتار کنیم. حتی می‌توانیم به شما تی‌شرت‌ها و عینک‌های بیگانگان را هدیه کنیم و با هم عکس‌های یادگاری بگیریم. تصور کنید که با ثبت این تصاویر، می‌توانید آن‌ها را بعد از بازگشت به سیاره خودتان، به دوستان و یا اعضای خانواده نشان دهید!
 


3- مجموعه تلویزیونی پیشتازان فضا را تماشا کنید!

پیغام برای موجودات فضایی؛ لطفا ما را نخورید!

شما در برقراری ارتباط با ما انسان‌ها تردید دارید و شاید علت این مسئله نیز خود ما هستیم. سری فیلم‌های بیگانه (Alien) و روز استقلال (Independence Day) تصورات پیشین ما از گونه‌های موجودات فضایی هستند و ممکن است این تولیدات قدیمی باعث شود که شما در دوستی با ما تردید پیدا کنید. از این جهت به شما پیشنهاد میی‌کنیم تولیدات دیگری همچون پیشتازان فضا (Star Trek) را از دست ندهید! ما زمینیان علاقه‌مند هستیم که فدراسیون جهانی سیارات (United Federation of Planets) را با همکاری شما در کهکشان احداث کنیم و پیمان‌نامه‌های بسیار خوبی را نیز برای آن در نظر داریم. تصور ما بر این است که شما نیز از چنین برنامه‌ای استقبال خواهید کرد، از طرفی این اطمینان را به شما می‌دهیم که هیچ شخصی در زمین شما را به علت شکل و شمایل ظاهری‌تان مورد قضاوت قرار ندهد.
 


4- به هنرنمایی خود در مریخ ادامه دهید!

پیغام برای موجودات فضایی؛ لطفا ما را نخورید!

ما حتی از حضور شما بر روی مریخ با خبر هستیم؛ چرا که مریخ‌نوردهای ما تاکنون تصاویر متعددی از آثار هنری و سنگ‌تراشی‌های شما به زمین مخابره کرده‌اند. تلاش‌های شما در مریخ تحسین‌برانگیز هستند؛ اما پیشنهاد می‌کنیم در این فعالیت‌ها دقت بیشتری به خرج داده و تمدن خود را با جزئیات بیشتری به تصویر بکشانید تا لازم نباشد جزئیات مختلف را خودمان حدس بزنیم. تصاویری که از مریخ به دست ما رسیده، بعضا نشانه‌هایی از حضور شما بر روی این سیاره را دارا هستند و از طرفی برخی دیگر از آنان نمونه‌هایی معمولی از این سنگ‌ها هستند. از این جهت تشخیص دادن آنان کار دشوار و پیچیده‌ای است.

پیشنهاد می‌کنیم بر روی آثار خود، امضای مخصوص‌تان را نیز ثبت کنید و حتی در صورت تمایل، ما زمینی‌ها حاضر هستیم این تلاش‌های هنری را به کمک مریخ‌نوردهایمان از شما خریداری کنیم.
 


5- لطفا ما را نخورید!

پیغام برای موجودات فضایی؛ لطفا ما را نخورید!

روزانه بسیاری از زمینیان گزارش می‌دهند که هر حال قدم زدن در سطح شهرها بوده و متوجه حضور سفینه‌های شما در آسمان شده‌اند. بسیاری می‌ترسند که مبادا شما در حال برنامه‌ریزی برای خوردن و یا به خدمت گرفتن آنان باشید! ما یک درخواست جامع و نهایی داریم: لطفا ما را نخورید! همچنین تقاضا می‌کنیم که از بردن انسان به باغ‌ وحش‌های سیارات بیگانه و یا از انجام آزمایش بر روی نژاد انسان صرف‌نظر کنید!
 
 
منبع: وب سایت گجت نیوز
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: