کد خبر: ۴۳۹۳۴۷
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶

معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای دختران تحصیل کرده در مراکز دانشگاهی برنامه ویژه ای طراحی کرده و به زودی آن را اجرایی می کند.

به گزارش شفاف، معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده گفت: دولت دوازدهم به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای دختران تحصیل کرده در مراکز دانشگاهی برنامه ویژه ای طراحی کرده و به زودی آن را اجرایی می کند.

 معصومه ابتکار شامگاه شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه دستاوردهای دولت در ورامین در جمع خبرنگاران گفت: دولت بر اساس قانون اساسی و اعتقاد عملی به برخورداری بانوان از امکانات برابر جامعه ، برنامه های ویژه ای طراحی کرده که در این طرح ، دختران تحصیل کرده در اولویت توجه قرار دارند.
 
وی افزود: دولت در ادامه فعالیت چهار سال قبل در دوره یازدهم ، به منظور حمایت از فعالیت های اقتصادی ، تسهیلات ویژه ای درنظر گرفته و سیاست های مناسبی درحمایت از صنایع و تولید در نظر گرفته است.
 
ابتکار افزود: در حمایت از بخش تولید و صنعت ، بانوان از توجه ویژه تری برخوردار شده اند که این امر می تواند در توانمند سازی این قشر عظیم در جامعه نقش به سزایی ایفا کند.
 
وی تصریح کرد: حمایت دولت و ارائه تسهیلات ویژه به حوزه صنعت و تولید در راستای کارآفرینی و رونق بنگاه های موثر در تولید و شکوفایی اقتصاد زنان و خانواده ها صورت می گیرد و یقینا می تواند کارکردهای بانوان در اقتصاد را ارتقا بخشد.
 
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت : مناطقی مانند ورامین که از شهرک های صنعتی متعددی برخوردار است می تواند توجه ویژه ای به توانمندی اقتصادی بانوان داشته باشند و فعالیت های آنان را توسعه و رونق بخشد.
منبع: ایرنا
برچسب ها: شفاف اشتغال تحصیل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: