کد خبر: ۴۴۱۴۰۴
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۹

علی کریمی بار دیگر در مواجهه رسانه ای با حمید درخشان، او را تهدید به گشودن پرونده اش در کمیته اخلاق کرد، نکته ای که حمید درخشان با لبخند و سکوت به آن واکنش نشان داد .

به گزارش شفاف، حمید درخشان که از وقتی پای کریمی به میان باز شده از ادامه جنجال جدایی از نفت تهران خودش را کنار کشیده، این روزها نشان می دهد که سوژه مهمی دست کریمی دارد که او را وادار به سکوت می کند!

درخشان مقابل خشم کریمی گفته:«علی کریمی شاگرد من بوده وهمیشه به این که عامل حضورش در پرسپولیس بوده ام خوشحال وراضی بوده ام، تا قبل از به وجود آمدن ماجرای تیم نفت تهران ، هیچ وقت رابطه بدی نداشته ایم. نمی دانم این فوتبال چقدر ارزش دارد که به خاطرش گذشته ودوستی ها را فراموش کنیم. بارها گفته وباز هم می گویم که اگر در آن مقطع هدایت نفت تهران را عهده دار شدم، برای این بود که شروع لیگ با 15 تیم وحذف یک نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا موجب خفت فوتبال در عرصه بین المللی بود.من یک رفتار کاملا حرفه ای داشتم ونمی دانم کجای کار حرفه ای من اشتباه بوده است که به خاطرش کسی بخواهد خودش را از حیث قانونی ، متخلف کند واتهامی وارد کند که تکلیفش باید در دادگستری روشن شود نه در جراید...»

حمید درخشان ادامه داد:«وقتی کسی حرف از پرونده من در کمیته اخلاق می زند یعنی این که اتهامی به من بسته و ادعا کرده که من تخلف اخلاقی دارم، همین حالا ایشان به خاطر چنین ادعایی، مرتکب یک تخلف بزرگ شده است هرچند برای من این حرف وحکایت ها اهمیتی ندارد ومن با شاگرد خودم، حداقل تا این جای کار حرف از شکایت ودادگاه نخواهم زد. از او دلخور هم باشم، بی احترامی نمی کنم و او را هم مثل پسرم به سکوت ورعایت احترام بزرگتر دعوت می کنم، این دنیا دار مکافات است ونمی خواهم شاگرد علی کریمی 20 سال بعد همین گونه به او توهین کند، ما که احترام بزرگتر ها را داشتیم، اینگونه مورد توهین قرار گرفته ایم،پس به عاقبت این بی احترامی کردن نگاه کن و نگذار کسوت در این مملکت این گونه دستخوش لطمه خوردن باشد.»

او بار دیگر تاکید کرد که همه این حرف های او درقالب روابط شخصی است واتفاقات ایجاد شده اخیر همه در فضای حرفه ای اتفاق افتاده وکریمی نباید این اتفاقات را در قالب روابط شخصی تعریف و تفسیر کند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: