کد خبر: ۴۴۵۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۶

فرمانده انتظامی فیروزه گفت: گرداننده یک کانال دوستیابی در شبکه های اجتماعی توسط پلیس امنیت این شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش شفاف به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی خراسان رضوی، سرهنگ سید محمد باقری افزود: در پی رصد فضای مجازی توسط پلیس امنیت عمومی شهرستان فیروزه کانال تلگرامی دوست یابی با بیش از 16 هزار عضو شناسایی شد.
 
وی اظهار کرد: گرداننده این کانال برای ثبت نام کاربران در سایت دوست یابی از آنها شارژ تلفن همراه یا وجه نقد دریافت می ‌کرد.
 
وی گفت: تیم رسیدگی کننده به این پرونده پس از یکسری تحقیقات فنی متهم را که جوان 19 ساله است شناسایی و با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر کرد.
 
سرهنگ باقری افزود: با بررسی مستندات دیجیتالی کشف شده از متهم مزبور کانال دیگری در همین ارتباط شامل 806 عضو شناسایی و مشخص شد مبلغ چهار میلیون و دویست هزار ریال به وسیله اعضای این کانال ها به حساب مدیر آن واریز شده است.
 
وی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا اظهار کرد: افراد سودجو مراقب رفتار خود در فضای مجازی باشند چرا که هیچ حرکتی در فضای مجازی از چشمان تیزبین پلیس پنهان نمی ماند.
 
گزارش دیگری از این مرکز حاکی است، با تلاش پلیس آگاهی و کلانتری سناباد مشهد یک سارق حرفه ای لوازم داخل خودرو و سه مالخر دستگیر و 22 فقره سرقت کشف شد.
 
رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی در این زمینه گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در محدوده خیابان های گاز و شهید مطهری مشهد، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
سرهنگ حمید رزمخواه افزود: کارآگاهان با توجه به سرنخ ‌های موجود و استفاده از شیوه های نوین پلیسی سارق را شناسایی و تصویر او را در اختیار تمام گشت های انتظامی محدوده مورد نظر قرار دادند.
 
وی اظهار کرد: روز گذشته یکی از تیم ‌های گشت کلانتری سناباد متهم مزبور را در حال سرقت لاستیک یک دستگاه خودرو سواری شناسایی و او را دستگیر کرد.
 
وی گفت: متهم در بازجویی ها به 22 فقره سرقت لوازم از داخل خودروهای مدل قدیمی و فاقد سیستم های ایمنی در محدوده خیابان های گاز، شهید مطهری و بولوار طبرسی و فروش آنها به سه مالخر برای تامین هزینه مواد مخدر خود اعتراف کرد.
 
سرهنگ رزمخواه افزود: افراد مالخر نیز با هماهنگی مراجع قضایی دستگیر و مقادیر بسیاری لوازم مسروقه کشف شد.
 
وی اظهار کرد: افراد مالخر به دادسرا معرفی شدند و تحقیقات از سارق مزبور در پلیس آگاهی ادامه دارد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار