کد خبر: ۴۴۵۹۰۴
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
همگام با عاشورائیان در حماسه اربعین حسینی

فرمانده مرزبانی استان ایلام با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات توسط زائران در زمان بازگشت گفت: تدابیر لازم در بازگشت زائران اربعین اندیشیده شده تا با صبر و برنامه‌ریزی برگردند.

بازگشت زایران اربعین حسینی از مرز مهران

به گزارش شفاف، سرهنگ "یحیی الهی" در گفت‌وگویی در ایلام ضمن آرزوی قبولی عزاداری مردم و زائران گفت: مرزبانی بر اساس وظیفه ذاتی، عشق و علاقه از ماه‌های گذشته آمادگی حضور در مرزها را پیدا کرده است، تدابیر لازم در برگشت این عزیزان فراهم است، با صبر و شکیبایی و برنامه‌ریزی برگردند تا شیرینی این زیارت را به کام خود و خانواده‌هایشان تلخ نکنند.

وی با اشاره به این که خروج زائران در سه هفته گذشته به خوبی انجام شده و نیروی انتظامی وظیفه خود می‌داند با همکاری و هم‌نوایی مردم خدمات خود را به نحو مطلوب به زائران ارائه کند، افزود: ورود زائران از دو روز قبل آغاز و تا یکی دو روز آینده به اوج خود خواهد رسید و همکاران ما در بخش‌های مختلف نیروی انتظامی از نقطه صفر مرزی تا ورود به پایانه و در مسیر حرکت زائران تا شهرهایشان همراه آنها خواهد بود.

فرمانده مرزبانی ایلام خاطرنشان کرد: زائران باید در نهایت آرامش و امنیت با هماهنگی‌های انجام شده به کشور بازگردند، نیروهای مرزبانی، یگان ویژه، مأموران گذرنامه، راهور و پلیس راه همگی آماده خدمات‌رسانی برای بازگشت زائران به کشور هستند.

وی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات توسط زائران در زمان بازگشت گفت: تدابیر لازم در برگشت آنان اندیشیده شده تا با صبر و برنامه‌ریزی برگردند.


برچسب ها: شفاف اربعین حماسه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: