کد خبر: ۴۴۶۲۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۴

دکتر محسن رضایی که عصر روز دوشنبه ۲۲آبان ماه به استان کرمانشاه سفر و در جلسه ستاد مدیریت بحران این استان شرکت کرده بود، به بازدید از مناطق زلزله زده سرپل ذهاب رفت.

به گزارش شفاف، دبیر مجمع که به طور سرزده در جلسه ستاد مدیریت بحران استان کرمانشاه شرکت کرده بود، ضمن پیگیری امور امدادی و وضعیت آسیب دیدگان در جریان تلاش های دستگاه های اجرایی، سپاه، بسیج و ارتش در مناطق زلزله زده قرار گرفت.
 
بازدید رضایی از مناطق زلزله زده سرپل ذهاب 

دکتر رضایی همچنین عصر روز دوشنبه با حضور در منطقه زلزله زده سرپل ذهاب از نزدیک امور امدادرسانی به آسیب دیدگان و توزیع آب، نان و چادر پیگیری کرد و  در جلسه مسولان ارتش که مسئولیت کمک رسانی در منطقه سرپل ذهاب را برعهده گرفته اند شرکت کرد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس همچنین در دیدار با فرماندهان سپاه و ارتش که مسئولیت امداد رسانی به  روستاها را برعهده گرفته اند، وضعیت کمک به روستاییان را جویا شد.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در این جلسه با اشاره به این که هموطنان مؤمن، شجاع و غیرتمند کرمانشاه همواره در جریان حوادث انقلاب و دفاع مقدس، پیشتاز دفاع از کشور و‌ ملت بزرگ ایران بوده‌اند، گفت: از ستاد مدیریت بحران و دستگاه های ذیربط انتظار می رود حداکثر توان، ظرفیت و تلاش شبانه روزی خود را برای کاستن از بار  این مصیبت، سرعت بخشیدن به آواربرداری، ارائه خدمات رسانی، انتقال مجروحان،  عملیات امدادی و رسیدگی به آسیب دیدگان  زلزله  به کار گیرد .

دکتر محسن رضایی همچنین با تأکید بر لزوم جبران خسارتهای ایجاد شده و ترمیم آسیب‌های مادی و روحی  حاصل از زلزله  اخیر افزود: جبران خسارت ها و کاهش آلام و آسیب های این حادثه، مستلزم  عزم و اراده داوطلبانه عمومی و بسیج ملی  هموطنان، دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی است که باید در کمال سرعت و دقت صورت پذیرد. تلاش مسؤلان با تمام توان ادامه دارد ولی عمق فاجعه زیاد است. همه دارند تلاش می کنند ولی نیاز به کمکهای بیشتر است.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: