کد خبر: ۴۴۷۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
سوژه

در تصاویر ویدئویی کاملا مشخص است که پانادیچ بعد از اعلام داور چهارم برای خروج از زمین با مشایعت جلال مرادی همراه می‌شود و در ادامه از هل دادن او گلایه می کند و این اعتراض را به کمک مترجم برانکو به او اعلام کرده. مرادی چگونه اعتراض کرواتی پانادیچ را فحاشی معنا کرده؟

مربی دروازه‌بانان پرسپولیس از سوی کمیته انضباطی با محرومیتی عجیب و سه جلسه‌ای مواجه شده و قادر به همراهی این تیم برابر سپیدرود نخواهد بود. ایگور پانادیچ، با توجه به اتفاقات دیدار برابر پارس جنوبی از سوی کمیته انضباطی با محرومیتی کم سابقه مواجه شده است.

به گزارش شفاف، جلال مرادی، ناظر جنجالی و دعوایی این روزهای فوتبال ایران که در اغلب مسابقات با عوامل مختلف از رسانه ها گرفته تا بازیکنان ومربیان درگیری پیدا می کند و در زمان داوری اش هم سابقه به جنجال کشاندن دیدارها را دارد، در گزارش خود تخلف و فحاشی این مربی کروات را اعلام کرده تا کمیته انضباطی حکم به محرومیت ایگور پانادیچ دهد.

این در حالی است که در تصاویر ویدئویی کاملا مشخص است که پانادیچ بعد از اعلام داور چهارم برای خروج از زمین در حالی که با مشایعت جلال مرادی همراه می‌شد، در ادامه از هل دادن او گلایه کرد و این اعتراض را به کمک مترجم برانکو به او اعلام کرد. با این حال شرایط جوی نامساعد آن لحظه از دیدار برابر پارس جنوبی در نهایت باعث شد تا جلال مرادی در گزارشی عجیب فحاشی او را گزارش کند و پرسپولیس از در اختیار داشتن مربی خود در سه جلسه محروم بماند.

اینکه جلال مرادی چگونه اعتراض کرواتی ایگور پانادیچ را فحاشی معنا کرده – در حالی که در تصاویر هم کاملا مشخص است او نسبت به هل دادن مرادی معترض است- جای سوال دارد که کمیته انضباطی بدون برگزاری جلسه و شنیدن توضیحات پانادیچ این محرومیت را در نظر گرفته است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: