کد خبر: ۴۴۷۷۸۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۳
همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص)

ذین بندی، نورپردازی و اکران المان های نوری و طرح های تبلیغات فرهنگی در معابر پر تردد به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) انجام شد.

 

آذین بندی، نورپردازی و اکران المان های نوری در معابر پر تردد انجام شد


به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با میلاد حضرت رسول اکرم (ص) در کنار آذین بندی و نورپردازی المان های نوری با موضوع ولادت پیامبر اکرم (ص) در سطح شهر تهران اجرا شد.
المان های نوری با عنوان " محمد(ص)"، "شهر شاد" و "صلوات" برای بهبود فضای بصری شهرهمزمان با ولادت حضرت رسول اکرم (ص) و میلاد امام جعفرصادق(ع) در سطح شهر اجرا شد.
این المان های نوری بر روی پل های سواره‌رو و خیابان های پرتردد و به منظور فضاسازی شهری در شب ولادت حضرت رسول اکرم(ص) انجام شد.
گفتنی است 15 المان نوری با عنوان "محمد"، 14 المان نوری با عنوان "شهر شاد" و 13 المان نوری با عنوان صلوات در فضای شهری اکران شده است.
علاوه براین طرح های فرهنگی متناسب با هفته وحدت در فضایی به ابعاد2500 متر مربع با موضوع وحدت و همدلی و گرامی داشت میلاد با سعادت رسول اکرم (ص) اکران شد. وحدت و همدلی، اخلاق و مهرورزی و گرامیداشت ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و میلاد حضرت امام جعفرصادق (ع) موضوعاتی است که در این تبلیغات فرهنگی به اکران درآمده است.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: