کد خبر: ۴۴۷۸۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸

موسسه حقوقی رادیار به عنوان یکی از با سابقه ترین موسسه ثبت شرکت در ایران، توانسته است ثبت و ارائه‌ی خدمات مالی، حقوقی و اداری به بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت را در کارنامه‌ی خود داشته باشد.

به گزارش «شفاف»؛ موسسه حقوقی رادیار به عنوان یکی از با سابقه ترین موسسه ثبت شرکت در ایران، توانسته است ثبت و ارائه‌ی خدمات مالی، حقوقی و اداری به بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت را در کارنامه‌ی خود داشته باشد. ثبت برند (نشان تجاری یا علامت تجاری)، ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی و گواهی مالیات بر ارزش افزوده، ثبت تغییرات شرکتها، پلمپ دفاتر مالیاتی و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، دریافت گواهینامه ایزو و… از جمله خدماتی می‌باشد که موسسه ثبت شرکت رادیار با تجربه خود در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب ارائه می‌دهد.

خدمات رادیار :

اخذ کد بازگانی : با شنیدن کلمه ی بازرگانی ناخوداگاه اموری چون واردات و صادرات در ذهن پدیدار خواهد شد. فردی که شغل او انجام اموری از این قبیل باشد را بازرگان میخوانند. بازرگان بدون داشتن مجوز نمی تواند اقدادم به تجارت خود نماید. این مجوز برای او کارت بازرگانی نام دارد. امور تجاری چون ثبت و سفارش کالا ، واردات از مناطق ازاد ، صادرات کالاهای مجاز و… ازطریق این کارت انجام خواهد شد. تیم تخصصی رادیار در کوتاه ترین زمان ممکن و با بیشترین خدمات شما را در این راه حمایت و همراهی خواهد کرد.

ثبت شرکت و ثبت شرکت هلدینگ : در دنیای اقتصادی امروز بخش مهمی به نام سرمایه گذاری نقش بسیار پر رنگ و قابل توجهی را به خود اقتصاص داده است. افراد سرمایه گذار با توجه به فراوانی فعالیت های موجود هرگز نمی توانند سرمایه گذاری خود را در زمینه هایی خاص محدود کنند. بنابراین کلیه فعالیت ها را با نگرش تخصصی در قالب شرکت های مختلف جمع اوری و تفکیک می نمایند و برای به حداکثر رساندن سود خود از راه انجام تمامی فعالیت ها در حیطه ی تکاملی یکدیگر در قالب شرکت های تخصصی سرمایه گذاری می کنند. در واقع هولدینگ نقشی ستادی را ایفا می کند و کنترل و اداره ی سرمایه گذاری ها و همچنین طرح سیاست هایی در راستای شرکت های زیر مجموعه را به عهده دارد. هولدینگ از طریق کسب سود و بالا بردن ارزش سرمایه به افزایش ثروت سرمایه گذاران می پردازد.

موسسه حقوقی ثبت شرکت رادیار 

ثبت برند و علامت تجاری : سال‌ها پیش زمانی که محصولات بسته‌بندی به وجود آمدن نام تجاری به ‌عنوان شاخه‌ای از علم بازاریابی پا به عرصه وجود گذاشت. شکل ویژه‌ی سیب گاز زده آرم اپل و همچنین شکل ویژه بنز نمونه‌هایی از نام تجاری است که بیننده با دیدن آن کلی مفهوم و معنی در ذهن خود شکل می‌دهد و درواقع نام تجاری یک معرف ویژه برای محصولات صنعتی و تجاری در هر صنعت و بازاری می‌باشد. ویژگی بارز نام تجاری این است که مشتری به‌محض دیدن آن سریع می‌داند که این محصول برای کدام کارخانه و یا کدام شرکت می‌باشد. و حتی با دیدن و ملاحظه نام تجاری اقدام به خرید آن کارکرده بدون آنکه به‌طور دقیق سازنده و یا کارخانه و یا شرکت سازنده آن را بشناسد.

دیگر خدمان موسسه حقوقی :

امروزه طلاق توافقی یکی از مرسوم ترین انواع طلاق است که زوجین با توجه به سختی مسیر طلاق های یکطرفه به این نتیجه میرسند که بهتر است هرچه زودتر بدون هیچ دغدغه ای از هم جدا شوند نحوه طلاق گرفتن توافقی زمانی است که زوجین در خصوص مهریه،نفقه،اجرت المثل ایام زوجیت و حضانت فرزند در طلاق توافقی به توافق برسند که معمولاً در این نوع از طلاق زن با بذل بخشی از مهریه اقدام به طلاق می نماید و مراحل طلاق توافقی بدینگونه است که پس از درخواست طلاق توافقی توافقات که در داوری ثبت میگردد دادنامه طلاق صادر میگردد که طرفین باید ظهر دادنامه حق تجدیدنظرخواهی و فرجام خواهی را از خود سلب و ساقط نمایند .

پس از اینکه بر این اساس دادنامه صادر گردید به طرفین ابلاغ میگردد و از تاریخ ابلاغ دارای اعتبار 3 ماه است که اگر زوجین در این مدت یعنی ظرف 3 ماه اقدام به اجرای صیغه طلاق ننمایند دادنامه اعتبار خود را از دست میدهد فلذا باید در این مدت با در دست داشتن شناسنامه و سند نکاح به یکی از دفترخانه های ثبت ازدواج و طلاق مراجعه و اقدام به اجرای دادنامه و صیغه ی طلاق نمایند. البته زوجین میتوانند جهت طلاق توافقی سریع این موارد را به وکیل در طلاق توافقی موسسه حقوقی ما بسپارند تا حسب تجربه ای که دارند ظرف یک روز همه این اقدامات را انجام بدهند.

همچنین با بهترین وکیل در موضوع مربوطه مشاوره بگیرید. امکان رزرو مشاوره حقوقی بصورت تلفنی، حضوری و آنلاین می باشد. اشخاصی که توان مالی در جهت انتخاب و اعطای وکالت به وکیل دادگستری برای پیگری پرونده خود را ندارند می توانند با مشاوره حقوقی مورد به مورد و مرحله به مرحله از مشاوره حقوقی و راهنمایی که توسط وکیل دادگستری ارائه می شود استفاده نمایند و عدم توانایی گرفتن وکیل در پیگیری پرونده را تا حدی به این نحو جبران نمایند . مشاوره با وکیل یکی از خدماتی می باشد که وکیل مدافع به شما عزیزان جهت حل مشکل ارائه می دهد. موسسه حقوقی تهران مدافع با مجرب ترین وکلای همواره آماده پاسخگویی به سوالات حقوقی بصورت تلفنی می باشد. پاسخگویی تلفنی جهت رفع ابهام و ارائه راهکار مناسب بررسی اولیه پرونده و مشاوره رایگان حقوقی تلفنی به شما و در صورت نیاز رزرو وقت مشاوره حضوری جهت بررسی دقیق و کامل پرونده با وکیل متخصص می باشد. برای حل معضلات حقوقی بهترین راه مشاوره حضوری با وکلای متخصص می باشد. از مزایای مشاوره حضوری این است که با بررسی تمامی مدارک و دلایل ابزاری می تواند بررسی کامل و جامع بهترین راهکار حقوقی را به شما معرفی کند. شما با مشاوره حضوری با وکلای متخصص تهران می توانید راهکارهای حقوقی خود را دریافت کنید یا پرونده خود را جهت قرار دادن وکالت به وکیل متخصص بسپارید.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: